Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Válás után, két gyerekkel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, két gyerekkel van még esély normális férfit találni?

Figyelt kérdés
Kinek hogyan sikerült? Hol érdemes keresgélni? Mire érdemes odafigyelni?
2018. szept. 9. 16:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
51%

Mi a 0% a válaszomban? Indok? (#26)


#27

Úristen, remélem csak trollkodsz!

Hol is kezdjem?

Az ugye megvan, hogy a "fattyú" házasságon kívüli gyermeket jelent, és már nagyon régóta nem használatos?

A másik, hogy attól, hogy te nem tudod elképzelni, bizony van olyan, hogy a férfi SZERETI a "kis haramiát", és az is szereti őt. Mint írtam, unokatesóimat is nagyon szereti a nevelőapjuk, és ők is imádják, sokkal jobban, mint a vérszerinti apjukat, ez látszik rajtuk.

A másik, hogy tudni kell helyén kezelni a dolgot. Nem is szabad úgy csinálni egyik napról a másikra, mintha te lennél a gyerek apja, mert úgy nyilván ellen fog állni. Exem szülei elváltak még nagyon régen, anyukájának néha volt pasija, hát két kamaszgyerekkel ez nem könnyű. Érdekes módon mégis ki tudtak jönni a pasikkal, kivéve egyet, aki az első naptól megpróbált dirigálni nekik (mikor kell lefeküdniük, hova mehetnek hétvégén, stb).. A többiekkel nem volt gond, mert nem akarták ráerőltetni magukat.


Egy normális férfi NEM úgy gondolkozik, mint te, hanem vannak érzései a bszni akaráson kívül is!

2018. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

A fattyú jelentése világos, és bizony ezerszám vannak a magukat házasság nélkül a menő nagypofájú alfahímekkel felcsináltatott nők,akik ezek után keresnek egy balekot aki majd a más gyerekét pénzeli. És ez nem csak smucigság kérdése ,hanem egyszerűen idióta aki ebbe belemegy ,hogy más genetikai örökségét nevelgeti anyagi erőforrásit erre áldozza , mint a kakukkfiókát nevelő madár,miközben az igazi apa vagy röhög a markába vagy még fenyegetőzik is.Egyszerűen azért mennek ebbe bele mert nem jut ezeknek más csak leharcolt, mástól szült nő. Az oroszlán is megöli a másik hím kölkeit aztán párzik ,ez a természet rendje.


Nyilván lehet jó pofát vágni a helyzethez ,kifele mutatni a szépet,szélesen vigyorogni a közösségi médiában ,de egy célja van az egésznek ,hogy dugáshoz jusson a balek is,megkapjon egy lepattanót. Ha mázlija van ,és nem kivénhedt már a kancája ,ki tud könyörögni egy saját gyereket is,és jó esetben nem a postástól lesz,bár mindegyiknek erősen ajánlanék egy dns tesztet, nagyon vicces szórakoztató eredmények születnének sok sok családban.

2018. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

#32

Te beteg vagy. Feltűnt, hogy nem vagyunk állatok?

Azt meg honnan veszed, hogy házasság nélkül szült? Létezik válás is.

Amúgy akiket ismerek, azok közül egyetlen egyedülálló anya se várja, sőt nem engedi, hogy az új párja "tartsa el" a gyereket, max ünnepekre vesz neki ajándékot, ha úgy érzi.

2018. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
65%

33-as,akkor te növény vagy ,esetleg gomba, vagy kőzet? Nyilvánvaló,hogy állat minden ember is, és alap dolgok vezérlik: önfenntartás és szaporodás. Minden más csak egy vékony héj,ami ez a két motiváció táplál, és ezt a kulturális mázt azonnal leveti az ember ,adott szükséghelyzetben.

Érdekes mód én meg csakis olyanokat ismerek ahol egyedülálló anya teljesen mindegy hogy elvált avagy sose házasodott,nem tud rendesen megélni, nem tudja hová rakni a purdét amíg melózik,aztán kell valami támasz anyagi forrás , mert különben csak szenved a gyerek is, meg az anyja is és egyről kettőre nem jutnak. Ilyenkor kicsípi magát feldobja a hirdetést valamelyik 'nővásár' társkereső oldalra vagy előadja a tüzelőszukát és bepucsít a melóhelyén vagy szórakozóhelyen , aztán mindig akad valami balek aki ráakad a horogra.

2018. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

34es! Az a legnagyobb szerence h nem mindenki gondolkodik ugy mint Te.

Es ez a baj h sok ember ugy is velekedik mint egy allat!

2018. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

29-es! 28-as vagyok. Nem tudom, miből következtettél arra, hogy egyből megdugattam magam az első jöttmenttel a gyerekem szeme láttára. Mert amit írsz, az kb ezt feltételezi. És igenis nagyon jót tesz a gyermekemnek,hogy már egészen kicsi korától egy igazi apa van mellette. Sosem voltam olyan ember, aki úgy váltogatja a pasijait, mint más a bugyiját és a kislányom is csak a mostani párommal találkozott.

Kívánok neked minden jót és kevesebb keserűséget!

2018. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

#34

Talán jobban meg kéne válogatnod, milyen körökben mozogsz. El tudom képzelni a szintedet, ha csak ilyeneket ismersz...

2018. szept. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!