Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan ember, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Tényleg van olyan ember, aki úgy van együtt a partnerével, hogy "á, jobbat nem kaptam, beérem ezzel is", tényleg ez a valóság?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


itt gyakorin sokszor mondják, hogy az ilyen meg olyan emberek nem kellenek senkinek, csak beérik velük, mert nincs más.

Kérdésem, hogy van itt olyan, aki így érzi, így gondolja? Vagy aki ismer olyat közvetlenül, és kb biztosra tudja mondani, hogy ott ez a helyzet?

Ha igen, akkor ti (vagy ők) mivel "békéltetek meg", illetve éreztetitek-e a partneretekkel, hogy ez a helyzet?

Szóval nincs is jelen semmi érzelem, meg ilyesmi? Ha nincs, akkor is hazudjátok, pl hogy szeretitek, hogy a legszebb, legokosabb, legtökéletesebb nektek?


Őszintén szólva ez elég rémisztő, nem akarok valakivel azért együtt lenni, mert megbékélt velem, beéri velem, mert ez szerintem roppant megalázó lehet. Bár egyébként kellően, hát, fogalmazzunk úgy, hogy "érdekes" személyiségem van, amit nem hiszem, hogy csak úgy elviselne valaki, mert "jobbat úgysem talál", ahhoz személyiségileg nem vagyok elég könnyű eset, mégis attól félek, hogy ez lesz. Szerintetek van reális esély arra, hogy ez olyannal is megtörténhet, akire a barátai nagy többsége azt mondja, hogy nehéz eset, és nem könnyű elviselni? (bár ez az utolsó kérdés már tényleg csak spekuláció, hiszen nyilván nem ismertek)


Köszi, ha válaszolsz, legyen szép napod :)



#igény #megbékélés #belenyugvás #beérem ezzel #jobb úgysem lesz
2018. aug. 13. 19:29
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

De még mennyi, sajnos!


Iszonyat kiábrándító, kb. a társas magánnyal ér fel.

2018. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
77%
Ja tényleg akartam még írni, hogy egyedül sokkal jobb, mint rossz kapcsolatban. Hiába van párja valakinek, hogyha nincs vonzalom az még a társas magánynál is rosszabb. Mintha egy idegen emberrel élne együtt, olyankor nincs meg az a szenvedély, mélység, mint ami a normális kapcsolatokat jellemzi, hanem max valami érdekből van vele együtt.
2018. szept. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
41%
Szenvedély csak első pár évben van meg, aztán minden kapcsolat ellaposodik mert a hormonrendszer visszaáll alapállapotba . De ha eleve nincs szenvedély akkor később sem lesz ,tehát nincs mi hiányozzon ,máris jobb a felállás. Másrészt minden kapcsolat érdekkapcsolat. Vagy szaporodás-utódnevelés miatt van , szexuális ösztönkiélés ,vagy anyagi kényelmi megfontolásból ,vagy társaság utáni vágy egyedül unatkozás , az az érdek. Ez a nagy igazság,a többi csak mese.
2018. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:

Kedves #23!


20,5 éve vagyok egyedül, nekem ez eddig tökéletes így. Nem akarok a falat kaparva ezen változtatni.

Bár nekem itt van a családom, az tény; de amúgy meg az embernek lehetnek barátai is...

Tesztoszteron nélküli nő nincs. Minimálisan bennünk is megvan ez a hormon, köszike. Bár tény, nem olyan magas, mint a hímek esetében (de te nem ezt írtad, máskor fogalmazz pontosabban, vagy nézz utána, mielőtt hülyeségeket beszélsz). Amúgy az elefántos egy érdekes tény, köszönöm, hogy ezzel színesítetted a napomat.

A komment többi része nem nekem szól, azokhoz nem is kívánok hozzáfűzni semmit. :)


Köszönöm a válaszodat!

2018. szept. 3. 19:11
 45/59 A kérdező kommentje:

Kedves #26!


Ez szerintem is átverés így. Teljesen logikusnak tűnik az okfejtésed, köszönöm, hogy írtál!

2018. szept. 3. 22:51
 46/59 anonim ***** válasza:
26%

"20,5 éve vagyok egyedül, nekem ez eddig tökéletes így. Nem akarok a falat kaparva ezen változtatni."


De te aszexuális vagy. Ez nem a normális állapot egy ember mentálhigiéniájában.

2018. szept. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

Kedves #27!


Mázli, hogy ki tudtad ezt kerülni. Én érezni nem nagyon szoktam dolgokat emberekkel kapcsolatban, szóval nincsenek megérzéseim, tehát ez sem annyira esne le sajnos.

2018. szept. 4. 00:39
 48/59 A kérdező kommentje:

Kedves #28!


Nekem is volt ilyen barátnőm: elsőre azt mondta a srácra hogy olyan neutrális kinézetű, se nem helyes, se nem csúnya, aztán most meg már nagyon szereti és helyesnek is tartja. :D Szóval nem tudom, sok mindent lát az ember, szerintem nem ennyire egysíkú, mint ahogyan sokan leegyszerűsítik itt.

2018. szept. 4. 21:12
 49/59 A kérdező kommentje:

Kedves #39!


Teljesen logikus az okfejtésed, a személyes véleményeddel meg egyetértek. Köszönöm, hogy írtál!

2018. szept. 5. 12:59
 50/59 A kérdező kommentje:

Kedves #40!


Egy ilyen kapcsolatnak szerintem nincsen értelme.

2018. szept. 5. 23:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!