Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jön ki minden nőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ibiza2019 kérdése:

Miért jön ki minden nőből idővel a golddigger ( aranyásó) énje?

Figyelt kérdés
Most is randizgatok egy lánnyal én szerettem volna elmenni Ibizára természetesen vele. Nyilván a költségeket fedeztem úgy indult a beszélgetés. Majd meglátta a lehetőséget és akkor ruhák, cipők ékszereket vegyek neki mert anélkül nem utazik. Értem én, hogy vannak ilyen nők, de hogy mindig beleszaladok. Én ennek örülök, hogy mindig időben kiderül.

#aranyásó #pénzéhesribanc
2019. máj. 22. 10:19
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
9es hozzászóló komolyan sajnállak.. Kezeltesd a komplexusaid.
2019. máj. 22. 10:51
 12/41 anonim ***** válasza:
92%

#11

Biztos, hogy ezt nekem címezted? (9-es vagyok)

Ha igen, akkor nem tudom értelmezni. Miért volna komplexus az, hogy megkérdezem, hogy ha a pénzeddel villogsz, akkor miért baj, ha vevők erre?

2019. máj. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de nekem meg olyan pasi nem kéne, aki rögtön Ibizával indít. Akkor tudom, hogy a pénz központi téma nála. Nálam pedig nem. Fura, lehet, egyedül vagyok ezzel...

Nem kell letagadnod, az egzisztenciádat, de nem is kellene kérkedned az ismerkedés időszakában, meghívni a "kitudjamileszmégbelőle" lányt. Ha pedig mindenáron Ibizára szeretnél menni nyaralni, akkor barátnő híján menj el egy barátoddal, mondjuk. Az ismerkedős szakaszt pedig vedd visszafogottabbra.

Biztos nem fog tetszeni a válaszom, de azért vedd fontolóra.

2019. máj. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Dehogy.. A kérdésedre. Úgy gondolom ha nyaralni szeretnék menni az nem lenyűgözés. Tök jó a Balaton is.. Sokat járok arra is,( mondjuk majdnem annyiba van mint egy tengerpart :), de ha szeretnék világot látni és megtehetem, mert megkerestem rá a pénzt.. Nem szeretném magam emiatt rosszul érezni. És hidd el egy macipark vagy egy Váci csokizó is a programban volt. És nagyon nem a pénzzel szeretnék senkit megfogni..
2019. máj. 22. 11:00
 15/41 anonim ***** válasza:
3%
#5 ha nem teregeti ki, akkor pedig "életképtelen, magát fenntartani sem képes, igénytelen lúzer"-nek lesz elkönyvelve a nők 95%-nál.
2019. máj. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
A két hónap után az nem hiszem hogy a rögtön kategória...
2019. máj. 22. 11:07
 17/41 anonim ***** válasza:
50%
Ha szeretek egy lányt, én is elhivnam akár 2 hét után is nyaralni, nekem is jobb és ha éppenséggel St. Tropezba akarok menni, akkor oda, az viszont gond amikor elkezd követelőzni és ez nem emiatt van, mert meghivtad, hanem mert ilyen ember alapból, dobnam a helyedben, egy nő örüljön, élvezze ha tenyerén hordozza az ember, de ne követelőzzön, az nem nőies és tartson ki a párja mellett akkor is, ha éppen megszorul anyagilag, ezt nem fogja fel a legtöbb hercegnonek nevelt csaj.
2019. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
90%

"Már tervezem a nyarat, mit szólnál ha Ibizára mennénk nyaralni? Voltal már ott? Szerintem ez egyikünknek se megterhelő anyagilag, mit szólnál?"


Kb igy lenne ok hogy egyértelmű legyen!

2019. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
67%

Ibizára, persze.

Miattad és trolltársaid miatt silányul ez az oldal napikamu temetővé.

2019. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
19 es.. Nem írtam le hogy zajlott a beszélgetés. Jeleztem neki, hogy nem szeretném, hogy ez számára költség legyen emiatt ne aggódjon. Viszont örülnék ha velem tatrtana. Úgy gondolom ez megfelelő volt. A reakció nem... Egy másik válaszra pedig : ha a barátommal megyek abból 2 hónap után tuti hiszti a vége, hogy miért nem vele :)
2019. máj. 22. 11:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!