Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg van olyan ember, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Tényleg van olyan ember, aki úgy van együtt a partnerével, hogy "á, jobbat nem kaptam, beérem ezzel is", tényleg ez a valóság?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


itt gyakorin sokszor mondják, hogy az ilyen meg olyan emberek nem kellenek senkinek, csak beérik velük, mert nincs más.

Kérdésem, hogy van itt olyan, aki így érzi, így gondolja? Vagy aki ismer olyat közvetlenül, és kb biztosra tudja mondani, hogy ott ez a helyzet?

Ha igen, akkor ti (vagy ők) mivel "békéltetek meg", illetve éreztetitek-e a partneretekkel, hogy ez a helyzet?

Szóval nincs is jelen semmi érzelem, meg ilyesmi? Ha nincs, akkor is hazudjátok, pl hogy szeretitek, hogy a legszebb, legokosabb, legtökéletesebb nektek?


Őszintén szólva ez elég rémisztő, nem akarok valakivel azért együtt lenni, mert megbékélt velem, beéri velem, mert ez szerintem roppant megalázó lehet. Bár egyébként kellően, hát, fogalmazzunk úgy, hogy "érdekes" személyiségem van, amit nem hiszem, hogy csak úgy elviselne valaki, mert "jobbat úgysem talál", ahhoz személyiségileg nem vagyok elég könnyű eset, mégis attól félek, hogy ez lesz. Szerintetek van reális esély arra, hogy ez olyannal is megtörténhet, akire a barátai nagy többsége azt mondja, hogy nehéz eset, és nem könnyű elviselni? (bár ez az utolsó kérdés már tényleg csak spekuláció, hiszen nyilván nem ismertek)


Köszi, ha válaszolsz, legyen szép napod :)



#igény #megbékélés #belenyugvás #beérem ezzel #jobb úgysem lesz
2018. aug. 13. 19:29
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:

Kedves #10!


Igen, én pontosan erre gondoltam, köszönöm! Csak azért a 0 vonzalom picit túlzás, de mondjuk a nagyon-nagyon pici, nem undorodás, esetleg semlegesség... annyira hülye ember nincs, aki összejön valakivel, akitől undorodik, és mindezt önszántából, nem pénzért, minden hátsó szándék nélkül...

2018. aug. 19. 17:14
 32/59 A kérdező kommentje:

Kedves #11!


Igen, igazad van, pont erre gondoltam.

2018. aug. 19. 19:19
 33/59 A kérdező kommentje:

Kedves #13!


De az más szerintem, ha alapból tetszik is a kocsi, vagy legalább a színe, meg az is más, ha csak vesz valamit az ember, meg gyalog mégsem mehet. Én az utóbbira gondoltam.

2018. aug. 19. 22:14
 34/59 A kérdező kommentje:

Kedves #14!


De az igaz, hogyha mindenki bedobná magát, akkor sem kaphatna mindenki tökéletesen az álmainak megfelelő partnert. És nem is igazán erről beszéltem.

2018. aug. 19. 22:43
 35/59 A kérdező kommentje:

Kedves #17!


Szerintem sem túl korrekt, de igen, én arra gondoltam, hogy "vonzóbb, mint az egyedüllét". Vagy mint egy olyan ember, akinek se foga, se végtagja, és még bunkó is.

Hát igen, de ha heves vonzalom van, vagy mély érzelmek, akkor szerintem nem ez a kategória.

2018. aug. 20. 13:54
 36/59 A kérdező kommentje:

Kedves #19!


Igen, pont erről a jelenségről beszéltem. ./ Hát ez nagyon szomorú. :(

2018. aug. 20. 15:11
 37/59 A kérdező kommentje:

Volt olyan srác, akire 10-ből 9 barátnőm azt mondta, hogy iszonyú helyes, és egy volt, aki szerint meg bűnronda, szóval szerintem ez a vonzó-nem vonzó nem egy teljesen egységes kategória. (nyilván olyat is tudok, hogy 4 barátnőm szerint nem volt helyes egy srác, az ötödik meg azt mondta, hogy kb álompasi)

Persze nyilván eltér, hogy egy embert a másik nem hány %-a talál vonzónak.

Egyébként nem tudom, én jól érzem magam egyedül is, inkább ez, minthogy egy olyan emberrel legyek, akivel abszolút nem illünk össze és csak konfliktus van. Pl egy buta embernek nagyon hamar kiraknám a szűrét, még ha lennék is olyan hülye, hogy összeakadok eggyel. Mi értelme egy olyan kapcsolatnak, ahol nem kapom meg, amire vágyom? Illetve a másik ember sem kapja meg, amit ő szeretne. Nem logikus.

De csak van valami (számukra) vonzó a másikban, egyébként el sem tudom képzelni, hogyan lehetnének együtt.

Nem tudom amúgy, nekem azt is mondták, hogy volt olyan, akiről az elején abszolút nem tudták elképzelni, hogy vonzódhatnak hozzá, aztán megszerették és bumm, máris vonzó. (ebben nincs tapasztalatom, nem szoktam vonzódni senkihez, így inkább elhiszem azt, amit mások mondanak és ami laikusként nem tűnik nagy baromságnak)


Ps.: melyik kérdésre?

2018. aug. 29. 20:52
 38/59 A kérdező kommentje:

Az előző az a kedves #20-nak ment, csak elfelejtettem megcímezni. Ezer bocsánat.


Kedves #21!


Nagyjából egyetértek azzal, amit írsz, illetve logikus, kivéve a megkéréses résznél. Nyilván nem ezt mondja, csak ezt gondolja az illető. Mármint nekem ez a hipotézisem.

2018. aug. 30. 22:40
 39/59 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos sok ilyen van és teljesen átérzem ezt, mert én se tudom elképzelni magam mellé egy olyan lány mellett akivel csak beérem. Ez neki is megalázó lenne és csak hazudoznék neki. Az a baj, hogy a tömegmédia is nyomatja azt, hogy legyél kapcsolatban és emiatt, ha sokáig nem találsz akkor szar embernek hiszed magad és rosszabb esetben belemész rossz kapcsolatba. Csak türelmesen kéne keresgélni és letojni a társadalmi elvárásokat.
2018. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
Az emberek elég nagy része ilyen kapcsolatban él. De csíkos a csíkoshoz, foltos a foltoshoz.
2018. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!