Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha genetikailag nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha genetikailag nem vagyok vékony, nincs esélyem a férfiaknál? Egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Nőként csak annyi lenne a dolgom, hogy genetikailag vékony legyek. Próbálkoztam, küzdöttem, de mindhiába! Megbeszéltem a genetikámmal is, de jól átvágott!


Ábrák:

1. Genetikailag vékony (azaz bombanő)

[link]

2. Genetikailag nem vékony, de sovány (a menjél edzeni kategória)

[link]

4. A genetikailag nem vékony leszálkásított

[link]

Így már bombanő, igaz? :)

Szexi így, fiúk?



2019. júl. 23. 17:53
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
23%
Próbálnál meg vékony férfiként ismerkedni...
2019. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
24%
Emeld meg a hátsód és menj edzeni.
2019. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
0%

#11


BAH! Kövér férfiként még annyi esélyed se lenne. Sőt igazéból az a legrosszabb.

2019. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
60%

8asnál a pont. Én ugyan nem genegikailag (bár sokáig azt hittem), hanem pajzsmirigy betegség miatt nem tudtam soha lefogyni, de pasim ettől még mindig volt. Pontosítok: azokban a periódusokban nem volt, amikor rápörögtem, hogy kövér vagyok, és éheztettem magam. (Úgyse sikerült lefogyni)


Egyszerűen nem vonzó a rinya.

2019. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%

ha kövér vagyok az a baj, ha vékony vagyok az a baj, ha férfi vagyok az a baj, ha nő vagyok az a baj, ha szexi vagyok az a baj ha nem vagyok szexi az a baj, ha belelátok a fejedbe az a baj ha nem látok bele a fejedbe az a baj


az a baj

2019. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
36%

#14


Nektek nőknek még elnézik ezt, de fordítva... hajajj!

2019. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 Lazy Lover ***** válasza:
11%
próbálj meg alacsony férfiként ismerkedni....
2019. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
45%
#9: a linkelt nők erosen tulsulyosak.
2019. júl. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
64%

Ez a súly dolog nem genetika, bármelyik orvos megmondja!

A pajzsmirigyes válaszolónak : én is az vagyok, hashimotos. Rendes orvost kell találnod, aki rendesen beállítja a gyógyszer adagodat! Én 164 cm vagyok és 58 kiló. Lehetnék vékonyabb is, foghatnám a kb 5 kiló pluszt rajtam a betegségemre, de nem fogom, hanem bevallom, hogy össze vissza zabálok!! Annyira gáz már, hogy pajzsmirigy betegségre fogják az emberek a dagadék valagukat! Gyógyszerrel kezelni lehet! Lusta vagy orvoshoz menni, lusta vagy rendesen beszedni a gyógyszert, lusta vagy odafigyelni mit eszel, inkább zabálsz és siránkozol hogy pajzsmirigy beteg vagy nem tudsz lefogyni! Jelentem: LE LEHET FOGYNI PAJZSMIRIGY BETEGKÉNT!!!

2019. júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Jó rendben, tehát szerintetek a harmadik linken szereplő csaj szexi. Akkor nincs több kérdésem.
2019. júl. 23. 18:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!