Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki írtam egy kb 150 ezres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki írtam egy kb 150 ezres facés társkereső csoportba sziasztok xy megyéből valaki? 0 válasz, pedig néztem több száz ember van a megyémből abba a csoportba?

Figyelt kérdés

nem értem az okát,bezzeg ha nők írják ki jön 500 válasz,kirak magáról egy lány egy képet,a férfiak betámadják mint aki nem látott még ruhába nőt?wtf?

mibe telne egy nőnek is írni?vagy úgyvannak vele minek ha kivan nyalva a valaguk?vagy a másik opció van?írnak ők,de csak a jóképűekre?


2019. júl. 19. 21:19
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
53%
Ha ilyen helyesírással írtad ki, mint a kérdésedet is, akkor ne csodálkozz. Nem egy analfabétától akarnak gyereket.
2019. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
69%
Felejtsd el a nőket! Ha olyan a kulsod mint a stílusod akkor érjük miért tojnak le!
2019. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
50%
Te vagy az a nyomi, amelyik be akarja tiltani a közösségi oldalakat is?
2019. júl. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
9%
Talán helyesen kellene írni, senki sem szívesen kezdeményez ostoba/igénytelen emberr beszélgetést.
2019. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
30%

Nézd, az ezeken az oldalakon lévő emberek többsége elég ostoba, aki értelmes, az rövid idő után távozik az oldalról.

Te sem vagy valami értelmes, ha nem éretted meg a Zsákost a megyéből, gyakorlatilag nálam ez minimum beugró lenne. Na mindegy.


Szóval a helyzet a következő: Tegyük fel, fent vagyok egy ilyen oldalon, tegyük fel, látom a kiírást, tegyük fel, én is a megyéből vagyok. Nem különösebben jössz be. Minek írjak rád? De most őszintén: minek????


És ne háborogj azon, hogy a gonosz nők csak arra írnak rá aki tetszik, hiszen ez lenne a normális, nem?

2019. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
48%
Legyszi írja már meg valaki a Zsákos megyét, mert én sem értem és már kérdeztem.
2019. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
50%

#46

J. R. R. Tolkien fantasy világában Zsákos Frodó az egyik legismertebb szereplő, aki a Megyében lakik.

Olvasd el Tolkien műveit, mert megéri.


20/L

2019. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Kérdező kapásból van egy nagy gond, a célközönséged nagy része nem tud olvasni, a maradéknak meg nem kellesz!
2019. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Na ne már hogy az a valami ha ezeket az izéket olvassuk.... Úristen egyesek ettől hiszik magukat nagynak. Na és ha valaki nem ezeket olvassa hanem mást? Ha ez alapján kiszelektálsz valakit akkor annyit is érsz. Ez azoknak ment akik az egyetlen igaz fantasy-jaikkal kérkednek.
2019. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Köszi #47!
2019. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!