Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma miért fontos a párkesresésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma miért fontos a párkesresésben ennyire az anyagi helyzet?

Figyelt kérdés
Én még mindig nem értem, miért számít manapság ez? Nem is olyan régen, apámék fiatalkorában (tehát max 30 éve) még egy párnak az esküvőkor sem volt egy váltás ruhán kívül sokmindene, mégis összeházasodtak és jött a gyerek. Az evőeszközöket is nászajándékba kapták. Oké,tudom, ma később házasodunk, de ez nem teljesen magyarázza miért kell "késznek lenni" külön-külön a pár tagjainak olyan dolgokban amit együtt, közösen kellene felépíteni. (31/F)

2018. dec. 26. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:
19: Ennyi erővel viszont akkor megintcsak nem kellene fontosnak lennie. Hiszen mit számít, hogy nincs kocsija. Ahogy mondod, semmi közöd a párod kocsijához.
2018. dec. 26. 17:07
 22/71 anonim ***** válasza:
13%

Kit erdekelnek a feminacik ?

Azert mert jo dolog az egyenjogusag, attol meg nem kell eldobni magunkat a nemi szerepektol...

2018. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező de 90 százalékban determinalja a foglalkozás az ertelmet.


Vannak kivételek de azért. Iránymutató.

2018. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
26%
Kedves 1-es, az a nő nem selejt aki csak annyit tud felmutatni hogy szétrakta a lábát,mert életképtelen?
2018. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
11%

Nem az a baj, hogy számít, hanem az elvárások. Hogy mondjuk a férfiak háromnegyede nem felel meg a nők háromnegyedének anyagi elvárásokban.


Aki nők aztán mit csinálnak? A férfiak maradék egynegyede körül tömörülnek. De az az egynegyednyi férfi meg akkor már hülye lenne elköteleződni, ha azt látja hogy milyen viszonylag sok nőt megkaphat. Aztán a nők sírnak, hogy nem tudják rávenni a megállapodásra, családalapításra azt a viszonylag kevés számú top férfit, akikre csordástul repülnek rá és akik emiatt változatos szexuális életet élhetnek. Szép munka! Hát ebből nemhogy anyagi biztonsága nem lesz a családnak, de család sem lesz.

2018. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a mernok dolgot meg hagyjuk...ferjem is mernok es lattam nehany embert a BME-n, aki inkabb nezett ki csovesnek mint leendo mernoknek.

A masik meg egyik ismerosom...aki vilagga veri h o mernok kozbe meg kerteszmernok. Jahj maaar :D

2018. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
88%
A szüleim korosztálya huszonévesen összejött, majd együtt felépítették az életüket. Manapság még a 30-as pasik sem akarnak házasságot, családot. Aztán 35 fölött úgy gondolják, hogy most már itt az ideje, de persze a saját korosztályukat már öregnek találják. így keresgetnek a huszonévesek között, tehát a közösen felépítés eleve nem valósul meg, mert a lány sok év hátrányban van. Itt is sokan írják, hogy a 30 felé közeledő nőket kerülik, mert ők már kapuzárási pánikos, gyereket akaró nők, az meg kinek kell.
2018. dec. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 A kérdező kommentje:
27: Én másképp tapasztalom. A hozzám hasonlóan 30 körüli nő 55 éves hapsit akar, mert az "milyen okos". Oké, lehet, hogy felépítette az egzisztenciát, de 25 évvel több ideje volt a palinak erre. Tehát nem okosabb, mint a nő saját korosztálya, semmivel sem.
2018. dec. 26. 17:16
 29/71 anonim ***** válasza:
95%

#4nem minden nő akar szülni . Úgy irod mintha mindeki erre vágyna vagy egy kötelező dolog lenne. (Én sem szeretnék szülni )


Fontos az anyagiak igen de nem a legfontosabb. Mivel én szeretek kapcsolatban külön kasszan lenni olyannal jövök össze aki nem akar le élni

Én sem élősködőm rajta

N

2018. dec. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
3%

Na mert a nők annyira akarnak együtt felépíteni valamit.

Hagyjuk már.

2018. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!