Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alkohol és cigi nélkül már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol és cigi nélkül már nem is létezik kapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag hosszú kapcsolatból léptem ki, ahol az alkohol és a cigi nem volt jelen (egyikünk sem élt ilyesmivel), viszont most hogy újra szingli lettem akár hány nővel ismerkedtem mindenkinek volt valami "nyűgje".


Vagy ivott rendszeresen, vagy dohányzott (nekem az elektromos cigi is ide sorolandó akárki akármit mondd), és kezdem azt érezni hogy magasra tettem a lécet.


A társkereső oldalakon is kb ez a tendencia.

Budapest nem kis város, mégsem találtam meg eddig azt a nőt aki nem él ilyesmi káros szenvedélyekkel (max ritkán 1-1 pohár valami nem a világ, de ne rúgjon már be minden héten) :D


LEhet konzervatív vagyok?

29F



2018. jún. 8. 09:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

A cigi nalam is kizaro ok, csakmint a heti beba..szci. persze le vagyok oltva, mert nem vagyok alkoholosta. Engem egyik sem vonz...


Szimplan normalis vagy.

2018. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

18: Igen, az. Mivel számomra az is épp oly káros mint bármi más, és felesleges "elviselnem" ha ütközik az értékrendemmel.


20: Elég gyenge beszólás volt, de hidd el látom én is a hibáimat!


21: Köszönöm az értékes, értelmes válaszod!

Üdv a klubban :)

2018. aug. 11. 22:46
 23/27 anonim ***** válasza:
21 es vagyok. A cigi is drog, fuggoseg. Plusz egy dohanyossal nem is lehet ertelmesen beszelni sem, mert idegbeteg ha orankent nem sziv el egy dobozzal. Inkabb ne legyen csajom, de egy dohanyossal soha
2018. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező: Az elektromos cigi nem káros. Sem arra aki használja, sem másra.


Az alkohol és a sima cigi az bizony káros, azokkal egyet értek.

2018. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ettől még engem zavarhat :)
2018. aug. 19. 22:17
 26/27 anonim ***** válasza:

igen, zavaró.

Amúgy káros nem káros, a mozdulat még mindig ott van, mindig függő. Csak egy kifogás, hogy nem káros. A szokás ott van.

2018. aug. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol találsz ilyeneket,én egy valamire való cigi-t meg tűrő nőt nem találok.Egyszerűen agyrém...most komolyan választanom kell a bagó és a nő között??Pedig sex után milyen jól esik :D :D de így meg nincs sex...szal a végén se a nő se a cigi nem kell :D :D
2018. nov. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!