Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki mit tenne, hogyha Facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne, hogyha Facebookon rátok írna egy idegen személy, aki megtudta a neveteket és kedvesen kifejtené, hogy szeretne megismerni, mert látott valahol, és tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Teszem azt, küldene szívet is az illető, tehát nagyon aranyos, kedves, illedelmes üzenet lenne. Nemtől függetlenül kérdem. Nyilván akiknek párja van, azokra nem vonatkozik a kérdés.
2019. ápr. 9. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
87%

Általában a facéról tudja meg az illető nevét, fénykép alapján kinézve.Itt egyértelmű,hogy nem én vagyok az egyedi eset, másoknál is megteszi ezt a lépést.


Más a helyzet ha tényleg érdeklődött utánam, szeretne megismerni, és mivel más formáját nem tudja ennek választani, hát ott ír rám.

Ha független vagyok és szimpatikus, bizonyára válaszolnék Neki pár sorban még akkor is ha nem szeretnék ismerkedni.


A szívecske nekem se tetszik.Ismerkedés első fázisában még nagyon nem kell az még.


Nekem volt ilyen ismerkedésem, egy lazább kapcsolat lett is belőle, de egyedi eset volt, reagálni sem szoktam az ismeretlenül rám írásokra.

2019. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:
5: huhh, ez aztán marha nagy nyomulás lehet, hogy valaki elküld egy kedves kis ábrát a neten. Az ilyenek vajon hogyan reagálnának egy élő megszólításra? Elszaladnának, utána meg tárcsáznák a rendőrbácsit?
2019. ápr. 9. 11:19
 13/67 anonim ***** válasza:
90%

Èszre sem szoktam venni ha kapok üzenetet olyantól, aki nem az ismerősöm, úgyhogy semmit.

(Ha véletlenül mègsem hosszú hónapok után bukkanàk rá, törölném és ennyi.)

2019. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem tud bejelülni olyan, akivel nincs közös ismerősünk, ha pedig ilyen ember ír, azt általában hónapokig észre se veszem. De tegyük fel, hogy észrevenném és normális üzenetet ír, ebben az esetben udvariasan visszautasítanám. Ha meg nyomulna és szívecskét küldene akkor még csak nem is írnék vissza, mert egy retardált baromnak gondolnám.
2019. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
79%

" utálom a hülye embereket, akik nem fogják fel, hogy a közösségi oldalak nem társkeresők."

Mondom ezt úgy, hogy soha nem ismerkedtem Facebookon, de az megvan, hogy az emberek töredéke jön össze a másikkal társkeresőkön? Az egyetem, munkahely, bár sem társkereső... Nem ettől lesz valaki hülye. És nem, nem azt mondom, hogy neked ismerkedni kéne velük.

2019. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 A kérdező kommentje:
10-es, így van, pont ezt akartam írni, hogy nyilván nem malmozni akar a lánnyal, ha ráír egy idegen, hanem azért teszi ezt, mert tetszik neki. Ebben mi a meglepő?
2019. ápr. 9. 11:23
 17/67 anonim ***** válasza:
78%

Baromira meglepődnék, mivel nem vagyok fent FB-on.:D


Egyébként ha fent lennék is, férfiként biztosan valami átverésre gyanakodnék, mivel nők nem szoktak csak úgy ráírogatni férfiakra ismerkedési szándékkal.

Kivéve, ha a férfi valamiben nagyon átlagon felüli. Ez a "veszély" meg nem fenyeget.

2019. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 Bence_ ***** válasza:
100%

"Teszem azt, küldene szívet is az illető, tehát nagyon aranyos, kedves, illedelmes üzenet lenne."

Ha valakinek ez bejön, akkor elkezd veled beszélgetni.

2019. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
58%

#9

Minden kapcsolatomnál kiderült -utólag persze- hogy egészen más típusú nőket cserkésztek be előbb, de mivel nem kellettek nekik, így értek révbe nálam, semmi feltételezés, tények :D

2019. ápr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
47%

#19-es vagyok

Jaj, eszembe jutott egy "jó" sztori erről. Az egyik ilyen férfi még a régebben kiszemelt lány esküvőjére is elrángatott, de csak utána szólt, hogy menyasszony őt kvázi kikosarazta egy fél évvel korábban és a barátjához megy most hozzá szinte azonnal.

2019. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!