Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gyakori a verekedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a verekedés pasik közt nők miatt?

Figyelt kérdés

Ez gondolom főleg iskolázatlan társadalmi csoportokban jellemző jobban. De például egyetemet végzettek közt mennyire gyakran fordul elő. Pl. valaki próbál ismerkedni egy nővel akinek barátja, férje van.


Ezt hogy oldják meg a férjek, barátok? Egy ponton túl ez mindenképpen eljut oda hogy akkor most megverik az úgymond rivális pasit?



2019. máj. 25. 23:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
12%

Haverom ilyen, hogy leszerja ha ott áll mellette a csaj barátja akkor is nyomja!

Egyszer volt ebből baj,! Épp amikor hazajöttünk külföldről(katonaság) el mentünk lazítani, bulizni egyet és bepróbálkozott egy csajnál, aztán a csaj barátja meg még két haverja neki estek a haveromnak! Bár nem értettem egyet azzal amit csinál, de segítettem a szart is kiverni belőlük, mert bajtársat nem hagyunk kakaóba!

2019. máj. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én tanultabb emberek között ilyesmit ritkán látok, nagyon ritkán akkor, amikor effektíve fizikailag inzultálja egy másik pasas a barátnőjét vagy kedves nőismerősét, és akkor sem megy át konkrét Maunika shows verekedésbe a dolog.
2019. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

akkor a haverodnak nem ártana még vissza menni a katonaságra! :D neki meg kellet volna tanulnia mi az a nem.... (mellesleg csak óvatosan had bíróság lehet a vége ha civileken használjátok a tudásotokat!!! hiába hogy ő kezdte a bunyot mert a bunyo abbol lett mert a haverod nem értette meg hogy van a nőnek barátja, és passziv agressziv modon viselkedett)


és igen ezt a nőnek kell intéznie de csak addig a pontig amíg nem megy át zaklatásba fizikai erőszakba!

2019. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Megfordítva tudjuk mérlegelni jól a dolgot. A hapsik nagyobb részét nem érdekli, hogy van e hapsija a nőnek vagy sem. Velem is megesett màr, hogy éhes voltam. Hosszabb távú magány előhozza az emberből, hogy már nem érdekli, hogy foglalt e a másik vagy sem. Túl kevés boldogság van a földön, hogy mindenkinek jusson, elveszem hát magamnak, gondoltam.


Mikor már a 100adik nő mondja, hogy van barátja, bennem is megfordult valami, pedig tisztességes voltam. Haladok 40 felé, sosem voltam nős, de kerestem a páromat, és a legjobb nők nyálas szájú vagy sóher pasikkal vannak... Akkor miért legyen az övé ha az enyém is lehet?


Na most az előtörténetemet ismerve valószínűleg mást sem érdekel,hogy foglalt e a párom vagy sem. Ha elutasítja a nőm mások közeledését és azok hallgatnak a szóra nem mondok semmit. Ez a ritkàbb eset. Mivel egy komolyabb kaliberű pali ha nemet mondanak neki újra kezdi, ahogy én is. Olyankor szoktam közbe szólni és ha kell verekedni is. Egy nő nem tud férfi lenni, ahogy egy férfi sem anya. Én nem szoktam ezért rábìzni a nőmre. Nekem kell tudnom, hogy melyik az a pont amikor a másik férfi a becsületembe lép és nekem párbajra kell hìvnom. Ha tudja az ember a pontját akkor a közönség sem primitívnek mondja, hanem azt vallja, hogy ez hú de férfias volt.

2023. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!