Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőző 30-40 év közöttie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőző 30-40 év közöttiek: nőként érdemes a neten társat keresni? Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, válófélben a férjemtől. Még nem állok készen egy újabb párkapcsolatra, de azért már gondolkodom rajta, hogy pár hónap múlva regisztrálok egy társkereső oldalra. Átnéztem az itteni kérdéseket és elég lehangolónak tűnik a helyzet...a legtöbb embernek az a véleménye, hogy kb. lehetetlen neten társat találni.


Mesélnétek kicsit a tapasztalataitokról?


Köszönöm szépen.


2019. júl. 22. 11:13
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

# 30: Hát, ha arra gondolsz, amire én, akkor nekem az nőként nem jött be... előfizettem, elvileg kaptam az "ajánlásokat", de még véletlenül sem az "ízlésemnek" megfelelő férfiakat ajánlotta a rendszer, plusz egyáltalán nem vette figyelembe a preferenciákat (pl. hogy dohányzom és csupa olyan férfiakat ajánlott, akiknél ez kizáró tényező...)

Nekem a Tinder abszolút bevált, a Badoo az határeset, ott nagyon-nagyon-nagyon kell szelektálni...

De én sosem azt nézem, hogy hány olyan ember van, aki nekem NEM jön be, hanem azt, hogy hány olyan, aki bejön és akivel értelmesen el tudok beszélgetni.

2019. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

#31 es : igen arra gondolok. Nálam tökéletesen működik, be lehet állítani mindent és akkor csak olyanokat dob ki ami megfelel. Pont olyanokat dob ki nekem akik személyiségre bejöhetnek.


Nőként persze hogy jó neked a badoo meg a tinder, nem csodálkozom. Viszont női ismerősöktől egytől sem azt hallom hogy ott a férfiak többsége komolyat akar.

De nézőpont kérdése minden :)

Ki kell próbálni aztán vagy bejön neki, mint neked, vagy nem.

2019. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

30as megírod nekem melyik volt az az oldal? Akár üzenetben is jó

:)


31N

2019. júl. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Itt magát a kérdést is szét kellene választani:


- netes társkeresés férfiak oldaláról nézve

- netes társkeresés nők oldaláról nézve


A helyzet az, hogy marhára nem ugyanaz a történet. 30-40 felett meg már nagyon nem ugyanaz.

2019. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

34-es válaszoló: kifejtenéd, hogy mi a véleményed a férfiak és mi a nők szemszögéből nézve?

Köszönöm.

2019. júl. 23. 15:22
 36/37 anonim ***** válasza:

# 32: Beállítottam én mindent, de abszolút nem olyanokat kaptam, akikkel egymást keressük. No és ne hidd, hogy a - nevezzük a nevén - Elittárson nincsenek szexre éhes pasik. :) Hogyne lennének. Nekem konkrétan egyetlen egy randimegbeszélésem volt fél év alatt (egy évre fizettem elő, de közben lett párom máshonnan, úgyhogy inaktiváltam magam). Na ez a férfi ragaszkodott hozzá, hogy az első randi a lakása 1 km-es körzetén belül legyen. :P Max. körmönfontabban adják elő a sztorit, nem úgy, hogy "dugunk?". :D

Tinderen ilyen tapasztalatom nem volt, nyilván szelektáltam... de az a tapasztalat, hogy ebben a korosztályban a pasik egyenesen (és normálisan) közlik, ha csak szexkapcsolatot keresnek és ha én nem, akkor udvariasan elköszönnek és sok sikert kívánnak. Ilyen nekem rendszeresen van. De ez csak kb. a 10-20%-a azoknak, akikkel matcheltem (nyilván eleve olyat nem húzok jobbra, aki már az adatlapjára is kiírja, hogy csak szex, vagy a profilképe alapján ez jön le (ágyban fekvő, félmeztelen, kihívó pillantások, stb.). Le lehet ezt venni. ;)

A többség általában a beszélgessünk kicsit, találkozzunk hamar és majd ott kiderül, mi lehet belőle sorrendet preferálja. Azért ennyi idősen szerintem már simán lehet nyíltan és egyértelműen megbeszélni, hogy ki mit akar. Igaz, hogy végül nem Tinderről lett kapcsolatom, de ezzel együtt is azt mondom, hogy a legjobb ismerkedési platformnak találom (úgy, hogy közben sok más netes és nem netes ismerkedési lehetőséget is próbáltam). Minden randim teljesen vállalható volt.

És még egy adalék ahhoz, hogy mennyire keresnek a Tinderes pasik komolyat, vagy komolytalant... mivel a Tinder levelezési felülete nem éppen a legoptimálisabb hosszú távon, épp csak a megismerkedésre jó, akikkel kialakult valamilyen beszélgetés és kinézett randi is, azokkal átmentünk messengerre, és akkor már Facebook-ismerősök is lettünk, ez is ad egyfajta rálátást a másikra. Volt három férfi, akikkel végül nem jött össze személyes találkozó, de a FB-ismeretség megmaradt még évekig. Mind a háromnál láttam pár hónapon belül, hogy kapcsolatban vannak és kettő közülük azóta meg is nősült, gyerekük is született az új kapcsolatban. A harmadik pasi úgy két évig volt együtt a nővel, akivel nem sokkal a megismerkedésünk után összejött, aztán nem sokkal később megint lett kapcsolata, az tudomásom szerint még tart. A lényeg, hogy a jelek szerint tényleg komoly kapcsolatot kerestek és találtak is. :)

2019. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Társkeresőn kiégett 40-es, 50-es pasasok röhögtetik ki magukat, hogy huszonéves csajokra írogatnak. Harmincas nőknek nem tudom, hányan irhatnak, de biztos nem véletlen, hogy sokan letagadjak a korukat. Hiába néz ki jól, sok hülye meglátja, hogy elmúlt már 30, aztán lapoz is tovább.
2019. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!