Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem értik meg azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg azok a nők, akik megcsalás miatt válnak, hogy attól még őket szeretjük?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 18:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

Ezt szerintem nem férfi írta ki, hanem az a lány, aki 2 hónapja naponta teszi fel a kérdést, hogy mi a lónak a bájdorongjáért kéne elválnia azért, mert a férje évek óta csalja. Hisz őt vette el, őt "szereti".

De ez csak személyes vélemény. :D

2021. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
6%

#10: Nem fogod fel, hogy ez az érzelmekről szól? Egy férfi szeretheti simán szerelemmel a párját úgy, hogy közben más nőket dug egónövelés céljából úgy, hogy a párjához hűséges, a tenyerén hordozza és mindent megad neki.


Viszont a legtöbb nő nem tud így működni, mert náluk a szerelem egybeforr a monogám kötődéssel.


Ezért szokott az lenni, hogy elfáradt házasságokban is mikor a nő feldobja a nyitott kapcsolat témát, akkor a srác örül, hogy szabad utat kapott, aztán elkezd aggódni, hogy ő tök nehezen fog nőket szerezni, míg a párja meg csettintésre talál magának szexpartnert. Meg jönnek a hülye gondolatok, hogy mi van, hogyha annak nagyobb a farka és emiatt átpártol. Vagy több a pénze. Vagy több közös hobbijuk van...


De mit is várunk egy olyan világban, ahol azt hirdetik, hogy férfi és nő között nincs különbség. Pedig nem kevés BIOLÓGIAI különbség van...


De egyszerűbb lepontozgatni, mint utánanézni, rákeresni a neten. Hormonális okai vannak.


Amiről pedig te beszélsz az az erkölcs, nem összekeverendő a biológiával. Természetesen ha fogadalmat tettél a nőnek, hogy sosem csalod meg, akkor paraszt dolog ezt nyíltan megtenni és fájdalmat okozni neki, de arra próbáltam rávilágítani, hogy ezt a fájdalmat a nő azért éli át, mert ő nőként önmagából indul ki. Vagyis ő csak akkor csalná meg a párját, ha 1: sosem szerette, 2: szerette de elmúlt/talált olyat, akit jobban szeret.


Érthető már így?

2021. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
En abszolut megertem. Csak a ferjem depressziozik, mikor ramjon az alkalmizas. Tudja, hogy szeretem, csak a kis lelke, ugye.
2021. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
95%
Az lényegtelen hogy TE mit érzel mielőtt/után/közben megcsalod a párod. A párod az, aki ezek után képtelen szeretni, és megbízni benned. Ezért történik a válás.
2021. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy a 14-es írta. Kit érdekel, hogy ő mit érez, én megundorodtam tőle, ezért váltam el. És még én lettem a hibás, mert tönkretettem a családot, és mertem később másik férfival boldog lenni.
2021. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

"Miért nem értik meg?"

Én megértem, csak pont lefoscsizom. Sorry! :D

2021. jan. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy, hogy miért csinálja és mit érez. Ez egy egyszerű kérés, aminek a nem betartásával kapcsolatos következményeket a kapcsolat első napjától fogva egyértelműen tudta a másik fél, legalábbis nálam. Magasról leszarom, hogy neki mit jelent a megcsalás. Egy egyszerű mondatot kepl fejben tartani, függetlenül attól, hogy egyetért vele vagy sem:


Ha megcsal, repül.


Ha annyira szeret, hogy velem akar maradni, egyszerű: ne kúrjon félre és akkor nem lesz kibaszva úgy, hogy 4 órája van összepakolni.

2021. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként: Ha szereted, nem csalod meg. Ha megcsalod, nem szereted. Ha az a fennforgás, hogy problémáitok voltak, de nem tudtátok megoldani, ÉS belereccsent a kapcsolat, az meg lényegében MÁR nem kapcsolat. Ekkor szakítani kell, válni kell, AZTÁN menni ismerkedni. Minden más duma.
2021. jan. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Én marhára értetlen vagyok, de inkább maradok ilyen, mint elhigyjek egy ilyen süket dumát.
2021. jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

Na ezért vagyok én poliamor férfi létemre. Már régen is szimpatizáltam a hippimozgalommal, csak én velük ellentétben hajszoltam az anyagi javakat a kényelemért (meg hogy tudjak miből füvet venni).


Okádni tudnék ettől az álszent társadalomtól. Kíváncsi lennék, hogy például a 17-esnek akkor is ennyire nagy lenne-e az arca, ha fordított felállás lenne és ő lakna a férfi lakásában. Mert akkor a sajátjából nehezen lenne kibaszva, maximum neki kellene elmenni, de 4 óra kevés lenne albérletet találni, de még fuvart leszervezni is a bútoroknak, úgyhogy hirtelen egyből elkezdene lehiggadni és végiggondolni a dolgot.


Mindenki birtokolni akarja a másikat és bebiztosítani saját magát. A párkapcsolat sokak számára olyan, mint egy pókerjátszma. És az számít az erkölcsi magaslat netovábbjának, ha a másik hitelesen a szemedbe hazudja, hogy azért nem néz rá másra/nem kíván meg mást/"gondolatbűn" szintjén sem, mert téged annyira szeret. Vagy azért marad csak gondolat, mert nem akar téged megbántani. Miközben a gondolat már megfogant benne abban a pillanatban, hogy meglátta azt a másik személyt.


De hát a vallások is így működnek. Ilyenkor imádkozni kell meg paphoz menni gyónni, hogy bűnös gondolataink vannak és el kell őket űzni.

2021. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!