Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik nem megcsalás miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem megcsalás miatt hagyták el a ferjüket, azok mi miatt?

Figyelt kérdés
Mindig csak megcsalásról olvasok. Van aki nem egy harmadik fél miatt vált el?
2020. jan. 19. 18:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó és képzeld nem csókolt szájon, mikor megnyerte a polgi választást. ahhh :/
2020. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy poén volt, csak úgy mellékesen megjegyzem. Csak nehogy itt valaki média botrányt csináljon :D
2020. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sunyiban, a megbeszélésünk ellenére hagyta abba a fogamzásgátlót (1 évet kellet volna várnia)

Beletörődtem, viszont a szülés után látványosan kerülte a szexet , inkább késő estig facebookozott, TV-zett. Tojt a háztartásra, pedig 7 évig nem dolgozott, itthon volt, főzni mai napig nem tud rendesen, de ez már nem az én gondom. Ha számonkértem a dolgokról, akkor csak sunnyogott, nem szólt semmit, utána az emeletről messengeren írt nekem. Jobb esetben 1-2 hétig rendet tartott, aztán kezdte előröl a lustaságait. Persze a fecebokon én voltam a rossz.

Elkezdett megint dohányozni, de a szemebe hazudta, hogy nem, közben meg bűzlött a szája. Kinézem belőle, hogy lehetett is neki valakije ha a nyilvánvalót is letagadta.

2020. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A nök általában a pénz miatt hagyják el a férjüket , feltünik a láthatáron egy gazdagabb(nak tűnő ) faszi , akivel lelépnek. Aztán magyarázatként elkezdik a sablon dumát: , elhidegültünk , megromlott a kapcsolat , nem törődött a gyerekekkel stb . Utolsó húzásként még megpróbálják kiforgatni a férjüket a vagyonából , meg megszerezni a gyereket a tartásdíj miatt.
2020. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!