Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alkohol és cigi nélkül már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol és cigi nélkül már nem is létezik kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag hosszú kapcsolatból léptem ki, ahol az alkohol és a cigi nem volt jelen (egyikünk sem élt ilyesmivel), viszont most hogy újra szingli lettem akár hány nővel ismerkedtem mindenkinek volt valami "nyűgje".


Vagy ivott rendszeresen, vagy dohányzott (nekem az elektromos cigi is ide sorolandó akárki akármit mondd), és kezdem azt érezni hogy magasra tettem a lécet.


A társkereső oldalakon is kb ez a tendencia.

Budapest nem kis város, mégsem találtam meg eddig azt a nőt aki nem él ilyesmi káros szenvedélyekkel (max ritkán 1-1 pohár valami nem a világ, de ne rúgjon már be minden héten) :D


LEhet konzervatív vagyok?

29F



2018. jún. 8. 09:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Én sem vagyok konzervatív,de nem dohányzom és inni is max alkalmakkor iszom 1-1 pohár bort. Vannak még ilyen lányok, de nekem is rá kellett jönnöm, h a társkeresés sokkal nehezebb, mint gondoltam.

Én 1 év kitartó keresgélés és sos-sok ismerkedés után találtam meg a hozzám illő társat.

Neked is, csak azt tudom javasolni, h kitartást!

2018. jún. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem vagy konzervatív, a te "korodban" ezek normális "elvárások". Nem lehet, hogy túl fiatalok között keresgélsz? 22 éves koromig én is dohányoztam - az iszogatás előbb lecsengett - még az egyetem első felében és bár szerettem rájöttem, hogy csak ártok magamnak. Azért a 20as évei közepére szerintem az emberek többsége kinövi az ilyen bolondságokat.
2018. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, hogy lehet ilyen tapasztalatod... a környezetemben rengeteg a nemdohányzó és nem full alkoholista nő. Mármint ilyen heti szinten berúgós alig van (a többség ilyen, hogy alkalmakkor iszik, esetleg havi 2x egy sör vagy egy pohár bor barátnőkkel vagy kollégákkal, esetleg egy-egy cider pluszban per hó). Kérdés, milyen nőknél próbálkozol. Ha pl. ilyen bulifotós csjoknál, akkor érthető, hogy nem absztinensek :).
2018. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
13%
Akinek a cigi kizáró ok,annak nem is való kapcsolat.
2018. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
14: Szerintem hagy én döntsem el hogy mi való nekem s mi nem :)
2018. jún. 10. 14:34
 16/27 anonim ***** válasza:

Érdrkes, pont a fordítottját tapasztaltam. Tinderről nem sok olyan nővel találkoztam, aki rendszeresen dohányzik.

Én mindennap iszom és dohányzom nem is keveset, ha ez lenne a mai kapcsolatok "alapja", már rég nem lennék egyedülálló... :D

27/F

2018. jún. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Kérdező egyszerű a válasz. A cigi,ital valamiféle lelki gondra utal. Mostanában trendi lelki betegnek lenni.

Az ilyen lányokat több pasi kiszelektálja. A normálisak(nem iszik nem cigizik )kapcsolatban vannak,mint itt írták válaszolók.

Vicces: badoon 1-2gyerekes láncdohányos egyedűlálló anyukák vannak. Legyen havi 30000 a cigi vagy a "tőtött" 20000. Akinek gyerek melett van erre pénze,biztos nagyon jól keres. Bár a legtöbb múltinál robotol.:)

2018. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17%

Az elektromos cigi probléma? :O

Pedig annak illata van, és nem leszel rosszul tőle.

2018. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%
Egyikkel sem élek, igaz van 2 kiskorú gyerekem így 35 felett, ezért van helye ahova a fizumat költsem. Elvárom, hogy a párom se éljen egyikkel sem, így ha konzervatív vagy, akkor én még jobban, mert a piaszagot sem bírom. Szerintem anélkül is lehet bulizni.
2018. aug. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
28%

"akár hány nővel ismerkedtem mindenkinek volt valami "nyűgje"."


Szerinted aki egyedülálló az ok nélkül az?

2018. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!