Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem értik meg azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg azok a nők, akik megcsalás miatt válnak, hogy attól még őket szeretjük?

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 18:58
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

#20 Úgy gondolom, hogy ha valamit én könnyedén tudok teljesíteni, akkor el is várhatom és semmilyen szempontból nem kell elviselnem valamit, amit nem akarok. Egyébként akkor is ez lenne, ha én laknék másnál, mert van hova mennem. Sőt, akkor is ez lenne, ha nem lenne saját lakásom, mert nem egy élősködő vagyok, aki gazdatest nélkül meghal, hanem egy önálló ember, aki a szerelem és a kizárólagosság miatt keres egy kapcsolatot, nem azért, hogy ne legyen hajléktalan.


Szerencsére sok hal van a tengerben, így nem kell hűtlen férgekre rászorulnom, de az igazat megvallva, ennél a megszégyenítésnél az egyedüllét is kategóriákkal jobb. Ott legalább megmarad a méltóságod.


Nem tudom egyébként, ki az isten faszának képzeled magad te is meg a fajtád is, mikor azt hiszitek, hogy szükség van rátok. Vegyetek el egy rongyot, de velem ezt nem csinálja meg senki. Tanultam anyámtól, ő is kibaszta apámat kevesebbért is, aztán mégis megoldotta, hogy ne szoruljon apámra a közös otthonban, amíg a per zajlik, ráadásul gyerekkel a nyakán. Nekem ehhez képest királyi (királynői) sorom van a tisztán saját otthonommal, gyerektelenül. És el kell, hogy keserítselek, fölösleges azt latolgatni, hogy mi lenne, ha nem lennék ilyen helyzetben... Mert ilyen helyzetben vagyok és ilyen helyzetben is maradok. 😉


Na, most már hordd el a kúrós, hazig, hitvány valagad a képből.

2021. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

#21: "Úgy gondolom, hogy ha valamit én könnyedén tudok teljesíteni, akkor el is várhatom"


Erre mondtam a biológiai különbségeket. Te nőként nyilván könnyen tudod teljesíteni, hiszen.


1. Nincs ilyen ösztönöd, hogy különböző férfiakkal szexeljél.

2. Ha akarnál különböző férfiakkal szexelni rengeteg férfi állna sorban, tehát "tart a kapcsolat, amíg tart, ADDIG hűséges maradok" aztán ha akár 40-45 évesen, gyerekes anyukaként tönkremegy a házasságod (nem megcsalás, hanem bármi más miatt) vagy simán csak megözvegyülsz simán ki tudod írni társkeresőre, hogy csak szexet keresel és rengetegen jelentkezni fognak. Mert csak szexnél nem érdekli őket a gyerek sem.

3. Ha egy férfi jár ugyanúgy, éveket és lehetőségeket veszített az életéből, egy férfinél nem úgy működik, hogy "most szexelgetek lazán, mert erre van szükségem", ráadásul minél inkább ezt akarja és nyíltan közli, annál inkább nem jön össze.



"és semmilyen szempontból nem kell elviselnem valamit, amit nem akarok."


Elviselned valóban nem kell, kereshetsz olyat, aki teljesíti ezt az elvárásodat. De ezzel.

1. Csökkented a lehetséges jelöltek számát, akiket alkalmasnak tartasz párkapcsolatra.

2. Még mindig ott van, hogy beígéri a hűséget és "amiről nem tudsz, az nem fáj" alapon rommá fog csalni.

3. Szakíthatsz vele, de neked fog fájni és neked kell új párt keresni. Pedig jól kijöttél vele (különben nem lettél volna vele), csak ezt az egy tulajdonságát nem tudtad elfogadni. Helyette talán évekig megint szingli maradsz és keresel olyat, aki ismét beígéri, hogy hűséges lesz és vagy tényeg tud az maradni vagy nem. És ha tud az maradni is lehet, hogy nála más probléma lesz, ami az előzőnél tökéletesen működött.


"Szerencsére sok hal van a tengerben, így nem kell hűtlen férgekre rászorulnom, de az igazat megvallva, ennél a megszégyenítésnél az egyedüllét is kategóriákkal jobb."


Ehhez képest mégis belőled váltott ki vehemens érzelmeket a megcsalás témája.


Tudod, amikor valaki valamitől nagyon ideges és dühös lesz, akkor ott van valami a háttérben. Talán mégsem volt olyan királynői kislánykorod és nem véletlenül emelted ki, hogy "gyerektelenül".


A családi minta fájdalmas tüskét hagyott benned és lehet az is, hogy a lelked mélyén gyereket is szeretnél, ezért ragaszkodsz ennyire a "kizárólagossághoz", de úgy gondolod, hogy hűtlen féreg az összes férfi, ezért rettegsz legbelül, hogy egyszer veled is bekövetkezik ez és már előre felszívod magad, mint a nyuszika a viccben, hogy "b..d meg a létrádat, Medve!"


Én nem haragszom rád, én - veled ellentétben - elfogadom az eltérő világnézeteket. De ezzel csak magadat mérgezed.


És mégegyszer, nem azzal, hogy számodra fontos a hűség. Hanem azzal, hogy ennyire ki vagy éleződve erre a témára.

2021. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Blablabla, túl sok szart írtál, lusta vagyok elolvasni az a baj. A gondolataimat amúgy is összefoglaltam a korábbi két kommentemben. Aki azt nem fogja fel agyilag, csak sajnálni tudom. Szerencsére valószínűleg nem fogunk soha találkozni, főleg nem összejönni, így nem kell kipróbálnunk, hogy vajon igazat mondok vagy sem. Nincs kedvem bizonygatni ugyanis az igazam. Aki oda kerül, majd úgyis eldönti, hogy leteszteli vagy sem, hogy valóban szemrebbenés nélkül kibaszom a retkes picsába már az első romcsi üzenetváltásnál vagy sem. Én ismerem a magam forgatókönyvét. Szakítottam már kevesebbért is.:)
2021. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

EQ nulla.

Azért nem értjük meg, mert nekünk az intimitás megosztása mással az megszakítja a közös jövőt. A kommentjeidből látszik, hogy azt sem vágod, hogy DE IGEN, negyven felett is tudunk még alaposan pecázni gyerekkel együtt is mert vannak nálad különb emberek, nem csak ilyenek, mint te. Ne te is úgy menj el a világból, mint az ismerősöm 50 évesen, egyedül a penthouse lakásában egy pohár borral a kezében.

2021. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig jól kijöttél vele (különben nem lettél volna vele), csak ezt az egy tulajdonságát nem tudtad elfogadni."

=> Ez olyan tulajdonság, amit akkor sem fogadnék el, ha egyedül kéne maradnom, akkor inkább az...


Számomra a kapcsolat bemocskolása a megcsalás. Nem azért, mert magamból indulok ki, hogy biztos beleszeret abba, akit megba$z.

Hanem mert nem akarok egy kiba$zott ösztönlénnyel élni, akit a fa$za irányít, és képes kockára tenni a kapcsolatàt egy dugásért, megalázni, elárulni... Ha valakinek folyton az újdonság varázsára van igénye, az ne legyen kapcsolatban, ba$$zon jobbra-balra (ha tud), és főzzön, mosson, takarítson, fa$$zal is lehet, nem akadályozza...

2021. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
26%

#25: Csak kijött belőled is a frusztráció, hogy mosson, főzzön, takarítson...


Ez itt a nagy probléma a párkapcsolatokban. De ezt igazából már a szülők rontják el, akik úgy nevelik a lányukat, hogy "kislányom, moss, főzz, takaríts és keress magadnak egy hűséges pasit, mert különben egyedül leszel a gyerekkel, mert ugye szülsz nekem unokát?"


És ezek a lányok pont olyan fiúkkal illenének össze, akiket szintén úgy nevel az anyjuk, hogy "kisfiam, mindig legyél udvarias, kedves és tisztelettudó mindenkivel a lányokkal meg főleg, ha van barátnőd hívd meg erre-arra, ne hagyd, hogy ő fizessen, ettől leszel férfi, gondoskodj róla, lepd be ajándékokkal, legyél hozzá hűséges, mert ő lesz gyermekeid anyja"

2021. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

#26

Félreértesz...

Eszembe nem jutna körülugrálni senkit és házicselédet játszani senkinek, mivel pont rühellem ezeket a nőket, akik màrtírt csinálnak magukból.

Ezeket a dolgokat együtt kellene jobb helyeken....


Arra utaltam lesarkítva, hogy a félrekefélő pasasok nagy része nem azért nem lép ki a kapcsolatból, házasságból, mert annyira szereti a párjàt. Hanem kényelmi okokból. A szeretővel, alkalmi partnerrel nincsenek gondok, nincs nyomás. Nem is akarja, hogy legyen, mert onnantól az se jó. De így kötöttségek nélkül megéri, otthon meg a biztos pont...

2021. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!