Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki írtam egy kb 150 ezres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki írtam egy kb 150 ezres facés társkereső csoportba sziasztok xy megyéből valaki? 0 válasz, pedig néztem több száz ember van a megyémből abba a csoportba?

Figyelt kérdés

nem értem az okát,bezzeg ha nők írják ki jön 500 válasz,kirak magáról egy lány egy képet,a férfiak betámadják mint aki nem látott még ruhába nőt?wtf?

mibe telne egy nőnek is írni?vagy úgyvannak vele minek ha kivan nyalva a valaguk?vagy a másik opció van?írnak ők,de csak a jóképűekre?


2019. júl. 19. 21:19
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
#49 Tolkien műve nem csak egy fantasy, hanem "a" fantasy, az angol szépirodalom része, az egyetemen szakdolgozatokat írnak belőle. Egy komplett világot talált ki, nyelvekkel stb. Aki ezt nem olvasta, és még csak nem is hallott róla, azzal én pl nem szívesen állok szóba. Az olyan, mint amikor valaki magyar és nem tudja, mi a különbség Vörösmarty Mihály és Weöres Sándor között.
2019. júl. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!