Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jön ki minden nőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ibiza2019 kérdése:

Miért jön ki minden nőből idővel a golddigger ( aranyásó) énje?

Figyelt kérdés
Most is randizgatok egy lánnyal én szerettem volna elmenni Ibizára természetesen vele. Nyilván a költségeket fedeztem úgy indult a beszélgetés. Majd meglátta a lehetőséget és akkor ruhák, cipők ékszereket vegyek neki mert anélkül nem utazik. Értem én, hogy vannak ilyen nők, de hogy mindig beleszaladok. Én ennek örülök, hogy mindig időben kiderül.

#aranyásó #pénzéhesribanc
2019. máj. 22. 10:19
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
59%

Te az ilyen nőket vonzod apukám! Én még életemben nem voltam külföldön nyaralni, mégis kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk a párommal. Inkább választok egy csóró pasit, aki szeret, mint egy pénzes, beképzelt, önimádó kupac xart, mint amilyen te is vagy kérdező.


Nemrég tett egy ajánlatot régi ismerősöm, hogy szeretne járni velem. Ő is tele van lóvéval. Azzal próbált csábítgatni. Elbeszélgettem vele. Tudod mi volt végig a téma? Csak ő, meg ő, meg ő, és megint ő. :-))))) Emberi értékek nulla.


De igazad van kérdező, rengeteg a felszínes, üres nő ugyanolyan arányban, mint a pasiknál. Ezért mondom általában mindenki az egyéniségének megfelelőt választ. 35/n

2019. máj. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!