Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem 2-3 éve érez valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 2-3 éve érez valamit egy nő iránt, érthető, ha már válni szeretnék? Azt mondja, nem szerelem az. Hát akkor mi a fene?

Figyelt kérdés

Ilyen hosszú ideje tart ez, tudom... de van több gyerek. Miattuk.

De oda jutottam, hogy ennyi volt.

A testvéremről van szó.

2,5 éve kitalálta, hogy milyen lenne egy közösségi életmód a tesómmal. Vagyis amolyan poligámia szerűség. A tesómnak baj van a házasságával és felkarolta volna.

Segítség lett volna nekünk, nekem, a háztartásban, a gyereknevelésben, stb.

Elmondanám, hogy én nagyon szerettem a tesómat, ő nem tud erről az egészről semmit. De ő nem annyira igényes ember, eléggé lepukkant, de gondolom, ez nem számít.

A férjem azt mondja, hogy tudja, hogy baj van a fejében, de nem tud mit tenni.

Azt mondja, hogy belém szerelmes, és én vagyok neki a mindene. A tesómba nem szerelmes, nem is volt, és bottal sem piszkálná, ha lenne arra lehetősége, hogy vele éljen együtt. El sem tudja képzelni, számára az a helyzet nem vonzó.

Nem érti, hogy mit érez, de valamit érez iránta.


Sokáig úgy voltam vele, hogy a férjemnek kevés a barátja, és irigyelte, hogy nekem van több is (nem sok) akikkel rendszeresen kapcsolatot tartok. És neki az én tesóm is egy barát volt.


De a férjem, aki így fogalmaz, hogy érez iránta valamit, együtt szeret minket, külön a tesóm neki nem kéne...


Gondolom, itt jönnek majd a válaszok, hogy ideje akkor tényleg válni, igaz?



2021. febr. 12. 16:25
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

nem tudom, de számomra, ha belegondolok, beleborzongok.

Nem szeretnék tovább ebben a kapcsolatban benne maradni, ez számomra megalázó és szégyen, egy óriási kudarc. :(

2021. febr. 12. 16:45
 12/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor le kell vele ülni és ezt elmondani neki.
2021. febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
70%
Meg kell huzni a hatarokat. Azokat a hatarokat, amik szamodra szamitanak. Ki kell pakolni az eletetekbol a tesot, felnott ember majd boldogul valahogy. Nyugodtan borogasd a status quo-t, ez fajdalommentesen amugy sem lehet csinalni. Aztan meglatod, hogy mi lesz utana, ha jobb lesz orulsz, ha rosszabb, akkor meg mindegy, legalabb kiderult, hogy vege.
2021. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Elmondtam ezt pár napja is.

De most már lépnem kell, azt hiszem, szerintem ti is így tennétek, nem?

Tehát ez egy reális ok arra, hogy miért válok, igaz?

Én adtam időt neki, próbáltam változni, így úgy, akármit csináltam, semmi sem volt neki jó.

Akkor miért maradjak vele?

Ti válnátok ugye?

Köszönöm amúgy, hogy írtatok.

2021. febr. 12. 16:49
 15/41 A kérdező kommentje:
13: a tesóm erről nem tehet... neki már csak én maradtam, de igen, az lenne a jó, ha végleg megszakítanám vele a kapcsolatot. De nem tudom őt eldobni egy ilyen férj miatt :(
2021. febr. 12. 16:50
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus... már miért a tesót kéne ignorálni, amikor a férj a hülye?


Nyugodtan lépj tovább! Ennél kevesebbért is váltak már!

2021. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
78%
#15 Miert kene a tesodat eldobni a ferjed miatt? Ez baromsag. O megis mirol tehet? Amugy az sem meglepo, hogy tetszik a ferjednek, elvegre hasonlo genjeitek vannak. En is egyszer smaroltam 1ik csajom hugaval. De azert ennyire messzire nem mentem...
2021. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
köszi, igen, tovább kell lépnem. Köszi a válaszokat
2021. febr. 12. 16:56
 19/41 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A tesód egyértelműen jobban bejön a férjednek és dugná is, csak nem akarja ezt így közölni veled, mert akkor tudja jól, hogy szétmennétek és elvesztené a biztos pontot, a feleségét, aki főz mos takarít rá. És ezzel együtt a gyerekeit is elvesztené. Azért mondta el, hogy belemenj abba, hogy melletted dughassa a testvéredet, minden hiszti nélkül. Valószínűleg már meg is tették, a hátad mögött, csak már fel is akarják vállalni nyilvánosan is. Ebbe a megalázó helyzetbe akarják, hogy belemenj. A helyedben elválnék és legyenek boldogok! Megérdemlik egymást! Undorító! Nekem is volt ebben részem, tehát tudom milyen érzés ez. Csak annyi a különbség, hogy nekem a hátam mögött csinálták és egyszer lebuktak a nyílt utcán, mikor mentem busszal dolgozni és megláttam kézen fogva együtt sétálni öket és csókolózni is megálltak közben. Tudnék mesélni...🙄
2021. febr. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Válnék. Könyörgöm, 2-3 éve tart, nem 2-3 hetes kis fellángolásról van szó. Leülnék vele, elmondanám hogy nekem ez már nem jó, nem érzelm jól magam ezzela tudattal, és inkább elengedem. Kérdező, arra viszont készülj fel esetleg, hogy a válás után a férjed rárepül a testvéredre. Az pkoli lesz neked.
2021. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!