Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól döntök, ha majd 10-15 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntök, ha majd 10-15 év múlva kezdek nagy erőfeszítésekbe a csajok terén?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, most érettségizem, és remélem bekerülök az egyetemre, mert gépészmérnök akarok lenni. Ha mégsem vennének fel, akkor irány apámék műhelye, és egy múlva újra próbálkozom. Eddig sem fordítottam nagy energiákat a párkeresés felé, mert nem láttam értelmét. Nincs sok önbizalmam, kisebb önértékelési zavarom is van, nem mellesleg látom a mai generációban, hogy nagyon magas a felszínesség szintje. Jelenleg olyan 2% esélyem lenne becsajozni, talán az egyetem után több lesz. Még ott se akarnék csajozni, mert eléggé cinkes lenne a helyzet, egy esetleges szakítás után. Azért nem a tini párkapcsolatokhoz írtam ezt, mert egy az, ezt a kategóriát többen olvassák, valamint a felnőtt éveimről akarok döntést hozni, lehetőleg racionálisan, nem az érzelmeimre hallgatva, mert azok tévútra terelhetnek. Talán majd 25+-os koromban érettebb leszek, izmosabb, férfiasabb. Igaz, ha megélem azt a kort, mert ki tudja, elkezdtem dohányozni, néha iszogatok, mondjuk az még oké, de lehet a cigi hosszútávon megöl majd.
2018. jún. 13. 22:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
15%
#10: Holnap este majd írd meg, hogy hány privátot kaptál és hány embert utasítottál el...
2018. jún. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!


Muszáj volt belém kötni? Mert én csak segítő szándékkal írtam, hogy ne kövesse el azt, amit én. Egyébként halkan megkérdeznék valamit: miért evidens az, hogy lányként csak azért lehetek magányos, mert elutasítok mindenkit? Van és volt fontosabb az életemben.

2018. jún. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Èn is hasonlóan tettem kérdező 19-26-ig nem erőltettem a csajozást mert egyrészt csóró egyetemista voltam meg kocsim se volt.Másrészt proginf szak mellett elmentem dolgozni azonnal hogy finanszírozzam az edzèsemet ruhàimat,úgymond csak felkészültem amikor majd csajozok.Aztán elkezdtem a szakmàban dolgozni volt már pènzem de mèg mindig nem csajoztam hanem hajtottam a karriert a sikert a pènzt,mert kocsit akartam egy normàlisat amivel tudom vinni a csajokat ès nem BKVztatni.

26 èves koromig volt egy kettő csaj de ezek a beestek kategória nem erőltettem.

Semmi èrtelmèt nem làttam,mert azok a lányok akik nekem kellettek azokhoz olyan kevès voltam mint làny koleszban a fitymacsattogás(èn vàllalom nagyon magas az elvàràsom).

Aztàn ahogy elkezdtem normàlis pènzt keresni,kocsit vettem,külön kecóban lakok,sokkal kigyúrtabb lettem,minőségibb ruhàkat vettem na akkor kezdtem csajozni plusz a belső játékot hozzátettem jöttek a nők sőt randi se kellett mert teljesen màs ember lettem plusz a testem meglàtta nem volt kérdès.

Szerintem előbb épitkezz kèrdező majd csajozol 26 felett,hidd el bepótoltam mindent ès nem ilyen szürke kisegèr farmerpólós műanyag pohárból söröző proli nőkkel hanem ezek az igazi szexi nők akik az ágyba darabokra szednek.

2018. jún. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 peca1000 ***** válasza:

Annál nagyobb gáz nincs, hogy iszol és dohányzol.


Ezeket szépen abbahagyod, ha normális barátnőt szeretnél valaha is.


Tanulás közben is lehet csajozni, sőt, kell is. A legjobb, ha még 20 éves korod előtt veszted el a szűzességed, mert később egyre nehezebb lesz viselni ezt a lelki terhet, és a partereid sem fogják tolerálni.


És bizony szükség van a testi-lelki tapasztalatokra. Hosszú évek alatt alakul ki, ne 25-30 évesen kezd.

2018. jún. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Aki 8 óra tanulás mellett nem tud csajozni, az 8 óra munka mellett se tud. Fősulin legalább rengeteg hasonló korú fiatal van. Tudsz ismerkedni lányokkal, haverokat szerezhetsz, lehet normális szociális életed. Lesz ami lesz. Nem kell rágörcsölni a csajozásra, de azért ne üldözd el azt, akinek bejössz. Felesleges bezárkózni és a net előtt gubbasztani.

180 nap egy tanév, a másik fele hétvége, ünnep és szünet. Egy dolgozó ember kap 20 szabadnapot, aztán puszi. Örüljön, ha hétvégén se túlóra, se papírmunka nincs, és nem hívogatja a főnöke.

Úgyhogy ne éld bele magad abba a tévedésbe, hogy munka mellett könnyebb csajozni, és majd tapadnak rád a csajok, ha keresel 250-et kezdőként. 😂

2018. jún. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól ne félj, hogy gépészmérnökin a szaktársaddal fogsz összejönni, mert ott amúgy nincsenek lányok :D


Amúgy semmivel se lesz jobb a helyzet később. Ez egy halogatás, amit csinálsz, tipik olyan, mint a lefogyós dumák, hogy jaj majd jövőre lefogyok meg ilyesmi, de úgyse teszi meg az ember. (De hozhattam volna más példát is, sajnos a legtöbb ember így halogat.)


Amúgy attól hogy dohányzol még 25 évesen semmi bajod se lesz, úgyhogy ne szenvedj ennyire tőle. De amúgy ha tényleg szeretnél majd barátnőt, jobbak az esélyeid, ha nem vagy cigiszagú, emiatt jobb előbb abbahagyni, mielőtt teljesen rászoksz. (Tapasztalatból beszélek.)


Persze ha te inkább halogatni akarod a témát, akkor úgyis azt fogod tenni. És ha olyanok a preferenciáid, hogy tényleg nem érzed szükségét egy barátnőnek, párkapcsolatnak, akkor csináld a sulit nagyobb erőbedobással, és kész. (Ez se rossz, csak sok tapasztalattól, és élménytől esel el szerintem...)

2018. jún. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem az hogy nem tud hanem korlátozottak a lehetősègei,minősègi nőt csóró egyetemista nem igen fog kapni max a lepattanót.

Èn is így tettem konkrètan csak a pènzkeresèsre,edzèsre,egyetemre kiegèszítő kèpzèsek,angol,soft skillek

Tudtam majd ha kièpitem magam közèposztály szintre akkor úgyis lesz nő amennyit akarok.

Így is lett,kigyúrtam magam,senior fejlesztő lettem,van verda,PUA-t is tanultam(pszichológiàjàt),mostmàr nincs gondom a nőkkel,esküszöm olyanokat írnak hogy lessek,hogy mit csinàlnak velem,a buli helyen a csaj ott gombolta az ingemet kifele ,,ne rejtsd a testedet" mondvàn aztàn majdnem a tàncparketten szètszedett.

Nem bekèpzeltsèg komolyan.

Előtte meg semmi,max ezek a lefarcolt alsókategóriàs nők.

El kell dönteni milyen nő kell,ahhoz mèrten kell alakìtani magad ha elèg ezek kis àtlagos nők ahhoz nem sok kell,de ha egy szexi belevaló az àgyban szètszed oda igenis magad nagyon alakìtani kell ahhoz meg sok sok PÈNX,kocsi,belső jàtèk,szexuàlis intelligencia kell.

2018. jún. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Meg kisportolt test is jó,hidd el rengeteg nő randi nèlkül màr kecóra is jött amikor küldtem egy fèlmeztelen fotót.
2018. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb, ha bele se kezdesz, elkerülöd a nőket messzire. Max. csak a fizetős szolgáltatókat ajánlom, azoknál nem fog csalódás érni. :) F
2018. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ekkora marhaságot életemben nem hallottam. :D

Mi lenne, hogyha mondjuk most is, meg 10-15 év múlva is egyszerűen csak nyitott lennél az emberekkel, ismerkednél - mármint nem csajozási, hanem inkább haverkodási szándékkal - és ha találsz olyan lányt, akivel szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor vele közelebb kerültök egymáshoz?

Ha ennyire túlnyomó többségben felszínes emberekkel találkozol, akkor szerintem ideje ismerősi kört váltanod, én pl soha nem találkoztam ilyen arányban felszínes emberekkel, szóval léteznek olyanok, akik nem így állnak a dolgokhoz, csak meg kéne találnod őket.

Azt meg nem értem, hogy ha most nem tudnál becsajozni, akkor ezen mit változtatna önmagában az, hogy elvégzed a sulit... Izmosabb leszel? Miért, most mi miatt nem tudsz sportolni? Ha most nem sportolsz, cserébe cigizel meg iszol, akkor elárulom, nem lesz varázsütésre Calvin Klein modell tested, azért tenni is kell, amit meg nem értek, miért halogatnál.

Az önbizalom, önértékelés hiánya probléma, de ez egy pszichológusnak rutinfeladat kb, de ha akarod, magadat is össze tudod szedni.

Az érzelmeidre meg nyugodtan hallgass (az eszed mellett persze), nem mindig az tesz igazán boldoggá, amit racionálisan kitalálsz magadnak.

2018. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!