Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki mit tenne, hogyha Facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne, hogyha Facebookon rátok írna egy idegen személy, aki megtudta a neveteket és kedvesen kifejtené, hogy szeretne megismerni, mert látott valahol, és tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Teszem azt, küldene szívet is az illető, tehát nagyon aranyos, kedves, illedelmes üzenet lenne. Nemtől függetlenül kérdem. Nyilván akiknek párja van, azokra nem vonatkozik a kérdés.
2019. ápr. 9. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
66%

#20 akkor a te logikád szerint minden férfit visszautasítasz, mert létezik nálad szebb lány (mindenkinél létezik szebb), és így biztos azért próbálkozik nálad, mert az a *szebb* lány visszautasította.

Neked se lesz soha barátod így.

2019. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
76%
Letíltom.Igaz van aki próbálkozik tovább más profilról.Van pár hülye letiltva.
2019. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:

Hát tényleg, nem mintha a társkereső oldalak hatékonyabban működnének.

Aki kerek perec kijelenti látatlanban egy szivet küldő, és normálisan író idegenről, hogy egy "retardált barom", azzal szerintem komoly bajok vannak.

2019. ápr. 9. 11:39
 24/67 anonim ***** válasza:
61%

"Neked se lesz soha barátod így."

Idősebb vagyok az itteni átlagnál, kiégtem, nem vágyom már szoros emberi kapcsolatokra. Van macskám :D

2019. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
76%
Vadidegen embereknek nem küldünk szivecskéket,meg ehhez hasonlókat.Mit kezdjek vele,ha akarok magamnak társat élőben próbálkozok.Szexre meg mindig akad.
2019. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:

21-es igazad van, ez tényleg elég hülye logika.


25-ös, ezt mindjárt gondoltam, hogy azokat zavarja ez a legjobban, akiknek élőben is megy ez az egész.

2019. ápr. 9. 11:45
 27/67 anonim ***** válasza:
59%

"Idősebb vagyok az itteni átlagnál, kiégtem, nem vágyom már szoros emberi kapcsolatokra. Van macskám :D"

Akkor mégis miért vagy itt a társkeresési problémákkal foglalkozó kérdéseknél?

Állatok -> Macskák kérdéskör is van, ha az jobban érdekel.:D

2019. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
79%
De most komolyan,nem ismerlek,akkor mit kezdjek vele.Ha belemennék egy találkába,és nem jössz be,akkor meg az lenne a baj.Ráadásul olyan emberek szoktak írkálni,akiket a hátam közepére se kívánok.
2019. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
28: a találkozás az már logikus lenne szerintem. Ha nem jön be az illető valamiért, akkor az tényleg nem jó, de legalább tiszta a sor, amennyiben elmondja a nő normálisan, hogy vajon miért nem jön be.
2019. ápr. 9. 11:57
 30/67 A kérdező kommentje:
28: olyanok írnak, akiknek nem tetszik a profilképe, vagy nem normális stílusban írnak?
2019. ápr. 9. 12:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!