Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el egyből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el egyből az emberek azt a félt aki kábítószerezett/kábítószerezik?

Figyelt kérdés
Sose értettem miért ilyen lenézőek az emberek azokkal akik kábítószert fogyasztanak vagy fogyasztottak. Azt értem hogy káros de ha megnézzük minden káros ha nincs meg a mérték.Van régebbi osztálytársam akinek ilyen múltja volt és amint tudomást szereznek róla az emberek onnantól messze elkerülik holott mikor nem tudtak róla akkor még randiba is benne lettek volna.

2019. ápr. 7. 20:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
10: Csakhogy a drogot nem tudod mértékkel fogyasztani, mert ott már a legkisebb mennyiség is roncsol, nem úgy, mint a kávénál.
2019. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

Jó.

A magja ennek az, hogy kétféle ember van:

Az egyiknek van belső békéje, és ezen szerek közelsége is már (!!) lelki békétlenséget okoz benne.

Pl. egy fél nyugtatótól ideges és szorongó lesz.

A másiknak nincs lelki békéje, és ezektől a szerektől lesz.

Egyszerűen ellentétesen hat a másik fajta emberre a méreg mint rád.

Öt kilométerről szél ellen megérzik és megbontja bennük a harmóniát.

Tehát nincs ilyen, hogy gyógyszerezik, kávéfüggő és dohányzik, de bezzeg a füveseket elkerüli nagy ívben. Ez a halmaz üreshalmaz.

2019. ápr. 16. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
20%
Az igaz. Az LSD veszélyes játék. Lelki szempontokból sokkal veszélyesebb, mint az alkohol vagy a fű. Mondjuk a bad trip-eknek általában a rossz vezető vagy annak a hiánya az oka. Az neked nem alkoholizmus hogy minden héten atom részegre iszom magam? Bezzeg aki 1 hónapban 1× felszív egy csíkot az minden mocskos drogos ugye? Fűből egyre több és több kell? Ez nem igaz. Én több év füvezés után is 0,3 grammos cigitől 2-3 alkalommal be tudtam tépni. Az másik kérdés hogy a sok gyökér akik nem a szer miatt, hanem azért hogy megmutassák milyen királyak eltolnak 4-5 grammot. Igen el lehet tolni 4-5 grammot de minek? 0.8-nál egyszerűen nincs értelme többet fogyasztani. Azt próbáld elképzelni, mintha a 10. üveg sör után ugyan azt éreznéd, mint az első után. Meg tudod inni a tized, huszadik üveg sörödet hogy megmutasd milyen király vagy, de minek?? Arról hogy milyen erős függőséget okoz arról pedig had mondjam el hogy 2 hónapja nem szívtam és nem vagyok rosszul, nem hiányzik úgy hogy rosszul legyek és nem forog minden gondolatom körülötte. Hazudnék ha azt mondanám hogy ha kínálnak nem fogadom el, de nem hiányzik. Ha alkohollal megcsinálom hogy minden nap iszok élni nem tudnék alkohol nélkül.
2019. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
Tizedik, kínálnának.*
2019. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
55%

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.

Azzal nincs baj ha havonta feltolod orrba, csak hát az egyszer is elég túl adagolni , hogy egy szívrohamot vagy agyvérzést kapj..

2019. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
62%
Könnyű drogokkal semmi probléma nincsen, az nem gond, ha néha füvezik. Sőt azt még legalizálnám is. Viszont az más tészta, ha mondjuk heroinozna, na ezt nem tudnám tolerálni. Persze próbálnék rajta segíteni leszokni róla, de ha ezután se hagyná abba akkor nem tehetek mást továbblépnék.
2019. máj. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
62%
Én azokat ítélem el akik ténylegesen függők és minden nap csinálják. Most az hogy egy fárasztó hét után nem bebaszik mint egy disznó hanem mondjuk elszív egy pár cigit akkor mi van? Közlöm hogy pár óra múlva elmúlik a hatása és mehet a dolgára teljesen tiszta fejjel, sőt még egy cigi után is teljesen normális állapotban képes kommunikálni vagy intézni a dolgait (ha nem tömi meg nagyon a cigit..). Nincs másnaposság, hányás, ilyesmi. Jól bekajál filmezik, és nem agresszív mint egy részeg disznó. Én pont hogy az iszákosokat nézem semmibe. De mindenki azt csinál amit akar.
2019. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
62%
"Utana te jossz a kaves videoval" XD XD
2019. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:

#58

Munkatársam koffein függő és a dohányt előbb tenné le mint azt. Szerinted meddig fogja bírni a napi 16 kávét meg a 4-8 energiaitalt mellé? :)

2019. júl. 7. 01:43
 60/66 anonim ***** válasza:

A koffein függő munkatársad a koffein hatására próbált már kisétálni az ablakon mert azt se tudta hol van? Vagy mászott már fel hogy fényképet csináljon egy magasfeszültségű vezeték mellett? Kell mellé kontroll ember mikor "be van koffeinezve"? Amíg a válasz minden kérdésre nem addig a koffein és az alkohol vagy a kábítószer nem egy kategória. És amíg egy kis spicceséghez nem kell olyan aki vigyáz rád meg vezet addig az alkohol sincs egy szinten még a könnyű drogokkal sem.

Az a szintű függőség amit itt emlegetsz a munkatársad kapcsán már beteges. Épp olyan kizáró tényező lenne mint a kábítószer vagy az alkoholizmus. De az hogy valaki napi 3 kávét iszik se a jellemén (bizonyos kábítószerek és alkohol) se az egészségén (cigi és számos kábítószer) nem ront. Nem lesz büdös kába pillanatnyilag se akadályozza sem a vezetésben sem a munkában.

És itt valaki hivatkozott arra hogy mennyivel jobb ha a hét végén szív egy vicces cigit levezetésnek mint ha leissza magát a sárga földig. Nálam mind a kettő kizáró tényező. Az hogy valaki évente egyszer buliban leissza magát vagy elszív egy cigit nem gáz. De ha ebben látja a stressz levezetést akkor számomra nem megfelelő partner.

Viszont arra sok oldalon keresztül nem kaptam választ hogy aki ilyenekkel él miért nem más kábítószer használóval keres kapcsolatot?

2019. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!