Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki mit tenne, hogyha Facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne, hogyha Facebookon rátok írna egy idegen személy, aki megtudta a neveteket és kedvesen kifejtené, hogy szeretne megismerni, mert látott valahol, és tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Teszem azt, küldene szívet is az illető, tehát nagyon aranyos, kedves, illedelmes üzenet lenne. Nemtől függetlenül kérdem. Nyilván akiknek párja van, azokra nem vonatkozik a kérdés.
2019. ápr. 9. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
87%

Semmit, úgyse látnám az üzenetét, szerencsére a facebook elirtja valami eldugott mappába az ilyen creeperek vergődéseit.

(Ha észrevenném, akkor se reagálnék.)

2019. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
84%

A szivecske hanyagolando, hany eves vagy, 13? Plusz rossz ertelemben nyalas hatast kelt. Ez nem kedvesseg.

Nekem mondjuk csak olyan idiota pasik irtak, akik vagy fetisfotozasra invitaltak (extrem hosszu hajam van), vagy egyszer egy tenyleg bitang jo no baratnommel kozos profilkep miatt, gondolom kideriteni melyik vagyok en, meg mondjam meg neki milyen jo no XD azert kicsitszarul

2019. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
60%

Esett hogy mennyi szoc erzekenyseg nincs egyes pasikban xD de hat ez ilyen.

De kozos csoportok pl jo tema lehet, ha vmi sci fis, fantasys cuccal irna ram egy hosszu haju metalos srac azt nem hajtanam el:D

Elkuldtem veletlen szori

2019. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
Az ilyen szívecske küldözgetésnek idegenek számára a tinidiscoban van helye Valentin-nap idején... Amúgy érdekelne, hogy hol látott állítólag, és hogyan nyomozott ki. Volt már olyan, hogy összekevertek valakivel, akire hasonlítok, és azért írt rám valaki, mert azt hitte, én vagyok az, akit keres, de én nem járok arrafelé, amerre látta azt a másik nőt, szóval nem nyert, de biztattam, hogy legközelebb szólítsa meg élőben. Nem lett köztünk semmi, hogy nekik összejött-e azt nem tudom.
2019. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, szerinted tényleg normális dolog szívecskéket küldözgetni idegeneknek? Élőben mit szoktál csinálni, összecsókolgatod nekifutásból, aki megtetszik? :D

Para, nyomulós, bizarr és maximálisan illetlen.

2019. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
32%

Először is, ránézésre eldöntöm, hogy érdekel-e az illető. Ha nem, akkor ezt kedvesen megírom neki. Ha esetleg nem fogja fel, nem érti, akkor tiltom.


Ha érdekel, akkor csetelek vele, és utána eldöntöm, hogy találkozunk, vagy nem. Ha nem, akkor lásd 1. pont.


Ha találkoztunk, akkor eldöntöm, hogy akarok-e tőle komolyabbat, vagy nem. Ha nem, akkor ismét 1-es pont.


Ha igen, akkor meg minde oké.


Ennyi.

2019. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
Általában nem tudnak írni,normálisan fogalmazni,ha esetleg megnézem a képeit a legtöbbön látszik,hogy nem az én stílusom.Teljesen mindegy,hogy jól néz ki,vagy cyúnya
2019. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem önmagában bizarr, hogy látott valahol, és nekiállt nyomozni utánam, kiderítve a nevemet meg ki tudja még mit, ami alapján megtalált :'D

Én ebben nem potenciális partnert, hanem baltás gyilkost látnék.

2019. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
67%

Engem csak az ismerőseim ismerősei jelölhetnek ismerősnek. Ha valaki olyan ír, aki nem ismerősöm, akkor a face automatikusan beteszi az üzenetet az engedélykérések közé, amiről nem kapok értesítést. Így az ilyen üzeneteket általában fél évvel később veszem észre (ami volt már baj is, mert egyszer egyetemen írtak rám egy órával kapcsolatban).

Szóval úgy fél év elteltével törölném az üzenetet.

Van párom egyébként, de ha nem lenne, akkor is ez lenne. Nem ismerkedem interneten semmilyen formában.

2019. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:

Miért 38, ha tetszik neked valaki mint az állat, és nem mered megszólítani, akkor mi a fenét csinálsz? Valahogyan megpróbálod kideríteni a nevét nemde?

"Baltás gyilkos", istenem, ti tiszta paranoiásak vagytok, komolyan mondom... Azt még megértem, hogy ha normálatlan dolgokat ír valaki, és zavarja. De ez már hihetetlen, amiket írnak itt, szinte üldözési mánia egyeseknél.

A szív az nálam nem életkorfüggő, nem egy "nyálas, gyerekes ábra", hanem a mély érzelmeknek, kedvességnek, gyengédségnek a kifejezője. Én ilyen vagyok, és kész. De nem is akarok írni Facebookon, mert látom, hogy milyen siralmas a helyzet.

2019. ápr. 9. 13:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!