Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vajon vannak jokepu ferfiak, akik tenyleg azok, nem csak magukrol gondoljak ezt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 20:21
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
81%

Nincsenek. Én cseréltem képet valakivel aki azt mondta hogy “persze hogy jóképű vagyok”. Hát nagyon nem volt az😄

Igazából több mindenkivel cseréltem, nekem egyik sem tetszett.

2019. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
76%
#10-es, nálam biztosan nem érne, és szerintem a nők többségénél sem.
2019. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
53%
Furcsa, hogy a 11-es hozzászóló válaszát 100%-osra felpontozták, mintha ez azt igazolná, hogy aki magát jóképűnek tartja, az eleve nem lehet jóképű. Holott ez is csak ízlés kérdése, én pl. nem tartom magam annak, ennek ellenére volt pár lány, akiknek tetszettem, és helyesnek láttak. Nincs abszolút szépség vagy abszolút csúnyaság (nagyon ritka kivételektől eltekintve), ha meg valaki x+1 jelentkezőből senkit sem talál helyesnek, akkor nem biztos, hogy a képküldőkkel van "probléma".
2019. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
79%

Ez olyan mintha megkérdeznénk, hogy itt csak rusnya és/ vagy dagadt nők vannak?


Biztosan vannak szebbek is.

Ugyanúgy férfiakból is vannak jóképűek, de bazira kevés az tuti.


Az biztos, hogy több szép nő van itt mint "szép" férfi.

2019. máj. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
64%
#8: És mit takar "a nők elsöprő többsége" kifejezés? Hány emberre vonatkoztatott mintából szűrnéd ezt le? 100? 1000? Vagy talán ismered az összes nőt a Földön 0-tól 125 éves korig, és mindenkinek kikérnéd a véleményét, hogy aztán ebből százalékosan megállapítsd, hogy a túlnyomó többség kit tart helyesnek? Mert az sem mindegy, hogy pl. kiket kérdeznél meg, álomvilágban élő egóhercegnőket vagy a realitás talaján álló nőszemélyeket, kis csitriket, akik bepisilnek valamelyik ócska tinisztárért, vagy éppen érett nőket, akik tudják, hogy a külső nem minden.
2019. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

#15-ös, én az ebben az országban élő, termékeny korban lévő, legalább átlagosan jó, vagy annál jobb / igényesebb megjelenésű nőket értettem ez alatt, hogy az ő többségük.

Baromira sajnálom, hogy a te személyes szelekciós szempontjaidat nem tudtam belevenni a szempontjaim közé, talán majd legközelebb, ha előre szólsz.

2019. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Látom oltogatják az itteni férfiakat. De a nők! Hohó!!! Én velük cseréltem képeket és az hagyján hogy nem állt fel rájuk, de a saját ismerősi körömből: munkatársak, volt évfolyamtársak, lakókörnyezet stb nem tudtam olyan 40 év alattit találni akire később ugrottam volna rá....
2019. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
0%
Nem érzitek gáznak hogy aki jóképű/nek tartja magát/tartják mások, azt lepontozzátok? Ez egy forum bammeg, jóképű ember nem regelhet?
2019. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
27%
4 pasit ismertem itt meg, mind helyes volt!
2019. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%
Nekem eddig 2 nő mutatott itt képet, úgy átlagban nem néztek ki rosszul, viszont agyban baj volt náluk úgyhogy el se indult köztünk semmi. A nőkre is igaz, hogy túlzottan szép nők nincsenek itt csak a depressziós boszorkányok. :) Na meg a 40 fölötti anyukák.
2019. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!