Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rendes srácok, akiknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes srácok, akiknek nem jut nő! Mit szóltok ahhoz, hogy a nők véleménye szerint azért vagytok olyan helyzetben, mert valójában nem is vagytok rendesek?

Figyelt kérdés

A kérdés nem az incelekhez szól, hanem azokhoz, akik szeretik a nőket, és jó arcok, csak nehezen megy nekik az ismerkedés.


Őszintén szólva felháborítónak tartom azt, amit itt egyes nők írogatnak kétségbeesésükben. Az alaphelyzet ugye az, hogy a nők hite szerint a normális, kedves pasik találnak maguknak nőt, erre szembesülnek azzal, hogy egy rakás olyan pasas van, akik kedvesek, de mégis szinglik. Az ellentmondás feloldásához pedig azt a módszert választják, hogy megvádolják a kedves srácokat, hogy valójában nem is azok. Van, amikor ez jogos, de van, amikor nem. Tényleg létező jelenség ugyanis, hogy egy jófej srác nem jut nőhöz, mert a nők nem akarnak tőle semmi komolyat.


Hogyan kezelitek ezt a helyzetet, hogy lényegében hazugsággal vádolnak titeket?


A kérdést azért írtam ki, mert régen én is hasonló helyzetben voltam, de nálam változtak a dolgok pozitív irányba.


2019. jún. 10. 21:30
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Előző:


Reméljük fogunk tudni értelmesen beszélgetni. Ezt a kérdést a férfiak egy részének tettem fel, bízom benne, hogy a női kemény mag, nem fog belekotyogni.


Ellenkező esetben nyissanak egy külön topikot, és írják le ott a véleményüket.

2019. jún. 10. 21:59
 12/34 anonim ***** válasza:
68%

Definiáld, mit értesz rendes srác alatt!

Valószínű nem ugyanazt, amit én.

2019. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

#8 megpróbálom átfogalmazni. Nem arról van szó, hogy "gonoszak" lennének, nem olyan értelemben nem rendesek vagy kedvesek. Lehet velük értelmesen beszélgetni, megbízhatóak, jó társaság, tehát ilyen értelemben rendesek. De hibás/hiányzó minta vagy sérülés miatt mégis "analfabéták" egy kapcsolathoz. Tényleg ott van bennük a jó szándék, de mégsem értik. Azt hiszik, hogy a kedvességért cserébe jár nekik a szex, kapcsolat intimitás. Hogy ez amolyan kiérdémelhető dolog.

Ugyanazokat a hibás mintákat erőltetik újra és újra és újra. Kedvesek-könyörögnek-hibáztatnak. Ezt a 3szög megy körbe és körbe.

Nézd meg az itteni ilyen kérdéseket, jön egy viszonylag normális hangvételű, utána egy szánalmas önsajnáltató, majd egy a nőket és sikeres férfiakat hibáztató kérdés.

Amíg ebből nem lépnek ki, addig nem lesz könnyebb nekik.


#5 voltam

2019. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
81%

9: Valóban nem mondják, hogy azért nem akarnak velük lenni, mert nem rendesek... Mert akkor kitörne a káosz az ilyenek fejében, mert ők azt hiszik...

Nem egyszer mentem el úgy randira, hogy az illetőről sütött a "rendesnek mondom magam" figura, miközben meg egy udvariatlan bunkó volt. Az ilyenek, miután megkérdezték, hogy lesz-e következő randi, és én nemet mondtam, rendszerint vlmi olyan választ adtak félvállról, hogy "peersze... a rendes pasik soha nem kapnak esélyt..."

A tények mást mondanak: az, hogy pl. velem udvarias és kedves volt (bár sokan még erre sem képesek), nem azt jelentette, hogy mással is. Volt, aki tulok volt a pincérrel, volt, aki tülekedett, stb,stb...

Aki tényleg rendes, annak ezt nem kell hangsúlyoznia. A normális és igényes pasik után futnak a csajok, és mindnejk van barátnője, ezt látom a környezetemben.

2019. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Definiáltam. Olvasd el a 2-es kommentet
2019. jún. 10. 22:08
 16/34 A kérdező kommentje:

14-es:


Akkor a kedvedért néhány gondolat


1. A kérdés azokról szól, akik TÉNYLEG rendesek. Én ismerek pasikat, akik tényleg rendesek, az egyiket gyerekkorától fogva. Soha, senki nem volt róla rossz véleménnyel, egyik legjobb haverom nekem is. Tisztességesen dolgozik, mégsincs kapcsolata.


Az, hogy te a női logikáddal nem bírod feloldani az ellentmondást, még nem fogja igazzá tenni azt, amit gondolsz. Igenis létező jelenség, hogy tényleg rendes srácok nem kellenek a nőknek, és tényleg bunkó pasik párkapcsolatban élnek.


2. Mit keresel te itt? Ezt a topikot a férfiak egy részének nyitottam, ne kotyogj bele. Tényleg igaz, hogy a nők szófosástól szenvednek, és nem bírják befogni.

2019. jún. 10. 22:14
 17/34 anonim ***** válasza:
4%

#14: Az a baj, hogy az egészet kihegyezitek egy szélsőségre. Persze, vannak srácok, akik bunkók, de de rendes srácnak tartják magukat. Meg vannak nők, akik ribik, de rendes nőnek tartják magukat. Most akkor ez alapján tartsam az összes nőt ribinek, aki rendes nőnek tartja magát?

Akivel te randiztál, az bunkó volt, ennyit láttunk belőle. Fogalmunk sincs, hogy a környezete minek tartotta. Ettől függetlenül a "rendes" srácok nem csak ebből a kategóriából állnak, hanem abból is, akik tényleg rendesek és az egész környezetük annak tartja őket.


"A normális és igényes pasik után futnak a csajok, és mindnejk van barátnője, ezt látom a környezetemben."

Ebben a mondatodban ott van az a szélsőség, ami miatt itt a legtöbb nővel tényleg nem lehet egy csomó témáról beszélni.

Egyrészt, azt írod, hogy a rendes ÉS igényes pasik. Amikor szóba kerül az oldalon az igényesség, akkor annak az olyan ismerőseim megfelelnek, akiknek nincs barátnőjük.

Másrészt, azt írod, hogy a környezetedben ezeknek a férfiaknak MINDNEK van barátnője. Mintha ezek a férfiak nem lehetnének egyedülállóak, nem lehetne olyan, hogy épp vége lett egy kapcsolatuknak vagy ilyesmi. Elég durva lenne, ha a környezetedben minden ilyen férfinak vagy nőnek lenne barátnője, mert ez alapján ők sosem egyedülállók és sosem ismerkednek...

2019. jún. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
74%
hagyjuk már ezt a rendes srácozást...
2019. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
87%

#16:

"Mit keresel te itt? Ezt a topikot a férfiak egy részének nyitottam, ne kotyogj bele. Tényleg igaz, hogy a nők szófosástól szenvednek, és nem bírják befogni."


Látod, az itt a baj, hogy attól, hogy te rendes srácnak gondolod magad, én ezt elolvasva pont az ellenkezőjét gondolom. Mi még csak nem is beszélgettünk egy percet se, csak írtál pár sort önszántadból.

2019. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekelnek az itteni nők. Sem azok, akik személyes ismeretség nélkül ítélkeznek. Egyszerűen nem foglalkozom velük. Olyan emberek társaságát keresem, akik észreveszik az értékeimet és bizalmat szavaznak nekem. 31F
2019. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!