Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, ha alacsony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha alacsony és vékony, de helyes fiúként csak a lány külseje érdekel, a személyisége nem?

Figyelt kérdés
Jelenleg 25 vagyok és bár sosem volt még barátnőm, de soha nem értettem meg, hogy a társkeresésben miért nem a külső a messze legfontosabb dolog és sokan miért jönnek ezzel a belső szöveggel. Egy szexuálisan nem vonzó lánnyal és sosem tudnék összejönni és csakis az érdekel, hogy hogy néz ki. Alapból introvertált és önbizalomhiányos vagyok, de társkereső oldalakon csak a szép külseje miatt írtam már rá rockos/vallásos/bulizós és proli lányra is. Sosem érdekelt a végzettsége/személyisége, mert nem azzal fogok érintkezni. Én egyébként egyetemista vagyok. Szerintetek elítélendő ez a felfogás?

2018. jún. 3. 15:38
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
#9: Olyan nincs, hogy nem bírok vele lenni. Végtelenül toleráns személyiség vagyok. Felőlem hisztizhet/gyűlölködhet/panaszkodhat/prolin viselkedhet stb. nem érdekel, ameddig hajlandó lefeküdni velem és hajlandó gyönyört okozni. Persze ez kétélű dolog, mert ilyen csaj nem létezik és ha külsőre vonzódna is hozzám (már itt bukna meg először a dolog) a belsőnk összeegyeztethetetlensége miatt még ő simán dobhat engem. De hangsúlyozom, részemről csak a külső számít. Nevezhetjük ezt akár szexkapcsolatnak is, de mivel alacsony, sovány és szűz pasi vagyok ez nem éppen a legjobb meghatározás. Tulajdonképpen egy olyan párkapcsolatot képzelnék el magamnak, ahol csinos a lány, vonzódik is hozzám, és bár a belsőnk nem passzol, de valahogy mégsem akar otthagyni és lelépni. Na egy ilyen kapcsolattal tökéletesen kiegyeznék.
2018. jún. 3. 16:20
 12/30 anonim ***** válasza:
93%

Röviden: elég gáz.


Nyilván nem azt mondom, hogy a legrondább nőkkel kezdj. De nem kell egyből leírni valakit, ha nem egy szexbomba. Egy átlagos lány is lehet vonzó,egy bombanő meg lehet visszataszító a viselkedése miatt. Számít a külső, annyiban, hogy az alapvető vonzalomnak meg kell lennie, de nem a külső a minden.


26N

2018. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem inkább krvázz, de halál komolyan. Más reális esélyt nem látok, hogy nőhöz juss. Csak pipáld be a barátnő fílinget.
2018. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
95%

# 11 És mindezt úgy mondod, hogy sosem voltál nővel, lol. Nincs mit hozzászólni.

Csak azért vagy "toleráns" mert még nem jutott neked jónő, milyen meglepő...

2018. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
57%

[link]


Szerintem valami hasonlóra diákmunkázd össze a pénzt-vagy valami full extrásabb kivitelre- és kíméld meg magadat a női nemtől.


Puszi

2018. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
93%

Nem az a baj, hogy számít a külső, sőt, én is úgy gondolom, alapdolog, hogy először, mikor csak a külsejét látom, tetsszen.

A probléma az, hogy a többi innentől nem érdekel...

2018. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
#15: Azért ettől többre vágyom: (csók, intimitás, szép szavak, selymes bőr érintése stb.)
2018. jún. 3. 16:36
 18/30 A kérdező kommentje:
#16: Ha egyéb belső kritériumaim is lennének, akkor soha nem lehetne barátnőm, annyira kellene válogatni. Én beérem annyival, hogy vonzódni tudjak hozzá (és ő is hozzám).
2018. jún. 3. 16:37
 19/30 anonim ***** válasza:
95%
Hogy lehet valaki egyetemista ennyi ésszel....
2018. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen gondolkodásmóddal tényleg inkább szakadj meg egy nehéz szakon,ami után majd hülyére keresed magad és olyan luxus prostihoz mehetsz,olyan igényekkel,amilyenhez akarsz.Ott is kérheted a barátnő feelinget,szerintem.De egy nőtől se várd,hogy hosszú távon leálljon veled,mert még az ostobábbak is rájönnek egy idő után,mekkora egy pöts vagy.
2018. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!