Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha genetikailag nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha genetikailag nem vagyok vékony, nincs esélyem a férfiaknál? Egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Nőként csak annyi lenne a dolgom, hogy genetikailag vékony legyek. Próbálkoztam, küzdöttem, de mindhiába! Megbeszéltem a genetikámmal is, de jól átvágott!


Ábrák:

1. Genetikailag vékony (azaz bombanő)

[link]

2. Genetikailag nem vékony, de sovány (a menjél edzeni kategória)

[link]

4. A genetikailag nem vékony leszálkásított

[link]

Így már bombanő, igaz? :)

Szexi így, fiúk?



2019. júl. 23. 17:53
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező (#20), igen, a harmadik linken lévő csaj szexi... de te meg mi a fenéért hasonlítod magad egy modellhez???

[link]

Gondolod, hogy csak a modellek találnak párt maguknak?

(ennél már csak az itt siránkozó férfitársaim a röhejesebbek...)

Tessen szépen tudomásul venni, hogy aki önmagát nem képes elfogadni és becsülni - és folyamatosan másoknak meg ideáknak akar megfelelni - azt más se fogja becsülni, se elfogadni ... mert miért is tenné...

2019. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

Nem értem miről beszélsz. 3 vékony nő van a képeken.


Én ennél jóval vastagabb vagyok, mégis most fogok férjhez menni.

nem ezen múlik, hidd el nekem.

2019. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Ooookeeyyyyyyy, feladom.
2019. júl. 23. 18:51
 34/52 anonim ***** válasza:

Egyik sem szép, ellenben a 3. válaszoló által linkelt nő kifejezetten tutajos.

Neked, kérdező, nem a testalkatod miatt nincs esélyed a férfiaknál, hanem mert nem vagy elég normális.

2019. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a 4-es kép a legkevésbé vonzó mindközül, de a legtöbb ilyen nőnek is van párja.
2019. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

Na jó nem vagyok normális, beismerem.

Utoljára kérlek válaszoljatok: mindhárom nő teste ugyanannyira vonzó?

2019. júl. 23. 18:58
 37/52 anonim ***** válasza:
36%

21-es kislánynak! Ahha már értem, te vagy az a "nő" aki a túlsúlyát először a pajzsmirigyére fogja, most meg a terhességre :D még véletlenül sem a zabálásra :D nálatok falun elfogadott a kövérség, de mi, nagyvárosi nők tudjuk mi egészséges, és terhesség alatt sem hízunk 15-20 kilókat, mint te. Sok zöldség, gyümölcs, teljes kiőrlésű pékáru, sovány hús, hal, fehérje. Te meg zabálod a mekit meg a kiló kenyereket zsírszalonnálval.

Az ilyen típusokat csalják ám meg, akik azt hangoztatják, hogy jól érzik magukat a 20-30 kiló feleslegükkel, közben meg itt siránkoznak :) édes szívem!

2019. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
61%

37: te tudsz amúgy olvasni? Írtam, hogy fogytam a terhesség alatt. Melyik része nem világos? X kg voltam 5hetes terhesen, mikor kiderült a pajzsmirigy bajom, és most 25 hetesen X-3kg vagyok. Nem tudom kezeltetni a pajzsmirigy bajom, mert a terhesség miatt most rendben van. Előtte meg nem tudtam róla.


Te meg egy értetlen, ostoba gyökér vagy. De legalább vékony. Hát kva nagy érdem.

2019. júl. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
17%
Ha az általad linkelt nőkről van szó, akkor a 3. (4.) a legrondább. Az 1.-2. se szép, ők is túl soványak.
2019. júl. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
78%

#38


Akkor végül is megvan a megoldás - maradj terhes örökre :D

2019. júl. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!