Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jön ki minden nőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ibiza2019 kérdése:

Miért jön ki minden nőből idővel a golddigger ( aranyásó) énje?

Figyelt kérdés
Most is randizgatok egy lánnyal én szerettem volna elmenni Ibizára természetesen vele. Nyilván a költségeket fedeztem úgy indult a beszélgetés. Majd meglátta a lehetőséget és akkor ruhák, cipők ékszereket vegyek neki mert anélkül nem utazik. Értem én, hogy vannak ilyen nők, de hogy mindig beleszaladok. Én ennek örülök, hogy mindig időben kiderül.

#aranyásó #pénzéhesribanc
2019. máj. 22. 10:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
Nem lát benned más értéket, csak azt, hogy minél több pénzzel minél rövidebb idő alatt be tud húzni.
2019. máj. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Hát azt így nem gondolnám kedves 1es. Inkább a határokat tesztelgeti. Akkor se szimpatikus. Hosszú távon gondolkoznak ezek hidd el. Csak nem szeretnek kicsiben gondolkodni.
2019. máj. 22. 10:26
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

Zsák a foltját mindig megtalálja. Hasonló a hasonlót vonzza.


Leírásod alapján semmi más értékeket nem tudsz felmutatni csak a pénzedet. Plusz, te választasz mindig ilyen csajt. A meg nem tanulsz a hibádból arról is csak te tehetsz.

2019. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
32%
Mennyi ideig voltatok egyutt?
2019. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
90%

Ha randi időszakban kiteregeted az anyagi jólétedet... Ne csodálkozz. Én nő vagyok, de a helyedben nem nyitnék úgy egy nő felé, hogy na megyünk Ibizára, én fizetem.. Persze, hogy rákap.

Próbálj meg úgy ismerkedni, hogy jó ideig nem kötöd a nő orrára, hogy mennyi pénzed van. Ha visszafogottabban kezded az ismerkedést, ki tudod szűrni, ki az, aki csak a pénzre megy. Ha azt gondolják a nők, hogy nem vagy különösebben gazdag, de a belső értékeid viszont rendben vannak, tuti lesz komoly kapcsolatod. Aztán később jöhet a nagy lelepleződés, meg ékszerek meg Ibiza :)

2019. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
24%

Ez a zsák a foltján hülyeség

biztos jól esik neki hogy kap dolgokat a férfi a tenyerén hordozza és így talán még nőiesebbnek érzi magát

még egy kétszer izgi is ha az ágyba viszonozza

de mára már többre becsülöm azt a nőt aki nem várja el az anyagiakat nem csak a pénz miat hanem ennyierővel elmegyek Ukrajnába feleséget veszek

Nem birtokolni akarom én a másik felemet


Most kapok majd negativumot de ez van 35F

2019. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
70%
Nem minden nő ilyen! Pl én sem, de igen sok ilyet hallani. Lehet ne azzal kezd hogy fizeted Ibizát stb... na meg ezt sosem értettem mi az hogy kéri meg elvárja hogy ékszer, ruha stb... megveszem magamnak amire szükségem van, nem mástól kérem, az más téma ha ajándékba kapom, de nem kérem, az ilyen gusztustalan!
2019. máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Azért értéktelennek nem gondolnám magam :) Egyetem után saját vállalkozásból, erőből építettem fel valamit. Nem anyuci apuci ugyebár :) Mivel ő is rendelkezik egy egzisztenciaval,igy nem volt szükséges Mátyás királyt játszanom... Hidd el az se jó, ha hagugsaggal nyitsz. Amúgy nem szoktam semmit kiteregetni. És ha jön a nyár és szeretnék elmenni nyaralni, ne érezzem már magam rosszul... 2 hónapja
2019. máj. 22. 10:36
 9/41 anonim ***** válasza:
92%
Ha te egyből a pénzeddel akarod lenyűgözni, akkor miért lep meg, hogy neki az jön be? :D
2019. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
2 honap utan ha te ibizara meg akarok hivni nyaralni, akkor ne csodalkozz hogy a no aranyaso lett😃. Ilyet amugy sem szokas csinalni, de ilyen keves idovel meg plane
2019. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!