Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A huszonéves egyedülállók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves egyedülállók hova szoknak közösségbe járni?

Figyelt kérdés

Járok közösségbe (könyvtár, edzés, stb...), azonban gyakrabban találkozni a 20 év alatti és a 30 év feletti korosztállyal, akikkel értelemszerűen legfeljebb baráti, haveri kapcsolatot akarok kialakítani. Ha véletlenül összefutok huszonévessel, akkor jellemző, hogy már van párkapcsolata.


Valahogy mindig sikerült elkerülnöm azokat a helyszíneket, eseményeket, ahol a korombeliek megfordulnak, ezért kérdezném, hogy napjainkban hova járnak közösségbe az egyedülálló huszonévesek.



2019. márc. 27. 16:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Társasjáték estek, esetleg menj el önkéntesnek. Nagyon sokan a Bátor táborban egy másik önkéntessel házasodnak össze
2019. ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
77%

Én azt látom, hogy huszonévesen már mindenkinek megvan a társasága. Az az igazság - és én erre utólag jöttem rá természetesen -, hogy aki nem gyakorlott és nem népszerű a nőknél, az jó, ha letudja ezt az egészet úgy 22-23 éves korig, mert akkor még szerezhet tapasztalatlan fiatalabb csajt, aki szép, egyedül van, és meg tud felelni neki. Utána már nagyon nehéz. Ezeket a csajokat felszedik, lesznek több éves kapcsolataik, ahonnan már megváltozva jönnek ki. Már tudják, mit érnek, mire képesek, mit akarnak. 25 fölött már nem az van, mint alatta, hogy összejön veled a két szép szemedért, hanem már elkezdik nézni, hogy mit értél el a többiekhez képest. Aki lemarad, kimarad. Én ebbe estem bele. 26 vagyok, bármerre nézek, már nem találok csinos, normális szabad csajt. A korosztályomban kb. esélytelen, túl nagy a verseny, sosem én szoktam kelleni, de már fiatalabbak is inkább korukbeliekkel jönnek össze, akit ismernek valahonnan. Abban a körben én már nem vagyok benne. Max. ilyen mentorálás-szerűen tudnék ilyen lányt felszedni, pl. gólyatábori szervezőként, vagy nem tudom, de azok is fiatalabbak már nálam. Egész fiatallal meg már én nem tudnék mit kezdeni.


Lehet, hogy ez nem általános, nálam ez így van. Tavaly volt egyszer szerencsém, lett volna egy nagyon csinos és okos csajszi, de már neki is mindenféle párkapcsolati nyűgjei voltak, már megvoltak a rossz tapasztalatok az előző kapcsolatból, és ő már "fél megégetni magát még egyszer", stb. Ezért fontos, hogy te legyél az első a csajnak.

2019. ápr. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

100 %-ban egyetértek a 12-essel.

Én is azt látom, hogy a párválasztás ideje kb. 23-24 éves korra lezárul, és onnantól már egyre nehezebb társra találni pontosan a felsorolt okok miatt.

2019. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

igen, ebben a korban szopó, mert mindenkinek megvan a maga baráti köre, többnyire középiskolából, egyetemről. ha az ezáltal keletkezett opciók már nem jöhetnek szóba, akkor pedig ismerősök ismerősei, akikkel netán futólag találkoztál... de nulláról indulni, azzal hogy te szimplán ismerkedni szeretnél.. inkább csak kínos és cringe szituációkat képez. térdig állok ebben a problémában. tökjo.

nagyon könnyen barátkozós, társaságfüggő ember vagyok, imádok ismerkedni és gördülékenyen is megy, mégis offos a téma

2019. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
77%

Egyedülálló vagyok több mint 5 éve, sose járok sehova, nincs szükségem párkapcsolatra, csak nyugalomra, egyedüllétre. :)


25F

2019. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
69%
Anonim alkoholisták
2019. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
94%

" való életben lenne jó ismerkedni, szemtől szembe."


Iskola, munkahely, közös házibulik....

2019. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
#17: Iskolába már alig-alig járok (levelezőn tanulok), munkahelyen általában vénemberekkel találkozni, bulikba pedig nem járok (nem vagyok az a bulizós típus, más kulturális programok tudnak lekötni).
2019. okt. 13. 17:02
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
32 f kb 8 eve nincs senkim sztem lehetetlenseg ismerkedni
2019. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Azóta mi lett?


Amúgy, teljesen olyan a 12-es válasz, mintha én írtam volna.

Itt állok 27 évesen és teljesen meg vagyok lőve. Barátokon keresztül nem tudok, mert nincs, ha elmegyek valami szórakozóhelyre, ott meg mindig olyan normálatlanokkal találkoztam eddig. Ha netalán megismerek valakit, aki egész jónak tűnik, akkor meg vagy foglalt, vagy az említett ,,nem akarom magam még egyszer megégetni"-típusú.


Én már beláttam, hogy kár ezt erőltetni. Szexre tudok találni valakit mindig, de a komoly kapcsolatot már elengedtem...

2020. aug. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!