Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki írtam egy kb 150 ezres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki írtam egy kb 150 ezres facés társkereső csoportba sziasztok xy megyéből valaki? 0 válasz, pedig néztem több száz ember van a megyémből abba a csoportba?

Figyelt kérdés

nem értem az okát,bezzeg ha nők írják ki jön 500 válasz,kirak magáról egy lány egy képet,a férfiak betámadják mint aki nem látott még ruhába nőt?wtf?

mibe telne egy nőnek is írni?vagy úgyvannak vele minek ha kivan nyalva a valaguk?vagy a másik opció van?írnak ők,de csak a jóképűekre?


2019. júl. 19. 21:19
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:

Azért ez nem egy túl kreatív kiírás.


ha férfi vagy,ha nő,elég annyit írni:sziasztok,máris ellepnek a rajongók

2019. júl. 19. 21:44
 22/51 A kérdező kommentje:
a férfiak is hibásak persze,80 %-uk csak bacni akar,vagy villogni hogy neki van nője,még is,ennek a 80 % férfinak van kapcsolata,a maradék 20 % meg nem kell kutyának se
2019. júl. 19. 21:45
 23/51 A kérdező kommentje:
Életembe egy nő nem cart le,rám írt,de végül nem lett a dologból semmi,most én írtam rá,lese car,bezzeg ha annó én cartam volna le,akkor én lettem volna a rossz,de most is....
2019. júl. 19. 21:46
 24/51 anonim ***** válasza:

"Ki írtam egy kb 150 ezres facés társkereső csoportba sziasztok xy megyéből valaki? "


Ha azt írod ki egy meleg szextárkereső csoportba hogy szettnél..... De egy olyan helyen ahol a többség férfiakból áll, ez csak egy X + 1. kiírás.

Gratula átlag napi 2-300 ilyen van.

2019. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

De egy olyan helyen ahol a többség férfiakból áll,


mondj egy helyet ami nem többség férfiakból áll,nincs olyan,pedig álítolag a nők is net elé szorulnak meg nekik is nehéz a társkeresés,akkor nem ugyanannyi nőnek kéne lenni pl badoo-n mint férfi?

2019. júl. 19. 21:48
 26/51 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy felteszem ezt a kérdést inkább a lányoknak szántad, nem?
2019. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
nem,férfiaknak is,hogy mi értelme annak hogy látnak egy nőt és betámadják :D nem láttak még nőt vagy mia tósz?
2019. júl. 19. 21:50
 28/51 A kérdező kommentje:
vagy ír ki egy férfi valamit és betámadják hogy jolvan lépj ki meg rakják a röhögő szmájlikat ennek is mi értelme?mikor direkt oda írja az ember,hogy NŐK erre elkezdenek ott trollkodni férfiak
2019. júl. 19. 21:51
 29/51 anonim ***** válasza:
75%
Ezen nincs mit csodálkozni ezek a csoportok már csak arról szólnak hogy ribiknek nyalják a seggét semmi normális nincs benne. Én is benne vagyok nem egy csoportba nőként de rá kellett jönnöm hogy semmi értelme. Bár még benne vagyok de nem követek és így azt sem látom ki mit rak bele. Évente 1-2 alkalommal megkeresem de irtó gáz hogy csak arról szól hogy kacsa szájú csajok posztolgatnak push up-os melltartóba képeket hogy jó reggelt meg stb. Szóval ezeknek a csoportoknak már semmi értelme nincs.
2019. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
de ez csak fészbukon van,badoo-n meg az ilyeneken nem tudom,ott ugye férfi csak a nőket látja,nem lehet ott tudni a többi férfi micsinál,esetleg küldi privátba a kukijáról a nőknek a képet,vagy sexajánlatokat tesz neki,szóval ja,a férfiak is hibásak nem csak a nők
2019. júl. 19. 21:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!