Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy nő gazdag pasit akar, akkor az "előrelátás", ha egy férfi szép nőt akar, akkor az "felszínesség"?

Figyelt kérdés

2018. okt. 23. 12:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Kerdezo,senkinek nem tiltjak meg,hogy tanuljom meg dolgozzon . Senkinek se tiltjak meg,hogy sportoljon es jol nezzen ki.

N/46

2018. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

És a nők mit tesznek azért, hogy gazdag pasijuk legyen?


Én semmit sem tettem érte. Egy átlagos nő vagyok, nincs bennem sem szilikon sem botox és sminket is csak annyit használok, hogy nem is látszik, ha van rajtam. Nem járok kozmetikushoz, műkörmöshöz és szoláriumba sem. Nincs rá szükségem. Az egyetlen titkom egy jó arckrém és hogy 6 éves korom óta sportolok. :) És képzeld, annak ellenére, hogy lehetnék egész évben itthon is, dolgozom! Sosem akartam gazdag férfit magamnak, mert mindig megvolt mindenem önerőböl,de valahogy a sors mégis úgy hozta, hogy a gazdag férfiak megtaláltak. Párom egy szerény, csendes, nyugodt és megbízható férfi és még jól is néz ki. Amit elért ő is magának köszönheti és nem a családjának, rengeteget tanult azért, hogy az lehessen, ami lett. 10 évvel vagyok idősebb nála,de ez a hatalmas korkülönbség nem látszik. :) 7 éve vagyunk együtt és remek a kapcsolatunk.

2018. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
34%
"Nézz magadba és felelj erre: Mit tettél azért, hogy szép nőd legyen?" Akinek szép nője van, az is csak annyit "tett" kb. hogy helyes arccal született, magyarul semmit. A sportról meg annyit, hogy ronda arccal hiába sportol az ember, sportol jarta kivül még több száz másik, aki fejre is jól néz ki. A nőnek is, akik szépnek születtek, hű de sokat kell tenni érte, hogy szépek legyenek, szőrtelenítés,aztán csókolom, meg vigyázni az alakjára, bár van aki olyan "szerencsés", hogy miután teleette magát mekis kajával, utána nyugodtan átballaghat a cukrászdába és betolhat egy egész tortát is akár, aztán felugrik össz-vissz 15 dkg. Úgyhogy az egész leginkább szerencsén múlik, azon, hogy milyen genetikával születtünk. Jártam anno én is edzeni, meg itthon is edzettem, le se szarta egy nő se, max. Egy két pozitív megjegyzés volt, az is inkább ismerősöktől. Na, tehát akkor mégegyszer a tisztánlátás végett: Szép nőhöz "csupán" annyi kell, hogy jó külsővel (helyes arc) születik az ember. ,
2018. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
21%
Mert feminista világban élünk. Csak a nőknek van joguk válogatni; ha egy férfi teszi ezt, akkor az egy rohadt felszínes disznó.
2018. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!