Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki írtam egy kb 150 ezres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki írtam egy kb 150 ezres facés társkereső csoportba sziasztok xy megyéből valaki? 0 válasz, pedig néztem több száz ember van a megyémből abba a csoportba?

Figyelt kérdés

nem értem az okát,bezzeg ha nők írják ki jön 500 válasz,kirak magáról egy lány egy képet,a férfiak betámadják mint aki nem látott még ruhába nőt?wtf?

mibe telne egy nőnek is írni?vagy úgyvannak vele minek ha kivan nyalva a valaguk?vagy a másik opció van?írnak ők,de csak a jóképűekre?


2019. júl. 19. 21:19
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
52%
Akkor a kérdező egy hobbit?
2019. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
igen,elvileg ismerkedős csoport,de valójában nem az mindenki livol(élő felvétel)ami abból áll hogy a nől mininadrágba hajolgatnak 12 éves kortól a férfiak meg,ők több féle képpen csinálják,valaki csak simán beszélgetne de lese carják
2019. júl. 19. 21:32
 13/51 anonim ***** válasza:
64%

Szméagol. :D Azért Samunak elég szép felesége lett a végére.


Megválaszoltad a saját kérdésedet, kérdező.

2019. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
azt értem hogy a társkeresők a nők helye,de férfi részről mi értelme ott lenni?most is kb 10 perce ki írta egy nő mindenki átver utálom az összes embert,erre kapott 20 nyalizos választ :D
2019. júl. 19. 21:33
 15/51 A kérdező kommentje:

Megválaszoltad a saját kérdésedet, kérdező.


igen,de erre is választ akarnék kapni,hogy mi értelme ennek?

pláne férfi részről,női részről meg...az is furcsa,élőbe is kapnak egó növelést de nekik még kell a neten is 500 semmi nem elég nekik de abi nem mástól kell várni az önbizalmat :D

2019. júl. 19. 21:36
 16/51 anonim ***** válasza:
55%
A férfiak ismerkedni szeretnének (te is ezért írtad ki, nem?), ahogy a nők is. Mert egy kalap alá venni a teljes női nemet nagy ostobaság.
2019. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

nem veszem egy kalap alá a női nemet,csak pár száz ezret ,akiket látok hogy pl amit az előbb is ki írtam,hogy sajnáltatja magát egy lány,kap 500 választ,erre tovább sajnáltatja magát,mininadrágos belinkelt képpel

de a valóságba is ezt látom,az a nő nincs kapcsolatba amelyik nem akar,amelyik akar,az kapcsolatba van,megteheti hogy 2 évente mással jön össze mert ő nő

am nem,nem vagyok nőgyűlölő,csak tényeket írok

2019. júl. 19. 21:40
 18/51 A kérdező kommentje:
a nők nem ismerkedni szeretnének,pláne neten,ők nyalizos szöveget várnak,azon versenyeznek barátnőkkel ki kap több lájkot,közbe sorba utasítják el a hódolókat
2019. júl. 19. 21:41
 19/51 anonim ***** válasza:
91%
Azért ez nem egy túl kreatív kiírás. Plusz a 150 ezer emberből elért a postod max 1000-et, abból 800 férfi, a maradék 200-bol látta 20 a megyédbol, onnan releváns volt max 2-nek, akik egyből tovább is görgettek.
2019. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

Azért ez nem egy túl kreatív kiírás. Plusz a 150 ezer emberből elért a postod max 1000-et, abból 800 férfi, a maradék 200-bol látta 20 a megyédbol, onnan releváns volt max 2-nek, akik egyből tovább is görgettek.



eddig ok,de fennt vagyok több oldalon is x éve 0 eredménnyel

2019. júl. 19. 21:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!