Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A huszonéves egyedülállók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves egyedülállók hova szoknak közösségbe járni?

Figyelt kérdés

Járok közösségbe (könyvtár, edzés, stb...), azonban gyakrabban találkozni a 20 év alatti és a 30 év feletti korosztállyal, akikkel értelemszerűen legfeljebb baráti, haveri kapcsolatot akarok kialakítani. Ha véletlenül összefutok huszonévessel, akkor jellemző, hogy már van párkapcsolata.


Valahogy mindig sikerült elkerülnöm azokat a helyszíneket, eseményeket, ahol a korombeliek megfordulnak, ezért kérdezném, hogy napjainkban hova járnak közösségbe az egyedülálló huszonévesek.



2019. márc. 27. 16:25
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
#20: Futólagos kapcsolatot találtam, ami már megszűnt.
2020. szept. 18. 11:25
 22/35 anonim ***** válasza:

És semmi komoly?


Nálam sincs még semmi...

(én voltam az utolsó kérdező)

2020. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Amúgy egy kicsi tényleg ez van amit a 12es leírt. De azért pár év alatt össze tudja szedni magát az ember ha nagyon elszánt (értem ez alatt a stílust,sportot munkát, lehet tanulni, céget alapítani, karriert építeni) és 30-40 között is simán találhatsz csajt, nekik már te leszel az álom pasi akinek van egzisztenciája , stb. Csak vigyázni kell nehogy levadásszon egy arany@só
2020. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Kétféle ember van aki majdnem mindenhol tud (dúrva példa egy temetési toron két távoli nem vér rokon vagy ismerős barát aki tiszteletből elmegy is beszélgethet. ) buszmegállóban és buszon boltban.... jellemző hiba te akárkivel ismerkednél. Akik ügyesek azoknak ha megtetszik egy nő/férfi ott és akkor kerítenek rá alkalmat hogy megismerjék.

Másik típusu ember siránkozik hogy sehol se tud,kifogást keres mindenre.

#8 4éves kapcsolatom volt discoból és pár rövidebb. Taktika táncolunk táncolunk csókolózunk kimegyünk a púlthoz italra majd terasz park ....beszélgetni vagy mást:) de akivel fél éjszakát átdumáltam meg is maradt...

2020. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Eddig se volt könnyű, most meg aztán teljesen lehetetlen, bezárult minden kapu. A társkeresőket hanyagoltam és ezután is hanyagolni fogom.
2020. nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

12es nem ellenkezni akarok amit írtál az kb 3/4ét fedi csak le a csajoknak. Van egy kategória iskolákban stréber volt aztán karrierista lett. Ennek másik verziója anyuci-apuci(nagyszülők) pici túlciciztetett lánya. Mind a kettőnél jellemző,hogy egyetem után magától vagy szülők akarata szerint dolgozni megy ,benyomják valahová. Munkahelyén még mások pasiznak ő inkább túlórázik,otthon szülőket ápolja mert ....vagy családi vállalkozásban gűrcöl....

Szóval ezek a lányok egyszer csak ráébrednek ,hogy vágynak szerelemre családra....

Vagy 1 -2gyerekes elvált anyukák a választék.

2020. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Én voltam a 20-as és 22-es, csak annyit tennék hozzá az általam írottakhoz, mert nem fogalmaztam egyértelműen, hogy barátokon keresztül nem azért nem tudok ismerkedni, mert nincsenek; vannak barátaim, csak nekik nincsenek olyan ismerősök, akik szóba jöhetnének.

A barátaim már 10+ éve megvannak, ha lett volna valaki az ő közegükből, akkor az már kiderült volna.



Na meg, most aztán semmi szociális program nincs, szóval, otthonülők, introvertáltak és mindenkit IS utáló emberek most biztos boldogok, de én azért jobban szeretem, ha van közösségi élet és lehet menni ide-oda, csinálni valamit.

2020. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Pfizer oltásért állunk sorba
2021. máj. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
55%
* szoktak
2021. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
a fiatalok többsége nem könyvtárba, edzeni , múzeumba, színházba jár ha italozó helyekre. A jelenlegi világ helyzetben kevesen tudják kezelni a nyomást, hétköznap is egyre több fiatal kocsmázik.. Ez az első nagyobb covid korlátozások feloldása óta így van..
2022. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!