Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki mit tenne, hogyha Facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne, hogyha Facebookon rátok írna egy idegen személy, aki megtudta a neveteket és kedvesen kifejtené, hogy szeretne megismerni, mert látott valahol, és tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Teszem azt, küldene szívet is az illető, tehát nagyon aranyos, kedves, illedelmes üzenet lenne. Nemtől függetlenül kérdem. Nyilván akiknek párja van, azokra nem vonatkozik a kérdés.
2019. ápr. 9. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

48, igen, egyébként megértem, amit írsz, mert ha valakit személyesen is megismernék aki nagyon tetszik kinézetre, tehát beszélgetnék vele nemcsak látnám, akkor attól tartok, hogy csalódnék benne.


Sőt, az írástól is azért félek az alapvető gátlásosságomon kívül, mert ha olyan hülye paranoiásan reagálna, hogy letiltana netalán, akkor meg ezzel is nagy sebet okozna bennem. Szóval ez az egész egy csapdahelyzet, akárhonnan is nézi az ember.

2019. ápr. 10. 06:46
 52/67 A kérdező kommentje:
46, tudod, én egy nagyon vizuális típus vagyok, a férfiak állítólag ilyenek. Én még annál is ilyenebb vagyok, vagy hogy mondjam. Aztán, én egyáltalán nem vagyok úgymond elkényeztetve az élő ismerkedés lehetőségével sajnos. A szívet a félreértések elkerülése érdekében, nem magában gondoltam, hogy elküld valaki csak egy szívet, hanem az írás után. De látva a hozzászólások nagy részét, lemondtam már az írásról is, nemcsak a szívküldésről.
2019. ápr. 10. 06:59
 53/67 A kérdező kommentje:
Hogy mit értek vizuális típus alatt? Azt, hogy a szép nők látványa bennem hatalmas intenzitású érzelmeket képes kiváltani.
2019. ápr. 10. 07:02
 54/67 anonim ***** válasza:
75%

XD

Szorri sajnallak.

Valszeg egy nem tul jokepu srac vagy ha eloben nem tudsz ismerkedni, tapasztalatod nok teren gyer, es kinezel magadnak vmi extra szep not es arra vered a nyalad meg "szereted". Fogalmad nincs a valodi erzelmekrol.


Amugy meg ahelyett hogy legalabb a tanacsot megfogadnad hogy mit ne csinalj, itt nyigsz. Ahhh..hagyjuk is.

2019. ápr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem reagáltál az én válaszomra (csak jól le lett húzva), amiben azt írtam, hogy írtak már rám így, de valójában csak összekevertek valakivel. Ez mindig benne van a pakliban, mert mindenkinek van valahol hasonmása, akár több is. Küldözgeted a szívecskét, pedig nem is neki szántad valójában. Nem lenne kellemetlen neked?
2019. ápr. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
85%
Ha benned mély sebet hagy egy idegen tiltása, javaslom a pszichológust. Az, hogy a jó nőkre extrán áll a phaszod, nem mentség.
2019. ápr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:

54: a veled és a hasonló, szöveget értelmezni nem tudókkal hagyom is. Ki mondta neked, hogy nem fogadom meg? Leírtam már, hogy nem akarok írni üzenetet!

Attól meg, hogy nincsenek viszonzott érzelmeim, még lehet fogalmam róluk!


55: ez az összekeverés nagyon kellemetlen lenne, nem tagadom. De az én esetemben ez nem áll fenn. De neked is leírom, bár már többször is megtettem, hogy nem akarok már írni üzenetet, sem szívet küldeni. Inkább csak a gondolattal játszottam el, mert félek, hogy letiltana, meg itt írták többen is, hogy sokaknak úgy van beállítva, hogy

alig vennék észre, ha egy idegen írna nekik.

2019. ápr. 10. 08:19
 58/67 A kérdező kommentje:
56: na ezt a stílust inkább hanyagold! Örülj neki, hogy te nem vagy ebben a helyzetben! Azért fájna, mert nem logikus. Ha valakit normális válaszüzenetben utasítanak el az rendben van. De válasz nélkül letiltani egy normális üzenetet, na ahhoz is pszichológus kéne szerintem! Ha utána is ír még, és már nem normális stílusban, akkor esetleg már logikus a letiltás.
2019. ápr. 10. 08:25
 59/67 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nincsenek fogalmaid az erzelmekrol. Az hogy latsz egy szep lanyt es megkivanod, meg orulnel ha olyan baratnod lenne, az kvara nem mely erzelem! Az egy fellangolas. Egy szep kep amire ravetitesz dolgokat. Szeretni akkor tudsz vkit ha megismered, beszelgetsz vele, nevetsz vele, hasonlo dolgaitok vannak... az hogy vki szep es emiatt tavolrol csodalod de meg megszolitani sem mered nem szerelem vagy szeretet. Ebbol latszik mennyire nincs valodi fogalmad az emberi kapcsolatokrol. Plusz atlag srackent a legvisszataszotobb hogy egy atlag lanyt nem veszel eszre, nem ismered meg emberileg (amiert tenyleg lehet szeretni vkit) mig egy gyonyoru lanyba tavolrol "beleszeretsz".

Es hidd el a szep lanyok szamara is taszito ez, mikor kizarolag a kulsejuk miatt mar odaig van vki es h milyen emberek az mar szinte mindegy is. :) es ha szulni fog, meghizik, strias lesz? Akkor meglatsz egy masik szep not es abba leszel szerelmes?

Masreszt nem az uzenettel van a baj, hanem ezzel a red flag nyalas inditassal, mindenfele alap nelkul. Lehet uzenetet irni, humorosan, lazan, vmi temat beleszove, nem ugy mint akinek az elete es onbecsulese mulik rajta hogy valaszol e ez a no. Hat ez itt a baj.

2019. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 A kérdező kommentje:

59: egy idegen emberből csak a kinézetét lehet látni. A legtöbb ember meg az úgynevezett átlagos kategóriát képviseli. Mi alapján és hogyan kezdeményezzen az ember egy átlagos külsejűnél, aki a többséget képviseli? Ekkor már valahogy nem lehet érezni azt a belső tüzet, lelkesedést. Ez sajnos genetikai dolog, és hidd el, hogy borzalmasan sajnálom én is, mert egy ember minden valódi értéke belül van.


De egyébként már leírtam azt, amire már más is utalt, hogy attól is félnék, hogyha megismernék egy szép nőt, akkor csalódnék benne. Ez sajnos igaz, ennek van alapja. De akinek még a kinézete sem fog még, vagy pedig kevésbé, akkor azzal mit lehet kezdeni? Egy üzenetben hazudja azt az ember, hogy tetszik, és szeretné megismerni?

2019. ápr. 10. 09:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!