Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az első kapcsolatuk előtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első kapcsolatuk előtt a fiúk általában angyali, szeretnivaló, tüneményes lényekként tekintenek a nőkre, de 1-2 kapcsolat után ez a megítélés gyakran negatív irányba változik. Akinek voltak már kapcsolatai, hogy érzi, megmaradt ez vagy eltorzult?

Figyelt kérdés

Amikor még az első kapcsolatunk előtt vagyunk, legtöbben - valljuk be - angyalokként tekintünk a nőkre, akiknek szeretet, udvarlás kell, akiknek a várát be kell venni, mint a mesében a királykisasszonynak, stb., majd amikor behatóbban is megismerjük őket(kapcsolatba kerülünk velük), ez a jellemzés már jóval árnyaltabb lesz és nem feltétlenül olyan "szívélyes". Mert rájövünk, hogy a női nem természete jóval komplexebb, mint hittük, tetteikre pedig sokszor nincs magyarázat.


Van köztetek olyan férfi, aki már túl van több kapcsolaton, és még mostanra is meg tudta őrizni a nőkhöz való pozitív hozzáállását? Aki még ezek után is angyaloknak tartja őket, és talán mindig is annak fogja? Vagy törvényszerű, hogy 1-2 szakítás után ez eltorzuljon és negatívba csapjon át? Hogy vélekedtek erről?



2018. jún. 12. 08:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Tinikoromban én 3-szor. De ebből 1 plátói volt. De én valahogy nem tudok úgy szerelmes lenni ha semmi visszajelzést nem kapok, még olyat se amit így is lehet értelmezni meg úgy is (mint a tiniknél). Valahogy nekem irreális hogy 5 embert kiválaszt valaki, és ebből legalább egynek nemhogy tetszenie kell az illető, de egyenesen szerelmesnek kell lennie bele. Mert ez szerintem is nagy szó, és ritkaság. Talán az más nálam hogy visszajelzés nélkül nem érzek szerelmet és így nem kerültem ilyen helyzetbe. Amúgy meg, volt tinikoromban olyan hogy elmentem az első randi helyszínre, ahová hívott, de úgy éreztem elájulok ha oda kell mennem és képtelen voltam, láttam ott áll, fél órát néztem kocsik meg fák mögül, és hazamentem. Pedig szerettem, de még kis hülye voltam az egészhez 14 évesen, fogalmam se volt meg tudok e egyáltalán szólalni, így nem mentem oda. Miért nem tudsz most szerelmes lenni azokba akikkel vagy? Sokkal jobb idősebb korban, mint a tini szerelem.
2019. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!