Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha genetikailag nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha genetikailag nem vagyok vékony, nincs esélyem a férfiaknál? Egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Nőként csak annyi lenne a dolgom, hogy genetikailag vékony legyek. Próbálkoztam, küzdöttem, de mindhiába! Megbeszéltem a genetikámmal is, de jól átvágott!


Ábrák:

1. Genetikailag vékony (azaz bombanő)

[link]

2. Genetikailag nem vékony, de sovány (a menjél edzeni kategória)

[link]

4. A genetikailag nem vékony leszálkásított

[link]

Így már bombanő, igaz? :)

Szexi így, fiúk?



2019. júl. 23. 17:53
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
67%

40: kiváló ötlet. Még kettő után semmi szjat nem kell fizetni, aztán pár gyerek és a lakáshitelemből levonnak annyit, hogy már a bank fizet évi pár millát :D


Még tán a Kossuth díjat is nekem adja a viktor.

2019. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

"A genetikailag nem vékony leszálkásított"


Vele az a gond, hogy nincs dereka, de ennek semmi köze ahhoz, hogy szálkás, túl keskeny a csípője a derekához képest.

2019. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
77%

"Ha genetikailag nem vagyok vékony, nincs esélyem a férfiaknál? Egyedül fogok meghalni?"


Ez volt a kérdés. Nem az, hogy melyik vonzóbb. Felesleges valakit azért utálni, mert nem tudsz úgy kinézni, mint ő.

A fejedben vannak problémák, a testedet meg senki nem látja.

2019. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

Dehogynem.


Én sem vagyok az, mégis van párom.


Eddig sem voltam egy zabálós fajta, de most már követem is az étkezésem, és 1200-1400 kalória között eszem átlagosan a 167 centimhez. Mégsem vagyok sajnos vékony. Mondjuk csak azóta nem tudok mit kezdeni magammal, amióta elkezdtem a fogamzásgátlót - pár hónapja leszoktam róla, és azóta érdekes módon beindult a fogyás. :"D Ezért gondolom, hogy iszonyat nagy bunkóság az "igénytelen" és a "lusta" jelzővel illetni a túlsúlyosakat. Elég nekik, hogy küzdenek a testképükkel, nem kell a sok üres ítélet is mellé.

2019. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:

"túl keskeny a csípője a derekához képest."

Ezt próbáltam volna érzékeltetni, de nagyon nem akart átmenni az információ.

Az első képen jók az arányok.

A második és harmadik képen széles a derék a csípőhöz viszonyítva. Az utolsó nem vékonynak tűnik, hanem kórosan soványnak. Örülök, hogy tetszik nektek.

A fő kérdést szándékosan tartalmaz némi túlzó kétségbeesést. Örülök, hogy fogékonyak vagytok rá. Különben is legalább kiderült, hogy 100 kg-os, testképzavaros perszóna vagyok, aki féltékeny a csinos nőkre. Köszönöm, gyakori! :)


De hát néhány itteni szerint (akik érdekes módon nem szóltak hozzá) a nőnek csak annyi a dolga, hogy ne hízzon el, legyen vékony, akár mint az utolsó képen szereplő hölgy. Minden pasi futni fog a kegyeiért, mert mindenki vékony nőt akar párjául. Jó tudni, hogy ez számotokra a vékony és ez az alak nálatok a főnyeremény. :)

Na pá!

2019. júl. 23. 19:49
 46/52 anonim ***** válasza:
Kérdező, én vékony nő vagyok, de nekem sem könnyű az élet. Vannak emberek, akiknek én sem tetszem. Beszélgethetünk a bajaidról, ha gondolod. Hátha tudok segíteni.
2019. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
77%

#45


A megjátszott és lazának szánt lekezelő stílus a "legjobb önvédelem".

2019. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

#36. Nem. A tudat alatti sorrend első látásra a legvonzóbbtól a leg kevésbé vonzóbb felé a következő: 1, 2, 4....meglepő módon.

Indoklás: van a természetben egy arányosság, mely a benne található élő és élettelen struktúrákat általában jellemez, aranymetszésként hivatkozunk rá. Van ehhez egy arányszám, az pedig az 1,618 férfiak esetében Adonisz indexnek mondják, számítása úgy történik, hogy a váll szélességét elosztják a derék szélességével, majd összevetik ezzel az arányszámmal. Minél közelebb van ehhez az arányszámhoz az eredmény, az illető annál vonzóbb az ellenkező nem számára.

A nők esetében ez az arányszám úgy számolandó, hogy a csípő szélességét osztjuk a derék szélességével, a kapott számot ugyan úgy az 1,618-al vetjük össze, mert erre vagyunk borzasztóan rábuzulva.


Az első képen a csaj dereka 47mm, csípője 73mm, 1,553-at kapunk arányszámként.


A második csípője 33mm, dereka 1,78mm, arányszám 1,78.


A harmadik (negyedik) csípője 48mm, dereka 41mm, az arányszám pedig 1,170.


Összegezve: nem azért az első a "legjobb csaj", mert vékony, hanem, mert ő közelíti meg leginkább a tökéletes arányokat. Az utolsó nem azért kevésbé bejövős, mert gebe/kockáshasú stb, hanem, mert az arányai vonzalom szempontjából számára hátrányosan tolódnak el, tehát neki nem érte meg lefogyni.

33/f

2019. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
34%

Sose voltam vékony. Bármikor lett párom, ha akartam.


N


itt be is valottad,és ez a nők 98%-ra igaz

2019. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Visszatért végre a legendás kérdező, én világéletemben a nagyon vékony nőkhöz vonzódtam, most már inkább akin van mit fogni (lehet duci is egy picit ha arányos), jelenleg egyáltalán nem izgatnak a nagyon vékony nők, na meg az általad bombanőknek titulált nők, ezt kapd ki.
2019. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!