Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélnek el azért, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélnek el azért, ha kijelentem, hogy "nem fogok semmit sem tenni a nőkért"?

Figyelt kérdés
Nem bízom bennük és csak azt érzékelem,hogy ártani akarnak nekem. Nem alakítok ki egy lánnyal sem párkapcsolatot ugyanis nem bíznék egyikben sem és biztosan megcsalnának. Megfogadtam, hogy még egyszer nem fogok semmit sem tenni értük mert hülyét nem csinálok magamból értük. Elvesztettem minden bizalmamat a női nem iránt és már nem hozzák ki belőlem a nemi vágyamat sem.

2019. jan. 12. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez a MGTOW-életfilozófia. Amúgy a nők nem akarnak ártani neked, csak azt kell megérteni, hogy alapvetően nem érdekük, hogy továbbvigyék a génjeidet. Azért érzed ezt kiábrándítónak, mert nők neveltek fel és mindenféle ostoba mesével tömték a fejedet "az igaziról", ami csak rád vár, meg hogy a nők imádják az udvarias lovagokat. Ez mese habbal.


A nők olyanok, mint maga a természet. Nincs ellened, de nincs veled sem. Közömbös. Meg kell tanulnod a nyelvét, alkalmazkodnod kell hozzá, és akkor neked is jobb lesz.

2019. jan. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Pontosítanád a leírást egy picit? Mi volt az a szituáció amikor elítéltek, mert "nem fogsz semmit tenni a nőkért"?

Az eddigiek alapján egyáltalán nem ítéllek el, max egy kissé paranoidnak tűnsz.

Viszont ha az eredeti kontextus valami olyasmi volt, hogy elmulasztottad a kötelességedet valaki nemére hivatkozva (pl.: elütöttél egy nőt, és otthagytad megdögleni mondván a fent idézett kijelentést), akkor már szerintem jogosan ítélnek el.

2019. jan. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: én lefordítom neked szívesen. A fickó egy érzékenyebb alkat (tippem szerint átlagos alatti magassággal és talán túl fiatalos külsővel, ezért nem vették komolyan a nők), és sokszor megtapasztalta, hogy ellentétben azzal, amire a társadalom nevel, a nők iránt tanúsított tiszteletet és előzékenységet a nők alapvetően nem díjazzák. Valszeg nem egyszer gúnyolták ki nők, illetve meg is alázhatták azért, mert nem kellően alfahím, és ezért ő, aki bálványozta a nőket, úgy érzi, hogy a nők közönségessége minden velük kapcsolatos illúziót kiölt belőle. Meg tudom érteni. A mai nők már nem szendék, nem ártatlanok. Nekem is nagyon elegem van ezekből a hiperöntudatos, felfújt egójú nőkből, akiket mindenhol látok. A nőknek nem áll jól az egoizmus. Elszállt az agyuk attól, hogy a mai világ körülöttük forog.
2019. jan. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Alacsony nem vagyok az biztos.
2019. jan. 13. 16:41
 15/16 anonim ***** válasza:
Az arcod kisfiús? Csúfoltak suliban?
2019. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az arcomra sohasem kaptam semmilyen rossz megjegyzést. Csak levegőnek néztek.
2019. jan. 13. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!