Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori a verekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a verekedés pasik közt nők miatt?

Figyelt kérdés

Ez gondolom főleg iskolázatlan társadalmi csoportokban jellemző jobban. De például egyetemet végzettek közt mennyire gyakran fordul elő. Pl. valaki próbál ismerkedni egy nővel akinek barátja, férje van.


Ezt hogy oldják meg a férjek, barátok? Egy ponton túl ez mindenképpen eljut oda hogy akkor most megverik az úgymond rivális pasit?



2019. máj. 25. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Kulturális "környezet" dönti el ezt, valószínűleg a putrisoron gyakori az ilyen, legalábbis az ottlakók "viselkedése" és "beszélgetései" ("Szítverem a fejed, ha a csajom bámulod, hajjak meg") alapján.


Aztán ottvan a kocsma-környezet ahol még gyakori, hogy bármiért összeverekednek, leginkább az irigymirigy "paródizenekar" Kár pitizni című nótájának megfelelően "nagymellényel gyütté be beleszaladtá a térgyembe mekkentelek jobbalballal talákosztá te a fallal" stílusban.


Normális ember nem áll neki kocsmabunyóba keveredni egy nő miatt. A nő SEM értékeli, ha nekiállsz páviánmódra keménykedni meg "harcolni", mint valami előember.

2019. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Sosem a másik férfi a hibás. Ő csak él a kezdeményezés jogával. A nő választ, dönt. Ott áll vagy bukik a buli.

Én egyetemet végeztem, de életemben nem pofozkodtam még nőért. Nem is tervezek. Ettől függetlenül láttam már tanult embert verekedni, mert már nem először tettek alá a nőnél, akire vágyott. Neveltetés, szociális környezet, hajlam, személyiség kérdése.

2019. máj. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Roma vagyok soha nem verekedtem..
2019. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Itt nem az iskolázatlanság a kiváltó ok hiszen az érzelmeinktől sokszor nem tudunk tisztán gondolkodni!


Na most figyu 3 helyzet van! Nálam

Az első amikor beprobalkozik mert nem tudja hogy van már barátja, ekkor a barátnőm megmondja hogy Bocsi van barátom ez okes ebből nem csinál szerintem senkisem problémát a srac is békével elmegy lezárva


A második amikor a srac ennek ellenére is tovább próbálkozik ekkor kozbe szólok hogy akadjon le (itt sem ütök egyből hanem szólok neki hogy ez a bazár csak nekem van nyitva)


Na a harmadik esetnél van a fizikai közbelépés, ez általában akkor van ha mar a pasi zaklatja a baratnomet, vagy olyan hangon beszél vele, ekkor nem rostelek fizikailag fellépni! Kulturált embernek tartom magam de ha valaki tiszteletlen vagy rosszindulatú/fenyegető/erőszakos a barátnőmmel akkor annak vége! De ez egy extrem eset talán 1000/1 van ilyen...

2019. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4-es:

Küzdősportolsz valamit? Volt is már fight a barátnőd miatt?

2019. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 4


Olyan helyzetben mit tennél amikor mondjuk tovább próbálkozik, de soha nem erőszakoskodik vagy zaklat, mindvégig úriember marad, de téged nem vesz figyelembe, úgy csinál mintha te nem is léteznél és a barátnőd egyedülálló lenne. Facebookon, instán ráír stb.


És mikor határozottan akár fenyegetően közlöd vele, akár szemtől szemben is hogy szálljon le a párodról, akkor a szeme sem rebben, de nem fenyeget vissza hanem rendkívül udvariasan közli, hogy majd a hölgy idővel választ.

2019. máj. 25. 23:32
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Na várj a barátnőd egyedülálló de a barátnőd??? Az akkor nem barátnő ha egyedülálló! (Max ha csak a facen...)


De fel teszek egy kérdést én is

ha ő a barátnőd akkor miert írogat mas férfival? A helyedben számon kérnem ezt a BARÁTNŐT! De mint mondtam ha nem veszi a lapot na meg ha levegőnek mer nézni akkor elküldöm a jo qurva anyjába... (de persze ha nem a barátnőd csak szerelmes vagy ebbe a lányba akkor nem csoda hogy levegőnek néz...) :D na az meg a masik egy úriember nem írogat egy olyan lánynak akinek van barátja... ne tévedtünk ossze a dolgokat hogy mik valójában mert ez igazából egy nagy pofátlanság


És egy masik valaszolonak hogy küzdő sportok? :D

Nem tom 3 év box 2 év karate 4 év kick box na meg 1 év thai box az számit? (de már nem járok mert már meg tudom védeni magam meg akit kell)


Na meg az ha rendzseresen edzek és futok?

Na meg nem kell ahhoz harc művésznek lenned hogy megvéd a baratnodet a gyökerek tol és igen sajnos volt ilyen hogy zaklatták mert nem tetszett par embernek hogy engem választott volt egy aki a karját is meg szorította ott helyben be vágtam neki egyet azt a földre esett.. utána nem is mert a közelébe jönni...

2019. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Eleve nem a férjnek vagy barátnak kell ezt megoldani, hanem a NŐNEK!

Soha nem került a párom attrocitásba semmilyen más pasival aki fel akart szedni, mert úgy küldtem el melegebb éghajlatra mindet, hogy semmi szükség nem volt erre. Akkor sem, ha mellette álltam éppen amikor össze akartak szedni. Nevetve végignézte szépen, ahogy szentbeszédet tartok és mindig rácsodálkozott, hogy 2 mondattal bárkit bármire rá tudok venni.

Semmi köze nincsen ahhoz a párodnak, hogy téged éppen össze akarnak szedni. Nem lennék együtt olyannal, aki nem bízik még csak annyira se bennem hogy tudja, úgy is elhajtom a próbálkozókat. Majd ha esetleg agresszívan nyilvánul meg vagy nem hagy békén továbbra sem és én már nem tudom kezelni a helyzetet akkor lépjen közbe. De ne úgy, hogy "Mit nézed a csajomat te köcsög" és már üt is. Legalább várja meg amíg a másik megpróbálja megütni mert onnastól már önvédelem. Ha már mindenképp verekedni akar legalább okosan csinálja.

2019. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de aki az első ütést küldi, azt kicsit primkónak érzem/vélem sajnos:S


Vagy beszéljék meg tisztán, rendesen a dolgot, vagy ne beszéljék meg, de akit zavar valamilyen módon a szituáció, vagy pl aki látja, hogy a partnerét zavarja; tehát valamelyikük változtassa meg a szituációt,változtassan rajta.

2019. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*változtasson
2019. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!