Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ma miért fontos a párkesresésb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma miért fontos a párkesresésben ennyire az anyagi helyzet?

Figyelt kérdés
Én még mindig nem értem, miért számít manapság ez? Nem is olyan régen, apámék fiatalkorában (tehát max 30 éve) még egy párnak az esküvőkor sem volt egy váltás ruhán kívül sokmindene, mégis összeházasodtak és jött a gyerek. Az evőeszközöket is nászajándékba kapták. Oké,tudom, ma később házasodunk, de ez nem teljesen magyarázza miért kell "késznek lenni" külön-külön a pár tagjainak olyan dolgokban amit együtt, közösen kellene felépíteni. (31/F)

2018. dec. 26. 16:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
26%

Hát nekem pl nem lett volna nagy élvezett eltartanom egy olyan 30 éves értségi, szakma és minden képzettség nélküli "hölgyet" aki a szüleivel él (jelenleg is) és azért akar férjhez menni hogy azután majd a férje tartsa el. Pont ugyanúgy.


És közben ő zabál és tv-t néz.

(Az hogy egyébként penészednek a falak az nem érdekes.) Ja meg szülne.

"Pont egy ilyen nőtől" szeretnék gyereket.


Na azért van hogy egy BA-ról indulunk.

2018. dec. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én több egyetemet végzett BSc-vel rendelkező hölgyet ismerek (akár saját volt szaktársaim között is) aki nagyon okosnak hiszi magát, de közben sötét, mint a föld. Emellé pedig jó beképzelt is. Inkább ezeket kerülöm. Viszont láttam már nagyon csinos és kedves takarítónőt, jófej pincérnőt, mosolygós vidám és jó humorú eladó/kasszás csajt. Az emberséghez nem kell egyetem, én ezt vallom.
2018. dec. 26. 22:05
 63/71 anonim ***** válasza:
30%

Kár, hogy a kérdező kommentjére nem lehet zöld pacsit adni.

Abszolút egyetértek.

2018. dec. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
#62 Az emberséghez nem kell egyetem, bár én sokkal több értelmes és aranyos, “jólnevelt” egyetemistát vagy egyetemet végzettet ismerek, mint szakmunkást meg 8 általánost végzettet. De a takarítónői fizetésből max akkor fogtok jól élni, ha mellette a pasi sokat keres. Az emberségességből nem fogsz megélni.
2018. dec. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
56%

Én meg szakmunkásból ismerek rengeteg beképzelt embert.

Pl egyik volt osztálytársam a saját elmondása szerint "A világ ura lesz." Van a gyereknek 10 osztálya és az anyja tartja el.


De ha te az alacsonyan képzetekre buksz lelked rajta.

Csak ne kapj sírógórcsőt, mikor ilyen alap dolgokat nem tudnak mint pl országok helye, személyek és dátumok, korszakok összemosása....


Ilyen mi az a szarkofág ? Az Urán ? Petőfi 56-os forradalmár volt. Chile Európai ország.

Mathias Rex az a Rákosi korszak. Attila az Viking volt....


De persze mire vered magad diplomáskám. Hát dik mán mire vagy úgy oda magaddal ?

2018. dec. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
57%

Tapasztalatból, sajnos. Látom a környezetemben, hogy mi lehet annak a vége, ha vki a semmire összeköltözik a másikkal, hogy majd együtt felépítik. Vagy az egyik kezdi el kitartatni magát a másikkal, vagy az egyik dobbant, ha már megszedi magát és elérhető neki a másik nemből a "fincsibb külsejű" verzió is... nemtől függetlenül. Ha vki nem tiniként jön össze a párjával, sok esetben kb. kivitelezhetetlen is, mert a nőknek az idősebb pasik jönnek be, a pasiknak a fiatalabb nők, nem is nagyon vannak egy szinten ált., amikor kialakul a kapcsolat.


Én most kerültem ki egy kapcsolatból. 29 éves nő vagyok, van saját lakásom, én dolgoztam meg érte (nem szexuális munkával), eltartom magam. Nem tartom magam aranyásónak, sem kifejezetten anyagiasnak. Nekem nem lenne gond, ha a férfinek nincs saját lakása és nincs autója (nekem sincs most még, mert a belvároshoz közel minek). De az, hogy ne egy db alsógatyával állítson be hozzám úgy, hogy se munkája, se megtakarítása, és majd puszira higgyem azt el, hogy majd együtt... azt nem.

2018. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
0%
Alap dolgok. Egyetem. Csak én nem értem az összefüggést? Lehet azért, mert csak érettségim van, fenébe...
2018. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
33%

"Ez a természetes szelekció! Amelyik pasi 30 körül nem tud egy anyagi biztonságot nyújtani az csaladalapitasra sem alkalmas. Azaz selejt és nem lesz normal élete ."


1. Azért az emberek többsége nem nevezhető selejtnek.


2. Ki kell ábrándítsalak de nem minden 30.asnál prioritás a családalapítás.


3. Ez a válogatás fordítva is működik ám cicám. HOPPÁ

2018. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
Emberek ezért nem kéne elutasítani a jóléti intézkedeseket, mint szélesközéposztályra törekvés, progresszív adó és alapjövedelem. Nézzétek meg azokat az országokat ott a legelégedtetebbek ahol nagy az egyenlőség. Tessék abbahagyni a csövesezést, cigányozást és a genetikai hulladékozást és ne csak ti akarjatok jól járni. A szolidaritás és az emberségesség tudna változtatni az ország helyzetén, nem az ellenségeskedés. Ne legyetek rasszisták, idegengyülölők, szexisták vegyetek példát mondjuk a svédektől, hollandoktól legyetek nyitotabbak és ezzel mindenki jól fog járni!
2018. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 A kérdező kommentje:
69: Nem jó ötlet. Az alapjövedelmet valakinek meg kell termelni. Jópár ember nem dolgozna, mert minek, ha alapból jár a jövedelem. Ez azt eredményezné, hogy aki dolgozik, az termelné meg ezt is. Lehet, hogy nem 400 óra túlóra jöhetne, hanem 600. Nagyon jó lenne?
2018. dec. 31. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!