Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt vajon vannak jokepu ferfiak, akik tenyleg azok, nem csak magukrol gondoljak ezt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 20. 20:21
1 2 3 4
 21/38 Diavolino44 ***** válasza:
0%

Ízlések és pofonok.

Én saját magamat az átlag fölé helyezem, viszont nem érzem magam a 10/10-és pasiknak.

2019. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
62%

#13 Tény hogy kevés férfi tetszik, de attól még nincs velem probléma.

Akikkel cseréltem képet egyszerűen nem voltak külsőleg velem egy szinten. Attól még beszélgettem velük, ha jól eltudtunk.

2019. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
54%

Akikkel képet cseréltem majdnem mind helyes volt viszont csak 2 kiemelkedően jóképű volt köztük. Csúnya az talán1. Lehet én voltam szerencsés.

N

2019. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
#16: Az egy dolog, hogy pökhendi és fölényes hangnemben írogatsz, más kérdés, hogy ez milyen jellemzést ad rólad. Másrészt nem az én "személyes szelekciós szempontjaimról" van itt szó, hanem arról, hogy az elején olyan általános fogalmakkal operáltál, mint "a nők". Holott olyan nincs, hogy "a nők" meg "a férfiak", mindenki más és más, egyes férfiak és nők pl. hűségesek, mások nem stb. Bár azért megenném a nem létező kalapom, ha "az ebben az országban élő, termékeny korban lévő, legalább átlagosan jó, vagy annál jobb / igényesebb megjelenésű" nő mindegyikét ismered, és az összes ilyen nő véleménye alapján le tudod szűrni, hogy ki kit tart jóképűnek. Max. az általad ismert nők véleményéről lehet fogalmad, az viszont nem biztos, hogy perdöntő, mert lehet, hogy rajtuk kívül 1000 más nő meg teljesen mást tart helyesnek.
2019. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
11%
jólvan 19-es, de te meleg vagy, az más :)
2019. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
15%
#22: Ha így kezded, hogy valaki nincs veled egy szinten külsőleg, az már probléma. Nálam az ilyen hozzáállás automatikusan a tiltólistára kerülést jelentené, az én szememben ezzel kapásból elásnád magad.
2019. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
32%
Igen. A legújabb technológiával nyomtatok képeket.
2019. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Jóképű vagyok és ez segít.
2019. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a végkövetkeztetés? Vannak itt jóképű férfiak, vagy nincsenek? :D
2019. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
49%

#26 Mi az hogy így kezdem?

Neked sem tetszene olyan aki szemmel láthatóan alacsonyabb szinten van nálad és neked sem tetszik mindenki, vagy igen? Mert akkor ennyiből azzal is van probléma akinek akárki tetszik..

De te most komolyan azért kötsz belém, mert 10 emberből, 10 nem tetszik? Az meg nem érdekel hogy nálad hova kerülnék🙂

2019. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!