Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, ha alacsony és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha alacsony és vékony, de helyes fiúként csak a lány külseje érdekel, a személyisége nem?

Figyelt kérdés
Jelenleg 25 vagyok és bár sosem volt még barátnőm, de soha nem értettem meg, hogy a társkeresésben miért nem a külső a messze legfontosabb dolog és sokan miért jönnek ezzel a belső szöveggel. Egy szexuálisan nem vonzó lánnyal és sosem tudnék összejönni és csakis az érdekel, hogy hogy néz ki. Alapból introvertált és önbizalomhiányos vagyok, de társkereső oldalakon csak a szép külseje miatt írtam már rá rockos/vallásos/bulizós és proli lányra is. Sosem érdekelt a végzettsége/személyisége, mert nem azzal fogok érintkezni. Én egyébként egyetemista vagyok. Szerintetek elítélendő ez a felfogás?

2018. jún. 3. 15:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
89%
17, pont ezért írtam, hogy pipáld be a barátnő fílinget, és megkapod ezeket is.
2018. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
91%

Amire te vágysz, az egy kedves prosti.

De tényleg!

Szerinted miért hívják úgy, hogy "barátnő"? Ezen gondolkodtál már? Persze, hogy nem.

Napi tíz perc, amíg a farkad belevered. Számoljunk 3 menettel naponta. Az fél óra a 24-ből. Utána mit csinálsz vele?

Neked csak egy test kell, amit használhatsz. Az a prosti. Barátnőre se igényed, se reális kilátásod nincs a következő száz évben.

2018. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
75%
Legalább 1 őszinte!
2018. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
89%

Egy szűz fiú álmodozása. :D

Majd, ha valami isteni szerencse folyamán kapcsolatod lesz valakivel, akkor rájössz, hogy a szex nem minden. Ha a hétköznapok szarok vele, akkor cseszheted a formás seggét.

2018. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is jobban jársz, ha prostizol.

Az még nem jutott eszedbe, hogy egy barátnő többre vágyhat, mint hogy a pasi csak egy szexpartnernek nézze?

2018. jún. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
89%

Egyéltalán nem vagy férfias, és jó szinvonalas szexben se lesz részed! Én nem ismered a nőked, és nem is fogod, és nem is leszel jó az ágyban mert önző vagy.


Nézük a fordítottját! Egy jó férfi emberként tekint a nőre, akinek érzései is vannak, és azért érdekli h milyen a nő, mert ha a kedvében jár akkor a nő boldog lesz és szuper jó testi kapcsolat lesz köztük.

És egy jó férfi elfogadja a nőt hibáival együtt, akkor is mikor beteg vagy fáradt, mert ugyanaz a személyiség neki.És attól lesz férfi hogy az ágyban arra figyel h jó legyen a nőnek, nem azon izgul h a frka ki legyen elégítve.


Neked szextárgy kell. Magyar nők többsége nem rád vágyik, a maradék kvák meg otthagynak a francba, vagy fizetősek.


Vmi nagyon nem stimmel veled, gyerekkor? Szülők hol voltak?


Mi is feltehetjük neked azt a kérdést, h az mennyire gáz ha a nőknek egy férfiból csak a pénztárcája kell?!

2018. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem gáz. De nyilván nem jönnék veled össze. Ha lesz majd pénzed, akkor még lehet is dögös csajod ilyen mentalitással is. Csak nem fog szeretni. De akkor aznem is kell, nem? Elég ha szexel veled.

Az meg igazából csak neked veszteség, ha nem tapasztalod meg milyen egy szerető kapcsolat.

2018. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
8 aztán meg a női részről jönne a szöveg, hogy "nem bírok rá felnézni"...
2018. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el, mert csak rád tartozik a vágyad (és a sekélyességed is), de sok sikerre a következő 25 évben se számíts.
2018. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Van egy jó hírem: szerintem szűz is maradsz.
2021. okt. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!