Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól döntök, ha majd 10-15 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntök, ha majd 10-15 év múlva kezdek nagy erőfeszítésekbe a csajok terén?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, most érettségizem, és remélem bekerülök az egyetemre, mert gépészmérnök akarok lenni. Ha mégsem vennének fel, akkor irány apámék műhelye, és egy múlva újra próbálkozom. Eddig sem fordítottam nagy energiákat a párkeresés felé, mert nem láttam értelmét. Nincs sok önbizalmam, kisebb önértékelési zavarom is van, nem mellesleg látom a mai generációban, hogy nagyon magas a felszínesség szintje. Jelenleg olyan 2% esélyem lenne becsajozni, talán az egyetem után több lesz. Még ott se akarnék csajozni, mert eléggé cinkes lenne a helyzet, egy esetleges szakítás után. Azért nem a tini párkapcsolatokhoz írtam ezt, mert egy az, ezt a kategóriát többen olvassák, valamint a felnőtt éveimről akarok döntést hozni, lehetőleg racionálisan, nem az érzelmeimre hallgatva, mert azok tévútra terelhetnek. Talán majd 25+-os koromban érettebb leszek, izmosabb, férfiasabb. Igaz, ha megélem azt a kort, mert ki tudja, elkezdtem dohányozni, néha iszogatok, mondjuk az még oké, de lehet a cigi hosszútávon megöl majd.
2018. jún. 13. 22:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

20-as nem ilyen egyszerű hidd el,én saját bőrömön tapasztalom.

Most,hogy rendelkezek egzisztenciával,még jobban kisportoltam magam,van autóm,ruhatáram is frissítettem,kajában is ami kell az edzéshez meg tudom engedni,főleg marhahúst(mert nem a csirkemell az igazi tévhit,a marhahústól jobb nincs,meg a tengeri herkentyűktől,sokkal jobban fejlődök látom magamon),mellette minőségi táplálékkiegészítőket fogyasztok.

Plusz el tudom vinni a lányt wellneszezni akár utazgatni.

Na ezt egy csóró egyetemista hol engedheti meg magának,kb. 5000Ft-os gondjaim voltak,az edzésem nagyjából tudtam finanszírozni nem is fejlődtem úgy ahogy kell.

Plusz kocsi nélkül korlátozott voltam.


,,Azt meg nem értem, hogy ha most nem tudnál becsajozni, akkor ezen mit változtatna önmagában az, hogy elvégzed a sulit..."

Mivel piacképes szakon lesz ezért ha okos már egyetem közben letolja magát melózni szépen,plusz az fog változni hogy lesz pénze,mert kell pénz közvetve a csajozáshoz ha minőségi nőt akarsz.

Ruhát meg kell venni például,plusz hogy ne lakótársakkal nyomorogj egy lukban,hogy ne egymás fingját szagoljátok,kivenni egy normális lakást szintén pénz,bulizás pénz,elmentek a csajjal helyekre szintén pénz,nyaralni mennétek az is pénz.


"Izmosabb leszel? Miért, most mi miatt nem tudsz sportolni?"

Meg fogja tudni venni azt a mennyiségű kaját meg kiegészítőt amivel az edzés hatékonyabb,mert igenis az edzés nem olcső,egy 120 minimum szerintem,ha eredményt akarsz.

Sportolni igazad van most is tud,de nagy eredményt pénz nélkül nem fog elérni hidd el saját bőröm ismét.

Most ezerszer izmosabb jobb pasi vagyok 31 évesen mint voltam 20-n évesen,20-n évesen kisfiúcska voltam inkább,26 évesen kezdtem el szárnyalni mivel már kezdtem mediorként több pénzt keresni,lett egy kocsim is,mivel egy minőségibb nőt BKV-ra egyszer ültetsz fel,utána facen majd látod,hogy ,,You can not reply to this conversation."

Ez is tapasztalat.


,,Az önbizalom, önértékelés hiánya probléma, de ez egy pszichológusnak rutinfeladat kb, de ha akarod, magadat is össze tudod szedni."

Ebben teljesen igazad van,önfejlesztés nagyon fontos én toltam is előkészültem plusz most is csinálom.

Pszichológus,coachom is volt most is van coachom de már karrierben,PUA-t tanultam,hallgatok Brian Tracyt,Szabó Pétert is,olvasok önfejlesztő irodalmat,plusz keményebben edzek.

Teljesen igazad van amúgy önbizalom nagyon fontos de a pénz is mert pénz nélkül se izom,se kaja(minőségi izmosító étrend),se jó minőségű ruhák,autó meg plána nem(ami normális).

2018. jún. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

#21-es

De igen, ilyen egyszerű, saját bőrömön tapasztaltam :)

Nem minden csaj akar wellnessezgetni, autókázni.

"Ruhát meg kell venni például" - Igen, és? Olcsón is lehet jó minőségű, jó kinézetű ruhákat szerezni.

"hogy ne lakótársakkal nyomorogj egy lukban,hogy ne egymás fingját szagoljátok,kivenni egy normális lakást szintén pénz" - ez tény, de én 30 alatt konkrétan 1 embert ismerek, akinek saját lakása van, ő örökölt és abból tudott venni, mindenki más szülőkkel vagy lakótársakkal lakik, és mégis megoldják, van kapcsolatuk - esetleg vannak, akik a párjukkal felesben fizetnek albit, úgy egyből nem annyira brutálisan horror összeg.

"bulizás pénz" - ja, az mondjuk tényleg drága mulatság. Marhaságnak is tartom :D

"elmentek a csajjal helyekre szintén pénz,nyaralni mennétek az is pénz" - tény, de felesben fizetve egyből nem olyan drága.

" igenis az edzés nem olcsó" - lehet azt olcsón is csinálni, nem kell a legdrágább kondiba járni, és nyomatni a festékesvödörből a porokat.

"de nagy eredményt pénz nélkül nem fog elérni hidd el saját bőröm ismét" - attól függ, ki mit vesz "nagy eredmény"-nek. Ha testépítőnek akar kinézni, akkor teljesen igazat adok. Ha csak simán nem akar nyeszlett lenni, vagy dagi, akkor nem drága mulatság, ott a fegyencedzés, otthoni torna, futás, túrázás, akármi, ezek filléres sportok, és adnak némi kondit. Tény, hogy nem leszel tőlük olyan izomkolosszus, mint amiket plakátokon látni, de nem is hiszem, hogy mindenkinek olyannak kell lennie. Mindenesetre még ha olyan is akar MAJD lenni, én a kérdező helyében már most elkezdeném az általam írt dolgokat, aztán majd később lehet továbblépni.

"egy minőségibb nőt BKV-ra egyszer ültetsz fel" - ja, hogy a "minőségi nő" a luxusprostit jelenti? Akkor igazad lehet. Nekem egy-két kivétellel minden nőismerősöm röhög azokon, akik pesten belül autóba ülnek. Még akiknek van kocsijuk, azok is a P+R-ben hagyják, és BKV-znak. Ezerszer gyorsabb és praktikusabb a BKV sokszor. Egyetem alatt nekem is volt kapcsolatom, teljesen jól megvoltunk a 4-6-ossal meg a metróval.

"pénz nélkül se izom,se kaja, se jó minőségű ruhák,autó meg plána nem" - Dehogynem! Csak okosan kéne költeni. A világ összes pénzét el lehet szórni baromságokra, és a végén kb csóróként élhetsz, meg kevésből is ki lehet hozni sokat, ha meggondolod mire költesz, és beosztod.

2018. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 34%-os akkor sem kellene, ha az utolsó pasi lenne a földön. És azért nem férfit írok, mert a férfit nem a ruha, a pénz, az edzés meg az autó teszi. Ez az a típus, akitől a randi végén megkérdezem, mennyi a tarifája. Ez egy bizonyos nőtípusnak kell. Lehet álltatni magatokat, hogy majd negyven felett huszas nőt, meg erre buknak, de az igazság az, hogy a normális lányoknak az kell, aki egyéniség, akire ha ránézel, azt érzed, minden rendben lesz, még ha épp rátok is szakad az ég. No ez az, ami az ilyenekben nincs meg. Ezt pótolják a fent felsoroltakkal. De tudom, ez csak egy vélemény, ami olyan, mint a ****lyuk.
2018. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"nagyon magas a felszínesség szintje.

Jelenleg olyan 2% esélyem lenne becsajozni,

a felnőtt éveimről akarok döntést hozni, lehetőleg racionálisan, nem az érzelmeimre hallgatva"


Még nem is vagy mérnök, de már felvetted ezt az okostojás allűrt és körzővel-vonalzóval méred az életet. Ezt hagyd meg a munkahelyedre meg a suliba.


Remélem nem falra hányt borsó lesz, amit írok. Állításod szerint tanácsért jöttél ide, én hiszek neked és megtisztellek egy alapos és segítő szándékú írással. Remélem nem kezdesz el majd alkudozni és kifogásokat gyártani, hanem alázattal átgondolod, amit az idősebb mond, pont ahogyan te is elvárod ugyanezt a nálad fiatalabbaktól.


Tudod mi a tévút? A párkapcsolatokból kihagyni az érzelmet. Mintha kihagynád a kenyérből a lisztet. Azért akarod kihagyni az érzelmeket, mert nem érted őket és azt hiszed így könnyebb lesz. Egy értelmes ember nem ezt teszi, hanem megpróbál felzárkózni, képzi magát. Tudod miből lehet az érzelmeket megtanulni? Az irodalomból. Ha vége a vizsgáknak kapd elő Gárdonyit, Jókait, Mikszáthot, Kosztolányi, Fekete Istvánt. Az érzelem az nem valami zavaró körülmény, iszap, amit ki kell szűrni, hanem maga a lényeg! Őrületes butaságra készülsz.


Tudod akik harminc éves korukban jól bánnak a nőkkel azoknak azért megy, mert már van tíz év tapasztalat a hátuk mögött. Nem akkor kezdik. Hibáztak és tanultak belőle, megfigyelték a környezetüket, példát vettek a szüleikről. Amire te készülsz az olyan, mintha egy kamasz azt mondaná, ő most nem fog edzésre járni, mert úgyis csak 25 évesen jut ki az olimpiára, addig meg minek törje magát. Hát pont azok jutnak ki világversenyre, akik már beletették az éveket.


A cigiről röviden: a keringést gallyra vágja, szóval az erekciód látja majd ennek kárát és magát a mozgást is kevésbé fogod bírni, mint nem dohányzó társaid, szóval a lány a második menettől azt hiszem elbúcsúzhat. A fogaid és a bőröd sárgább lesz, vagyis ettől valóban idősebbnek fogsz kinézni, csak nem úgy, ahogyan te szeretnéd. Kopott és öreges leszel, nem érett.


Az iszogatás ha mértékkel teszed oké, sokan csinálják. A lényeg, hogy ne pótlék legyen, ne ezzel oldd a feszültséget. Alakítsd ki a saját ízlésedet.


"Eddig sem fordítottam nagy energiákat a párkeresés felé, mert nem láttam értelmét. ... Még ott se akarnék csajozni..." Ha gimiben nem érdekelt még az annyira nem nagy gáz, van ilyen. De ahogy te ezt így előre eldöntötted mint valami haditervet ez az élet teljes nem értéséről árulkodik. Ami nem baj, mert legalább kérdezel. :) Az érdeklődés és az önmagunk felülvizsgálata mindig hasznos. Az egyetemen a becsajozás veszélye nem fog fenyegetni, mert gépészmérnökin alig vannak lányok. Más szakok estjeire kéne majd ellátogatnod, pl a vegyészmérnököknél sok lány van meg az ELTE TTK-n is. Érdemes tágítani a kört ismerkedésnél, házon belül hamar elfogynak a lehetőségek.


"Talán majd 25+-os koromban érettebb leszek, izmosabb, férfiasabb." Nem, nem, nem. Várhatod ezt ítéletnapig is. Figyelj, azért mondom ezt ki ilyen nyersen, mert én is azt hittem, hogy majd az idő segít. Én is ugyanígy vártam, hogy a nőiesség kivirágozzék bennem, de az évek csak teltek és az a nagy átváltozás nem jött el. Ezért tenni kell. A szépségre várni kicsit olyan, mintha a diplomára vagy egy jó munkára várnál. Nem, tanulni kell, bejárni órákra, megírni a beadandót, stb. Így készül a diploma. A szépség meg edzéssel, táplálkozással, kielégítő alvással, rendszeres fogorvosi vizsgálattal, egyéb szűrésekre járással, fodrásszal, az öltözködés megtanulásával, testtartás javításával, beszédstílus fejlesztésével készül. Idő és pénz ráfordítása nélkül nem fogsz jól kinézni. De ne ijedj meg, sem az időnek sem a pénznek nem kell rengetegnek lenni, mivel még nagyon fiatal vagy, ezért nem volt időd elrontani (bár a cigivel most pont belekezdtél), de pusztán a türelemtől nem leszel jobb, csak idősebb. És amikor majd eljön a bűvös célként kitűzött 25 és még mindig nem érted el azt, amire vágytál akkor nagyon fogod bánni, hogy a húszas éveid elejét várakozással töltötted. A férfi nemi hormonjaid most vannak a csúcson, ilyenkor a leglátványosabb a testedzés eredménye.


Emlékezz vissza hogyan képzelted el a 18 éves énedet 12 évesen. Megvalósult? Hát persze, hogy nem, mert az idő csak telt, de nem haladt. Az idősebb férfit a tapasztalatai teszik értékessé, nem a számos gyertya a tortáján.


Tudom, a mérnökös agyad nem bírja felfogni, hogy miért jársz jobban, ha nem tervezed el előre az életedet, hiszen a tervek jók. Igen, ha házat építesz meg egy jobb teljesítményű motort, de az emberi kapcsolatok nem csak rajtad múlnak, hanem a többi emberen is. Nem tudod előre megjósolni, mi vár rád. Én ezt azért tudom, mert ugyanúgy közelítettem meg régen az életet, mint te, méricskélve, tervezgetve. Aztán történtek velem olyan dolgok, amiket nem láthattam előre, nem volt rá tervem, hanem alkalmazkodnom kellett. Új tervet kellett csinálnom, aztán megint új tervet, míg végül meguntam. Az evolúcióelméletet ismered, ugye? Nem a popkultúra szinten, hanem tudományosan. Az evolúció az alkalmazkodásról szól, nem a jó tervezésről és azok pontos végrehajtásáról. Olyan folyamatról vegyél példát, ami már a te születésed előtt évmilliárdokkal is létezett és működik. A találékonyság, a rugalmasság jobb, mint egy merev terv, ami nem tud reagálni a környezet változásaira. Kis célokat tűzz ki magad elé, pl. elolvasol a nyáron Gárdonyitól meg Kosztolányitól egy szerelmes történetet. Ha ezeknek a férfiaknak nem volt ciki érzelmekkel foglalkozni akkor te sem érezheted annak.


Na, röviden-tömören-kva hosszan ennyi.

2018. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!