Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki mit tenne, hogyha Facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne, hogyha Facebookon rátok írna egy idegen személy, aki megtudta a neveteket és kedvesen kifejtené, hogy szeretne megismerni, mert látott valahol, és tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Teszem azt, küldene szívet is az illető, tehát nagyon aranyos, kedves, illedelmes üzenet lenne. Nemtől függetlenül kérdem. Nyilván akiknek párja van, azokra nem vonatkozik a kérdés.
2019. ápr. 9. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:
"kinézete sem fog meg"
2019. ápr. 10. 09:35
 62/67 A kérdező kommentje:

Nem ezen múlik az életem és önbecsülésem, de egy tiltás is majdnem felérne számomra egy élő ismerkedés okozta csalódással.


Egyébként milyen lazaság meg humor lenne elképzelhető egy olyan ember irányába, akivel még soha nem beszélt az ember? Lehet, hogy pont emiatt tiltana le.

2019. ápr. 10. 09:41
 63/67 anonim ***** válasza:
81%

Hat mondom, sajnallak. Nem mondom h a szepseg nem hat az emberre, de egy bizonyos kor felett az ember mas tulajdonsagokat is megtanul eszrevenni es ertekelni. Ezert mondom hogy eretlen vagy, meg az osszes ember akinek a kulso a legfontosabb. Nekem is fontos, hogy tetsszen a masik, de annyi mindenert tetszhet valaki! Es korant sem csak a top kulseju pasik. Valami fogjon meg benne.


Hihetetlen szerencsesnek erzem magam, amiert az en pasim kinotte ezt a gyerekes gondolkodast. Mikor megismert 80 kilo voltam. Ugy szeretett belem. Es ugy bokolt, inspiralt, hogy eletemben eloszor sikeresen fogytam le, sokan megneznek az utcan, "jobb" pasik is, mint o. Es tudod jogy mennyire nem erdekel? Mert o magamert szeret, nem a formas fenekemert... persze azt is szereti, de nem ez all a kozeppontban:)


Szoval sajnalom azokat, akiket ennyire elvakit a kulso, es ez a vilag.

Na szia.

2019. ápr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 A kérdező kommentje:

És őt nem a kinézeted fogta meg az elején, amikor még idegen voltál?

Pont ettől félek én is, nem igaz, hogy nem számít a belső! Az előbb írtam, hogy félek attól, hogy csalódnék a szép nőkben, ha személyesen megismerném őket.

Én egyébként kimondottan vonzódok a teltebb nőkhöz, ha arcra szépek. Nekem egyébként lehet, hogy 80 kilóval is jó lennél, ha ehhez nem vagy túl alacsony.

2019. ápr. 10. 09:48
 65/67 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen jogos letiltani egy idegent. Sőt, utcán ignorálni is az. Csak mert te akarsz valami reakciót, nem jár neked semmi. Csekkold az egódat, mert borzasztó vagy.
2019. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
60%

Mi kb ket hetig ugy leveleztunk, hogy nem lattunk kepet a masikrol. Meg utana is csak parat, honapok teltek el a szemelyes talalkozoig.

Nyilvan tetszettem neki, mint ahogy o is nekem. De nem ez volt a fo mozgatorugo. En ezt kifogasolom.... mikor ezt valaki mindenek fole helyezi. A test valtozik, az ember oregszik, a bor rancosodik. Szules utan sem nez ki ugyanugy egy no. Ha valaki a testembe szeret bele, az csak addig szeret, amig ugyanugy nezek ki...

2019. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:

65: inkább te vagy borzasztó!

Jogában áll persze, csak nekem nem normális, nem logikus. Ha normálisan utasít el valaki, azt könnyebb elfogadni, feldolgozni. De neked, nőnek ezt tudom, hiába is mondom, aki alig tudja magáról levakarni a csúnya, nyomulós, rendetlen férfiakat.


66: hát nem tudom, a ti esetetek egy elég ritka eset lehet. Szép lenne, hogyha ilyen világ lenne. Nyilván nem véletlenül van annyi szakítás meg válás. Az emberek többsége sajnos nem így működik. Talán erős a példa, de ezzel az erővel, a te logikád szerint a Vasorrú bábával is meg lehetne ismerkedni, hiszen úgyis elmúlik a szépség valamikor egyszer.


Nem mellesleg, sok nő azt írja itt, hogy nem szereti, ha így látatlanban privátot írnak nekik itt a gyakorin. Oké, nem társkereső oldal ez, bár ott sem jobb a helyzet, meg tényleg vannak bunkók meg komolytalanok.

Szerintem azért írnak itt, mert esetleg sok férfi valóban ismerkedni szeretne itt is, függetlenül attól, hogy nem látják a nőt. Ez arra vall, hogy sokunkat érdekel a nőknek a személyisége is, a belső dolgok. De ilyenkor meg azt írják a nők ilyen kérdésekre, hogy túl személytelen a dolog, nem tudjuk, hogy ki a másik valójában. Tehát az sem jó, ha látatlanban próbálkozunk, meg az sem, ha a kinezetük fogja meg először, mert egyébként mi más foghatná meg az elején?. Ti nálatok működött látatlanban, de ahogyan írtam, ez ritka jelenség.

2019. ápr. 10. 11:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!