Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélik el egyből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el egyből az emberek azt a félt aki kábítószerezett/kábítószerezik?

Figyelt kérdés
Sose értettem miért ilyen lenézőek az emberek azokkal akik kábítószert fogyasztanak vagy fogyasztottak. Azt értem hogy káros de ha megnézzük minden káros ha nincs meg a mérték.Van régebbi osztálytársam akinek ilyen múltja volt és amint tudomást szereznek róla az emberek onnantól messze elkerülik holott mikor nem tudtak róla akkor még randiba is benne lettek volna.

2019. ápr. 7. 20:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%
Miért kivétel az alkohol? Sokkal magasabb az addikció jelenléte alkohol esetében, mint fű vagy LSD esetében. Ezen felül fűtől és LSD-től még egy család sem ment tönkre. Alkohol rengeteg. Köztük az én családom is alkohol miatt ment tönkre. És de a gyógyszer is drog. Szerencsére nem te döntöd el, hogy mi a drog és mi nem, hanem ennek van egy nagyon szép hivatalos definíciója, hogy mi számít drognak. És ebbe beletartozik a cigaretta, koffein is, az alkohol és a gyógyszerek pedig ugyan csak. Például a nikotin és a xanax addikciós rátája is jelentősen magasabb, mint a fűé. Az alkoholtól nem olyan könnyű függővé válni? Én az alkoholizmus kapujában mondtam azt hogy ez így nagyon nem lesz jó és nem évek óta ittam keményen.
2019. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
0%

Aki gyenge vagy hajlamos annak bármitől könnyű. Én arra utaltam hogy nem egy kemény drog van amit elég egyszer kipróbálni hogy függővé válj es/vagy leálljon a veséd.

Azzal tisztában vagyok hogy technikailag a gyógyszer az alkohol és a cigi is drog ugyanakkor te is tudod hogy mire használjuk köznapi értelemben a drog szót csak bele akarsz valamibe kötni. Ami amúgy remekül sikerült is ugyanakkor a kérdésemre nem tudtal/akartál választ adni. Pedig szerintem teljesen jogos felvetés. És mondhatod hogy a droggal semmi gond én meg azt mondom ha mindennap megiszol egy deci vörösbort egészséges leszel ugyanakkor van ismerősöm aki mindennap füvezett mióta csak ismerem és lassú a beszéde vesztett a kommunikációs és logikai készségéből.

De azt továbbra se értem miért akarjátok megtéríteni itt az embereket? Nem elég hogy te tudod milyen egészséges és jó dolog a drog?

2019. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
100%

#42


„én meg azt mondom ha mindennap megiszol egy deci vörösbort egészséges leszel”


Az a mítosz miszerint az alkohol kis mértékben fogyasztva egészséges nem igaz. Ezt az alkohol-lobbi terjesztette el és sokan sikeresen be is nyelték és még mindig makacsul tartja magát ez a tévhit. A kis mértékű alkohol mindössze kis mértékben káros szemben a nagy mértékű alkoholfogyasztással. De aki nem fogyaszt alkoholt, az a legegészségesebb, és jobb az állapota a kis mértékben fogyasztóknál is.

2019. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
70%
Én mindenre reagáltam csupán kitértem arra is hogy a kávé és a cigi is drog. És ez nem annak a kérdése hogy ki-minek akarja használni. Mint említettem ennek van egy szép hivatalos definíciója, ami lefedi hogy mik a drogok. Te kábítószerről vs alkoholról beszéltél de alkohol, kábítószer esetében sem mindenfélekép állja meg a helyét. Az hogy naponta szív ez azért egy elég tág fogalom. Mit takar az hogy naponta szív? Elszív 3 grammot hogy megmutassa milyen űber király ő el tud tolni 3 grammot vagy 0,2-t beteker és annak a felét-háromnegyedét szívja el mert úgy sokkal jobban alszik? Nekem volt olyan időszakom, hogy minden este szívtam, mert alvási problémákkal küszködtem és ha szívtam egy kicsit akkor aludtam egy jót és reggel kipihenten ébredtem. Ellenben ha ezt alkohollal megcsináltam volna amellett hogy a májam már tropára ment volna még nagyon masszív alkoholista is lennék. Nyilván nem szabad ezzel sem túlzásba esni, de sokkal jobban lehet vele különösebb problémák nélkül játszani, mint alkohollal. Az tény hogy ha éveken keresztül minden nap grammokat szívsz el, akkor a memóriád eléggé látványosan megromlik. Viszont az alkohol itatja magát. A fű esetében nincs ilyen hogy még több kell, még több és még több kell. LSD-vel ugyan ez, mondjuk az meg ilyen szempontból egy teljesen másik történet. Az olyannyira "nem itatja magát" hogy ha ma benyalsz holnap hiába próbálkozol. Nem fog hatni.
2019. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 14. 14:51
 46/66 anonim ***** válasza:
58%

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.


Az lsd-vel okosan mert olyan flash backen lehet maradni amitől szocipata lesz akár !

2019. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
54%

A fű esetében nincs ilyen hogy még több kell, még több és még több kell. "

Rohadtul a legtöbb mariskás naponta be szív minimum 4xer 5 xör !!


Az alkohollal meg felesleges példálózni mert amíg az ember 2 hetente vagy hetene 1 xer issza attól nem lesz függő míg a mariskára olyan szinten rá szoksz ha naponta szívod , hogy egyre többet kívánsz belőle , mint a lánc dohányos ..

2019. ápr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
58%

Mit értesz azon, hog elítélik? Hogy fenntartással kezelik?

Pl. azért, mert arra gondolnak, hogy az illető visszaeshet, hogy a szer károsította az egészségét, mert bizonára volt valami oka annak, hogy szert használt, és esetleg ezek az okok továbbra is fennállnak.

2019. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
0%

Mert a kábítószer ki’hat a testre és a lélekre!

Meg fertőzi a szervezetet komoly egészségügyi gondokat okoz

Rontja a mentális állapotot koncentrációt lelkiállapotot függőséget okoz amitől felborul az értek rended!

És még a nemző képességet is rontja idővel férfinak nem all fel vagy nem tud gyereket csinálni nőnél szinten a gyerek csinálás


Mellékesen daganatokat is okoz hosszútávon vagy akár a következő generációnak vele született betegségeket stb


Ezért törvénytelen az egész alapból!!! Nem azert mert hu de jo nem ártalmas


A kábítószer kis mértékben is káros.... nem ugy mint az oxigén, a cukor, a fehérje, stb, Valamint ezeknek az anyagoknak több a pozitiv hatása mit a drogoknak kisebb mennyiségben is sokkal több a negativ hatása (az egyetlen pozitiv hogy le kapcsolja az agyi neuronokat amitől boldogságot érzel ellenben a csokitol vagy a szextol amitől ténylegesen boldogság hormon termelődik)

2019. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
79%
Én is kipróbàltam fiatal koromban és utàna alkalmakkor mèg csináltam de belàttam hogy hülyeség és még azt a tàrsasàgot is kitöröltem az életemből. És màr én is elitèlem őket.. vagy nem is elitélem inkàbb lenézem és szànalmasnak undorítónak tartom őket.
2019. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!