Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőző 30-40 év közöttie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőző 30-40 év közöttiek: nőként érdemes a neten társat keresni? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, válófélben a férjemtől. Még nem állok készen egy újabb párkapcsolatra, de azért már gondolkodom rajta, hogy pár hónap múlva regisztrálok egy társkereső oldalra. Átnéztem az itteni kérdéseket és elég lehangolónak tűnik a helyzet...a legtöbb embernek az a véleménye, hogy kb. lehetetlen neten társat találni.


Mesélnétek kicsit a tapasztalataitokról?


Köszönöm szépen.


2019. júl. 22. 11:13
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Az előbbi kommentembe elfelejtettem beleírni, hogy szerintetek is így van? Vagy máshogy látjátok?
2019. júl. 22. 14:36
 22/37 anonim ***** válasza:
Én is 33 évesen váltam el. Nem neten kerestem, igazából nem is kerestem, ismeretségi kör révén találtam meg a párom. Ráadásul nekem gyerekem is van, úgyhogy hülyeség, hogy gyerekkel nem lehet párt találni. Ő is elvált volt, szintén gyerekkel. Mi 9 éve vagyunk együtt, azóta házasok. A férjem barátja, aki szintén akkoriban vált el, neten keresgélt, jópár évet elpazarolt a felesleges randikkal, rengeteg levelezéssel, végül a férjem volt osztálytársával jött össze, akivel azóta együtt is élnek.
2019. júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
85%

# 20: Én nem teljesen így látom. Azt gondolom, hogy mindenki maga dönti el, hogy hogyan szeretné használni a társkeresőt, persze ehhez nem árt egy nagy adag önismeret. Ha tudod, hogy mire vágysz, akkor nem fog befolyásolni, hogy hányan is mit írnak, mert a megkeresések 99%-a érdektelen lesz számodra.

Nekem tökmindegy, hogy hány, számomra érdektelen férfi keres meg, nem befolyásolja az önértékelésemet és azt sem, hogy kit keresek...

Írok egy példát... én egy átlagos nő vagyok, az életmódom is átlagosnak mondható, de ezen belül főleg szellemileg, kulturálisan vagyok igényesebb. Megkeres mondjuk egy kigyúrt, sportos pasi, a profilja tele van mindenféle extrém sportos képekkel. Lehet az az első gondolatom, hogy "hú, egy ilyen pasinak kellenék"... de nem ezt gondolom. Hanem azt, hogy én bele tudom-e magam képzelni az ő életébe. És hát nem igazán... :) Bármennyire is vonzó kívülállóként valakinek az élete, mondjuk mert körbeutazta a világot hátizsákos turistaként, vagy mert elegáns környezetben borozgat... tedd fel magadnak a kérdést, hogy abba a helyzetbe te önmagadat oda tudod-e képzelni, jól éreznéd-e magad...

Úgy nézd a férfit, hogy bemutatnád-e a családodnak, a barátaidnak, illene-e abba a közegbe...

Én ezt teszem és számomra elég jól működik.

2019. júl. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

31vagyok , élettársi viszony volt de mondhatom elváltnak is csak papiron nem

Gyerek nincs

Nehéz igyis nagyon.....halászok a zavarosban :)

2019. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

A társkereső nők halásszanak velem/engem :D


Amúgy kérdező jól látja a szitut.

2019. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Azt még hozzátenném, hogy igen, élőben érzem a másikat, volt már csalódásom, illat, kisugárzás miatt, taszított élőben a másik.

Élőben meg olyanra is kattantam rá, akinek kép alapján esélyt se adtam volna, mert olyan. Igen, kinézetre. Elsőre meg stílus alapján se, mert olyan..a beszéde, a stb..nem megyek bele.


+ a napi több tucat levélre lehetetlen válaszolni, az ember dönt, leghamarabb kinézet alapján tud, aztán elég figyelni max 2-re...

2019. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

#24

Ugyan ez a helyzet itt is de az online tarskereses nem egyszeru az tuti .

2019. júl. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Miért válsz el, ha szabad....?
2019. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Azért válok el mert átvert a férjem, megcsalt.
2019. júl. 22. 20:43
 30/37 anonim ***** válasza:

Fent vagyok/voltam több társkeresőn.

Ingyeneseken kb az a színvonal (pl tinder, badoo, vagy normál társkereső oldalak), hogy szinte szexre megy mindenki, vagy nem is gondolja komolyan az ismerkedést, férfi és nő egyaránt. Jópár évig voltam ilyen oldalakon, pár randi volt normálisnak tűnő nőkkel. Meguntam hogy félévente jó ha 1 randi jön össze...

Előfizettem egy nevesebb társkereső oldalon. A különbség rögtön szembetűnő volt. Nincsenek csücsörítős, mellkidobós, tükörben szelfizős nők. (Végre istenem, végre, köszönöm hogy van még színvonal :D )

A másik hogy jól kitöltött adatlapok vannak. Valamint a válaszadási ráta messze meghaladja az eddigi oldalokon tapasztaltat!

Gondolom ha a női fél terén ilyen a helyzet, akkor a férfiak oldalán is talán jobb mint badoon, tinderen, stb...

Nem feltétlenül mert fizetsz, de gondolom összefügg, mert ha már valaki rászánja a pénzt, gondolom nem szórakozni akar...

2019. júl. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!