Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jön ki minden nőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ibiza2019 kérdése:

Miért jön ki minden nőből idővel a golddigger ( aranyásó) énje?

Figyelt kérdés
Most is randizgatok egy lánnyal én szerettem volna elmenni Ibizára természetesen vele. Nyilván a költségeket fedeztem úgy indult a beszélgetés. Majd meglátta a lehetőséget és akkor ruhák, cipők ékszereket vegyek neki mert anélkül nem utazik. Értem én, hogy vannak ilyen nők, de hogy mindig beleszaladok. Én ennek örülök, hogy mindig időben kiderül.

#aranyásó #pénzéhesribanc
2019. máj. 22. 10:19
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk nem tudom mit vársz, ha ismerkedési fàzisban kitalàlod, hogy Ibizàra viszed és te fizeted. Te magad váltàl kihasznàlhatò lúzerré, nem ő volt a gold digger.

Az általánosítás meg elég érdekes a kérdésedben. Rengeteg nő képes eltartani magát és a költségeket felesben fizetni a férfival.

Ha hagyod, hogy kihasznàljanak, akkor így jártál.

Alapból úgy kellett volna felvetni, hogy közösen fizetitek.

2019. máj. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
94%

"Jeleztem neki, hogy nem szeretném, hogy ez számára költség legyen emiatt ne aggódjon."

Magyarul te ajánlottad fel, hogy fizeted, mégis hülye gold diggernek tartod?

2019. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de akkor valószínűleg nem magadért volt veled az utóbbi 2 hónapban sem a lány.
2019. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
23as.. Értelmezd.. Nem az a gond.. Hanem az utána való kovetelozes
2019. máj. 22. 11:47
 25/41 anonim ***** válasza:
38%

Miért kell fizetni egy ibizai utat egy csóró nőnek. Elmész Ibizára, Mallorcára teli van olyan nőkkel, akik ki tudták maguknak fizetni az utat. Már a repülőtéren szóba állhatsz a láthatóan egyedül vagy barátnővel utazó nőkkel.

Plusz szűrő, ha nem 2*-os budget hotelbe mész. Plusz kéretlen jótanács ha nem jártál még a szigeteken. 2 ágyas szobát foglalj minimum 4*-os szállodában. Egy ágyas szobában ha véletlenül feláll a farkad már könnyen bevered a falba.

1x voltam 1 ágyasban 4* hotelben a szoba nem volt 8nm-es. Nagyon nyomasztó tud lenni. Tunéziában egy 2*-os hotel veri a spanyol 4*-ost. Ettől még Spanyolországba jobban szeretek menni.

2019. máj. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Ez lesz. Haverokkal leruccanunk. Köszi a tippeket. Szerencsére utána olvastam :)
2019. máj. 22. 12:00
 27/41 anonim ***** válasza:
88%
Kamu szagot érzek. Messze nem jellemző ez, de ha te randizós időszakban a pénzed lengeted meg, akkor ne csodálkozz.
2019. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy gondolom ha nyaralni szeretnék menni az nem lenyűgözés."


Nincs azzal gond, ha nyaralni mennél, de ismerkedős időszakban nem kell meghívni a másikat és kifizetni neki az egész nyaralást.

Keress olyan lányt, akinek szintén van pénze.

2019. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
60%
Ja max. anyád pénzéből a helyi kocsmába ruccansz le...mekkora kamu.
2019. máj. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
95%
De komolyan, mennyire kell ahhoz elkeseredettnek lenni, regisztrál ibiza néven egy KÜLÖN profilt hogy kiírhasson egy nőgyűlölő kamu kérdést?
2019. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!