Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jön ki minden nőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ibiza2019 kérdése:

Miért jön ki minden nőből idővel a golddigger ( aranyásó) énje?

Figyelt kérdés
Most is randizgatok egy lánnyal én szerettem volna elmenni Ibizára természetesen vele. Nyilván a költségeket fedeztem úgy indult a beszélgetés. Majd meglátta a lehetőséget és akkor ruhák, cipők ékszereket vegyek neki mert anélkül nem utazik. Értem én, hogy vannak ilyen nők, de hogy mindig beleszaladok. Én ennek örülök, hogy mindig időben kiderül.

#aranyásó #pénzéhesribanc
2019. máj. 22. 10:19
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
73%
Micsoda kamu! És egyre több van...
2019. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Én igazából nem tudok rámutatni hol rontotta el a kérdező. Jómagam noha nem vagyok az a kifejezetten pénzes de ilyen utakat lazán tudnék villantani ( no persze nem kéthavonta), shoppingolás is beleférne olykor olykor. Én is úgy gondolkoztam mint itt páran hogy nem kell “kilóra megvenni” a nőt mert az azt jelenti hogy máshogy nem is menne a pártalálás, de mikor kiderült hogy autóm speciel nincs( minden Bp belvárosában köt) akkor leírnak.
2019. máj. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
És? Legalább vettél neki?
2019. máj. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
95%
Felszínes, buta ember vagy, ha azt hiszed minden nő ilyen. 35/f
2019. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
27%

Miért dobálóznak itt a kamu kifejezéssel?

Hihetetlen hogy sok magyar jár külföldre nyaralni? Megfordultam már néhány helyen. Általában találkoztam magyarokkal. A történet sem tűnik kamunak. Nekem is vannak hasonló történeteim, amikor a nyaralás mellé eléképzelt egy két dolgot.

2019. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve randiztam egy sráccal. Folyamatosan meghìvott mindenre és kb az 5.talàlkozòn venni akart nekem egy designer bőr táskát.

Nekem volt már kellemetlen, hogy minden percben a pénz volt a téma és gyakorlatilag meg akart vásárolni, úgy éreztem.

Ha engedik az erkölcseim úgy kihasznàlhattam volna, ahogy nem szégyellem.

Az ilyen pasik maguknak ássàk a vermet és sírnak utána, hogy a nők pénzéhesek.


Ha a kiszemelt lánynak tudod, hogy nincs pénze ibizàra, akkor miért nem dobtàl fel egy wellness hétvégét 50-50%-ban fizetve? Szerintem nem te szaladsz bele mindig ilyen nőkbe, hanem te rontod el már az elején.

Ha egy nő szeretne veled lenni, akkor nem várja el, hogy a pénz körül fogjon minden találkozó és állandóan meghívd.

2019. máj. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Gondolom valami csúnya kis kövér hapsi vagy, pici farokkal, így persze, hogy "kompenzálnod" kell érte a nőket, ők sem fekszenek ám alá ilyen kis nyomorékoknak, mint te vagy, tehát ha nőt akarsz akkor fizess is!

Szánalom különben, miért itt vergődsz ha ennyire nagymenő vagy? :D

2019. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

"Hihetetlen hogy sok magyar jár külföldre nyaralni?"


Nem, nem hihetetlen. Én is járok, mások is. De! Beregisztrál ide Ibiza2019 névvel, kifejezetten azért, hogy indítson egy "minden nő golddigger" kérdéssel. Nem kell agytrösztnek lenni ahhoz, hogy lássuk, valami nőgyűlölő lúzer, akit valszeg kitiltottak és egy remekbe szabott kérdéssel és új nickkel indítja újra az oldalon a karrierjét.

2019. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Jesszus uristen.. Eme kerdes alatt bebizonzosdott miert is utalnak minket magyarokat mindenhol.. A rosszindulat, irigyseg, negativ hozzaallas. Csak a szar omlik a legtobb ember szajabol.. Probalok par dologra reflektalni. NEm igazan talalt nem vagyok egy Brad Pitt, de azert normalis atlag ferfinak szamitok. Igen, meretekben a magyar atlag felett szamitok, ha mar nagyon erdekelt. Csak a penz ?? egy szeletet elmeselek. Kozben leirom valaszokban milyen erteteket kepviselek... Ibizai nyaralas 300bol boven megvan.. ha nagyon jaszkarizni akarnek Bali vagy egyeb egzotikus orszagba vinnem... Megis milyen neven regisztraljak mikor eletemben nem voltam itt mindentudo kollega...Nogyulolo ???? nezz mar korul 18- 30ig mik az ertekek a noknek....ha kicsit nyitott szemmel jarsz meg fogsz lepodni. Nem, nem fontos milyen kocsid van, milyen egzisztenciad, hat megsugom szamit..hiaba altatjatok magatokat. Nagyon sajnallak titeket, komolyan.. Tisztelet a kivetelnek es a normalis valaszoloknak.
2019. máj. 23. 10:54
 40/41 anonim ***** válasza:

Ne kamuzz, haver! Ez az első találkozásod az oldallal, de mégis sikerül a hely szellemét azonnal átvenni, és mintegy esszenciájaként az itteni pasik gondolatainak, megadni a "aranyásó, pénzéhesr|banc" kulcsszavakat?

Gratulálok!

2019. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!