Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rendes srácok, akiknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes srácok, akiknek nem jut nő! Mit szóltok ahhoz, hogy a nők véleménye szerint azért vagytok olyan helyzetben, mert valójában nem is vagytok rendesek?

Figyelt kérdés

A kérdés nem az incelekhez szól, hanem azokhoz, akik szeretik a nőket, és jó arcok, csak nehezen megy nekik az ismerkedés.


Őszintén szólva felháborítónak tartom azt, amit itt egyes nők írogatnak kétségbeesésükben. Az alaphelyzet ugye az, hogy a nők hite szerint a normális, kedves pasik találnak maguknak nőt, erre szembesülnek azzal, hogy egy rakás olyan pasas van, akik kedvesek, de mégis szinglik. Az ellentmondás feloldásához pedig azt a módszert választják, hogy megvádolják a kedves srácokat, hogy valójában nem is azok. Van, amikor ez jogos, de van, amikor nem. Tényleg létező jelenség ugyanis, hogy egy jófej srác nem jut nőhöz, mert a nők nem akarnak tőle semmi komolyat.


Hogyan kezelitek ezt a helyzetet, hogy lényegében hazugsággal vádolnak titeket?


A kérdést azért írtam ki, mert régen én is hasonló helyzetben voltam, de nálam változtak a dolgok pozitív irányba.


2019. jún. 10. 21:30
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes kérdés.. De valahogy hidegen hagy engem, ha valaki itt tök anoniman ezt állítja rólam.. Mert ugyebár itt lehet mondani mindent, mindenkire tökre láthatatlanul..


Amúgy meg ez oda-vissza megy. Itt nagyon ki van éleződve mindenki az ellentétes nemre, úgy értem , hogy elég elhinteni, hogy "férfiak" vagy "nők" vagy valami hasonló általánosítással itt egy háborút ki lehet robbantani. Megvan kicsit a komikus oldala is, én nagyon jókat szoktam rajta mosolyogni :D

2019. jún. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
85%
Javasolnám, hogy a kérdés tisztázása végett írjátok be a gugliba, hogy nice guy tm (a tm fontos!) és olvassátok el az első 4-5 találatot. Meg fogjátok érteni a "self-proclaimed nice guy" és a valóban rendes srác közötti különbséget. Bár itt már leírták, de úgy látszik, hogy egyeseknek nehezen fér a fejébe.
2019. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
89%

"A kérdés azokról szól, akik TÉNYLEG rendesek. Én ismerek pasikat, akik tényleg rendesek, az egyiket gyerekkorától fogva. Soha, senki nem volt róla rossz véleménnyel, egyik legjobb haverom nekem is. Tisztességesen dolgozik, mégsincs kapcsolata."


A kapcsolat nem rendesség, hanem vonzerő alapján születik.

2019. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, lehet, hogy ezt már linkelték ide korábban, de:


[link]

2019. jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
88%

Ez meg lehetne a kategória zászlaja:


[link]

2019. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%

# 11/25

Kérdező férfi vagyok 26f..

Tudom , hogy voltak benne helyes írási hibák , de haver nem tudod mi az a szövegértés? Hol említettem meg magamat nőnek?

2019. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
89%

"A kérdést azért írtam ki, mert régen én is hasonló helyzetben voltam, de nálam változtak a dolgok pozitív irányba."


Nos azt látjuk, hogy változott a helyzet, mert nagyon távol állsz a rendes sráctól. Na de pozitív irányba?

2019. jún. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

"Látod, az itt a baj, hogy attól, hogy te rendes srácnak gondolod magad, én ezt elolvasva pont az ellenkezőjét gondolom. Mi még csak nem is beszélgettünk egy percet se, csak írtál pár sort önszántadból."


Szalmabábérvelés, kislány, ezt így hívják.


Olvasd csak!


[link]


Egy szóval sem mondtam ugyanis, hogy rendes vagyok. Önzetlen vagyok az igaz, amikor a helyzet úgy kívánja, de rendes az nem. Sőt kifejezetten rosszindulatú ember vagyok, amiből paradox módon semmiféle hátrányom nem származik.


"A kapcsolat nem rendesség, hanem vonzerő alapján születik."


Ezzel maximálisan egyetértek. Ezért is hülyeség amit a nők kb. 90-a rikácsol a rendességről. Csak a jó indulatú, de buta és naiv srácokat tévesztik meg.

2019. jún. 10. 23:29
 29/34 A kérdező kommentje:
*90%-a
2019. jún. 10. 23:30
 30/34 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem vagy rendes srác, sőt bunkó vagy, akkor ezek szerint sorban állnak nálad a nők. Akkor meg miért vagy ilyen frusztrált nőgyűlölő?
2019. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!