Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma miért fontos a párkesresésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma miért fontos a párkesresésben ennyire az anyagi helyzet?

Figyelt kérdés
Én még mindig nem értem, miért számít manapság ez? Nem is olyan régen, apámék fiatalkorában (tehát max 30 éve) még egy párnak az esküvőkor sem volt egy váltás ruhán kívül sokmindene, mégis összeházasodtak és jött a gyerek. Az evőeszközöket is nászajándékba kapták. Oké,tudom, ma később házasodunk, de ez nem teljesen magyarázza miért kell "késznek lenni" külön-külön a pár tagjainak olyan dolgokban amit együtt, közösen kellene felépíteni. (31/F)

2018. dec. 26. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
32%
Én olyan nő vagyok, akinek fontos a jövendőbeli férje anyagi helyzete, legyen tanult, szorgalmas, diplomás, legyen jó munkája, amivel majd el tudja tartani a családot, amíg én otthon leszek a gyerekekkel. Én szeretem az ilyen hagyományos családmodellt, a férfi visekedjen férfiként, a nő nőként. Azonban én ezeket úgy várom el, hogy közben én is egyetemet végeztem és dolgozok is. Azokat a nőket nagyon megvetem, akik lusták tanulni, csak szeretnének beleülni a jóba. Az ilyen nők általában számító, manipulatív kígyók. Viszont az a szomorú, hogy sok férfi még az ilyen nőket is elveszi, elég, ha jól néz ki. Lásd pl apumat, aki összejött a pszichopata beosztottjával, most meg csodálkozik, hogy ki sem tudja tenni a házából.
2018. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
55%

"Kedves 1-es, az a nő nem selejt aki csak annyit tud felmutatni hogy szétrakta a lábát,mert életképtelen?"


Általában a gyönyörű, feszes testű nőkért bármit megadnának a férfiak, akkor is, ha nem ért el semmit, míg egy életképtelen férfiért nem vetekszenek a nők. Tehát nem, a férfiak nem tartják selejtnek azt a nőt, aki a szépségén kívül nem ért el semmit, és ez nem a nők hibája. Láttál már gyönyörű nőt, aki nem kellett senkinek?

2018. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
15%
32-es,attól hogy szép,még lehet egy életképtelen lotyó.
2018. dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
26%

# 32

Mert egy életképtelen, de adonisz testű pasi nem tudja sorra megdugni a sok nagyigényű diplomás nőt, akinek hirtelen már nem is fontos a sok kis hülyeség, amit itt felsorolgat?

# 31

Te ugyan azt akarod, mint az a pszichopata, csak diplomával. Nem tudtam, hogy manapság a diploma feljogosít a gold diggerkedésre. Vagy a diplomás nők már ezt is irigylik a diploma nélküli gold diggerektől, azt hiszik kevesebb joguk van hozzá? :D


"Ma ez jelenti azt, h a barlanghoz hozza a mammutot."


A nő meg nevelte a gyereket és őrizte a tüzet. Ma mi felel meg ennek? Nem dugta meg a környék összes hülyegyereke, és nem volt prostituált, csak egy kicsit ribiskedett, ami manapság már főnyeremény kategória?

2018. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
72%

#30 igazad van

Magamból indulok ki én nem akarok és nem is fogok senkivel kozoskodni együtt fel építeni valamit mert abból csak a baj van szakítás esetén (mai világban bármi előfordulhat) én egyedül szeretném elérni a saját lakást , egzisztenciát.

Lakásban végképp nem kozoskodom. Nekem az adna biztonsága érzetet hogy tudom hogy az én lakásom csak az én nevem van rajta nem kell felzeni szenvedni szakítás esetén.

2018. dec. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 A kérdező kommentje:
Van aki azt írja, hogy az anyagiakból látja, mennyire életrevaló valaki. Namármost, ha valaki örököl a nagyiéktól egy lakást, meg a szülei vesznek neki egy kocsit, az mivel életképesebb, mint akinek nincs se kocsi, se lakás?
2018. dec. 26. 17:26
 37/71 anonim ***** válasza:

Az így járt. Huszonévesen aki csóró az lehet még pénzes .

De alapvetően azért látszik az emberen hogy rátermett e vagy sem.


Kivétel van azért

2018. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom h a szulei ertelmisegiek es nagy esellyel az utod sem selejtes. Azert mert sok jenki film azt sugallja, h az orokos lusta semmirekello lesz, a valosag meg nem ilyen. Igazabol csak gyarapitja a vagyont ezen...

3 evesen maganovi, 18 evesen jo egyetem aztan 23 evesen jo kenyelmes jol kereso allas es boven nem a nullarol indul...

Tapasztalat.

2018. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
12%
A külsődet is a szüleidtől öröklöd. És egy szép/jóképű embernek sokkal könnyebb a társkeresés, pedig nem biztos, hogy attól jobb ember. Ez van. Régen is könnyebb volt a földbirtokos fiának, meg a szép leánynak.
2018. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
74%

" ha valaki örököl a nagyiéktól egy lakást, meg a szülei vesznek neki egy kocsit, az mivel életképesebb, mint akinek nincs se kocsi, se lakás"

Semennyivel. De abból, ahogy ezekkel bánik szintén teljesen jól lehet látni, hogy milyen a pénzügyi kultúrája. Nem mindegy, hogy kapott egy kocsit apuci anyucitól, aztán széthajtja, tönkreteszi, nem törődik a karbantartással, vagy őszintén értékeli és vigyáz rá. Ugyan ez az örökölt pénz vagy vállalkozás. Nem mindegy, hogy az az első lépése, hogy elveri az összeset státusszimbólumokra, vagy pedig megpróbál valami még jobbat kihozni belőle. A kapott vagy örökölt dolgokhoz való hozzáállás alapján is lehet látni, hogy milyen valaki és mit tud elérni ezekkel.

2018. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!