Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki mit tenne, hogyha Facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne, hogyha Facebookon rátok írna egy idegen személy, aki megtudta a neveteket és kedvesen kifejtené, hogy szeretne megismerni, mert látott valahol, és tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Teszem azt, küldene szívet is az illető, tehát nagyon aranyos, kedves, illedelmes üzenet lenne. Nemtől függetlenül kérdem. Nyilván akiknek párja van, azokra nem vonatkozik a kérdés.
2019. ápr. 9. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
91%
"hanem a mély érzelmeknek, kedvességnek, gyengédségnek a kifejezője" - De ennek nincs helye ismerkedésnél, mert ott még nem ismered a másikat, nem lehetnek mély érzelmek...
2019. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
89%
Csak az a baj kérdező,hogyha valaki randizna is így veled,nagyon sok lennél neki.És te lennél belázadva,hogy milyen szemét,hogy átvert.
2019. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
86%
Nem lesz soha kapcsolatod, ha ennyire rá akarod erőltetni magad mindenkire. El kell fogadnod, amit meg kellett volna már oviban tanulnod, hogy nem mindenki egyforma. És lehet, hogy a te romcsi rózsaszín világodban a szívecske cukcsi, ha nő ismeretlentől szívet kap, az egy red flag, jelzi, hogy a pasas nem százas. De ha tudsz angolul, ajánlok könyvet, amiben férfi pszihológus fejti ki, hogy az ilyen első randin (vagy előtte) nagyon szerelmes férfiakkal vigyázni kell.
2019. ápr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
86%

" hanem a mély érzelmeknek, kedvességnek, gyengédségnek a kifejezője"

Ok, tegyük fel, hogy így van. Ezeknek mi a lótusz keresnivalójuk van egy legelső ismerkedős üzenetben, mikor még azt se tudod, ki fia-borja az illető nőszemély?

2019. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
60%

Ha éppen akkor szabad vagyok, akkor nyitott lennék az ismerkedésre, messengeren elbeszélgetnék vele szívesen. Aztán ha szimpatikus, akár még randira is elhívnám később. Persze ez mind elméleti dolog, mert mint tudjuk, a férfiakra nem szoktak nők ráírni ismerkedési célból. Vagy csak nagyon ritkán. Velem konkrétan még sose történt ilyen.


Még megboldogult tini koromban, amikor nem hogy Facebook, még internet se volt Magyarországon, egyszer egy ismeretlen lány vezetékes telefonon hívott fel, mert egy közös ismerősünktől hallott rólam, és szeretett volna megismerni. Sokat beszélgettünk, aztán később randi is lett belőle úgy, hogy csak egymás hangját ismertük, még képen se láttuk a másikat. :)


Annak ellenére, hogy nyitott lennék egy ilyen ismerkedésre, azt tartom, hogy a Facebook nem társkereső. Én sose írnék rá ismeretlen nőre ilyen célból Facebookon. Ha már valamikor személyesen találkoztunk, beszéltünk, legalább felületesen ismerjük egymást, akkor akár messengeren is írnék neki, hogy beszélgessünk, ismerkedjünk, elhívjam randizni.

2019. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
86%

Fhuu bakk, nekem aztan ne egy emotikonban fejezd ki a hu de mely erzeseidet.:D ez komolyan mondom szanalmas. Es megis hogy lehetnek mely erzeseid vki irant akit nem is ismersz?

Egy komoly kapcsolatban hebehoba elmegy ez a szivecskezes, bar jobb szeretem ha a masik felnott ember modjara szavakkal es tettekkel fejezi ki az erzelmeit, nem emotikonokkal, mint a kommunikacioban meg nem kiforrott tinik.

Na de hogy ismerkedeskor mire nyalzol? Mac kulsore tetszik a csaj esetleg van kozos erdeklodesetek, de ez hol van meg a mely erzelmektol??

2019. ápr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
86%

Kerülöm az ilyen üzeneteket és a profilom is direktbe levan korlátozva PONT EZÉRT.

Épp elég farkas képet kaptam már így is köszönöm.

2019. ápr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
100%

Csak pár képet láttál a csajról és lehet hogy felruházod olyan belső tulajdonságokkal,aminek köze sincs a valósághoz.

Fotó alapján nekem is megtetszettek már csajok,de utána személyesen megismertem őket (sajnos :D )

2019. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
62%
Ha nő lenne (és valóban nő), akkor nagyon örülnék neki. Belemennék főleg, ha ott lakik, ahol én.
2019. ápr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:

49: igen, ebből is látszik, hogy fordítva ez milyen ritka eset. Mi nem variálunk itt mint a nők, akiknek a némelyike odáig megy, hogy egy őt élőben megszólítani nem merő emberről elvetemült bűnözőt feltételezzen, csak azért, mert valahogyan sikerült megtudnia a nevét. Akik nincsenek elkényeztetve az élő ismerkedés lehetőségével, azok nem finnyáskodnak.


48: ha már elment abba az irányba, hogy rám vonatkoztatják egyesek a kérdést, igen, van személyes élményem, és nem képek alapján tetszik, de már nagyon régen láttam élőben.

2019. ápr. 10. 06:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!