Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma miért fontos a párkesresésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma miért fontos a párkesresésben ennyire az anyagi helyzet?

Figyelt kérdés
Én még mindig nem értem, miért számít manapság ez? Nem is olyan régen, apámék fiatalkorában (tehát max 30 éve) még egy párnak az esküvőkor sem volt egy váltás ruhán kívül sokmindene, mégis összeházasodtak és jött a gyerek. Az evőeszközöket is nászajándékba kapták. Oké,tudom, ma később házasodunk, de ez nem teljesen magyarázza miért kell "késznek lenni" külön-külön a pár tagjainak olyan dolgokban amit együtt, közösen kellene felépíteni. (31/F)

2018. dec. 26. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
#34 Megdugni megdughatja a diplomás nőket is, de gyereket nem egy csórótól akarnak majd, hiába néz ki jól :D
2018. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
Szép testű, szép arcú fiúknak-lányoknak sosem volt gond a megélhetés, ha volt hozzá gyomruk.
2018. dec. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
0%
42-es,a legtöbb nőnek van gyomra,bármit bevesz egy kis jobb megélhetésért.A válaszokból ez jön le.
2018. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
0%
A nők buta kapzsisága, végtelen felszínessége miatt fontos.
2018. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
27%

#43

Volt szerencsém megélhetési férfiakhoz a munkámból kifolyólag, hagyjuk :D

2018. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
83%
De egyébként gondolj már bele kicsit... Mégis ki akar zsákbamacskázni? Összejössz valakivel akinek nincs semmije. Tiszta sor, úgy vagy vele majd együtt felépítitek. És ha nem? És ha pár év múlva kiderül, hogy neki mégsincs erre semmi ambíciója? Hogy neki tökéletes a minimálbér, ő nem akar nagyobb lakásba költözni ha jön a gyerek, ő nem ad bele a rezsibe mert nincs miből stb? Élnél ilyen emberrel? Hát én biztosan nem. Ezért jó, ha már letett legalább valami minimálisat az asztalra mikor elhatározod, hogy összekötöd vele az életed.
2018. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
81%
Miért mennyivel kell más gyomor egy sört vedelő, panelban lakó melós Józsihoz, mint egy igényes, tanult, jó egzisztenciával rendelkező mérnők vagy orvos Istvánhoz. Miből gondoljátok, hogy a másodikat kevésbé lehet szeretni?
2018. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
17%
Jajj de ez a szerelem dolog pár év alatt elmúlik. Mit lehet kezdeni egy sötét hapsival ??
2018. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
13%

A másik anyagi helyzete csak a nőknek fontos. Egy 30 éves semmit el nem ért nő simán lenézi a 30 éves ugyanazon a nem létező szinten lévő férfit, holott ugyanazok a lehetőségei voltak/vannak neki is. Ritka kivételek vannak, de őket már valószínűleg el is kapkodták. Ez van.


Engem legutóbb azért dobtak, mert nem írattam rá a fele vagyonomat szívem választottjára, aki semmit nem tett érte a követelőzésen kívül. Most egy másik hülyét szédít.

2018. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
13%
Igen de a nők szépek. Lehet használni disznek, hazvezetesre, szaporodásra. ezért nem nézed az anyagi helyzetét.
2018. dec. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!